Komplexní ambulantní oftalmologická péče
Poliklinika Galenia, 26. dubna 9, Cheb

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

• oftalmologie

Pana doktora chválím,jediné co chci vytknout je arogantní chování sestry,která je velmi neochotná k pacientům!!!

Jakožto člověk trpící od dětství krátkozrakostí s nyní v dospělosti nějakými -10 a -8 dioptriemi, a velmi negativními zkušenostmi s prvním lékařem, ke kterému jsem chodila, a které mi doteď zanechaly panickou hrůzu z očních lékařů a očního vyšetření, hodnotím, že pan doktor je dobrý. Pečlivě vyšetří, bohužel ale neumí pacienta moc uklidnit, ale věřím, že to může být můj subjektivní dojem, protože já jsem opravdu zvláštní případ (bojím se očaře jako mnozí jiní zubaře). Pro lidi s malými očními problémy může být fajn a milý člověk. Vadí dlouhá čekací doba v čekárně, která občas doslova praská ve švech.

Chtěl bych poděkovat panu MUDr.Karlu Fichtlovi,za péči o můj zrak.Jsem velmi spokojen. Jaroslav Polach

Pan doktor na mne vždy působí , že ví co dělá a máme k němu celá rodina velkou důvěru. Mohu jen doporučit. J.Zak

Pan doktor je opravdu jeden z nej nej, jaké jsem kdy měla. Chodila jsem k němu dlouhá léta, už jako dítě. Zrak mi dal do kupy, od mé práce, kterou jsem chtěla dělat mne odradil - dnes děkuji, chápu a vím, po několika letech. Je to opravdu machr svého oboru a já mu přeji mnoho spokojených pacientů.

Pečlivý a ochotný lékař.Jen ta dlouhá čekací doba při objednání se je nemilá.

Výborný lékař specialista, který pomáhá pacientovi i výběrem dalších odborných lékařů.

Výborný lékař a vyhledá pro pacienta i pomoc u jiných odborných lékařů.

Mamince léčil šedý zákal.Netrefil se. Měla utrženou sítnici a na oko je slepá.Kvantita pacientů neodpovídá kvalitě ošetření. Pan doktor množství pacientů nezvládá. Po jeho selhání jsme mu jeho pochybení oznámili a on se ani neomluvil.