Okružní 964/11, Třebíč

Pan doktor je skvělý,mám syna vozíčkáře a ošetřit je trochu problém, protože nespolupracuje.Proto jsem moc ráda, že si syna nejenže vzal do své péče,ale vždy prohlédne a i precizně ošetří.Jsem nadmíru spokojená.

Umístění: Ordinace Jiný

- výborný stomatolog,
- vynikající přístup k pacientům všech věkových kategorií

Umístění: Ordinace akutní ošetření, plánované ošetření

Výborná ordinace, navštívil jsem mnohokrát s většími problémy jako vytrhávání osmičky nebo zánět kanálků, a vždy jsem odešel spokojen. Pan doktor je sice trochu uspěchaný (ošetřuje hodně pacientů denně) a jako většina doktorů je skoupý na detaily, ale má přátelské vystupování a velmi svérázný smysl pro humor a po jeho ošetřeních jsem zatím neměl žádné problémy, naopak mi napravil zuby, které jiní lékaři před ním opravili nešterně. Vybavení ordinace sice možná není nejmodernější a nejpěknější, ale o to příjemnější jsou ceny, které patří k nejlevnějším v Brně. Akutní případy berou po zavolání, normální objednací doba je pár týdnů, a nové pacienty ještě stále registrují.

Umístění: Ordinace

Moc šikovný pan doktor, který mi bezbolestně zachránil přinejmenším dva zoubky. Nespěchal, byl pozorný, neustále se zajímal, jestli mě zákrok nebolí. Mohu všem vřele doporučit, zvláště pak těm, kteří se zubařů bojí stejně tak jako jsem se bála já ještě do nedávna :)
Za velkou výhodu také považuji to, že pan doktor nemá dlouhé objednací lhůty.

Dnes jsem byla poprvé na prohlídce na základě doporučení přátel a musím říct, že konečně velmi příjemný zubař, který navíc nemá přemrštěné ceny, jak je tomu v Brně zvykem. Pan doktor je citlivý a neustále se ujišťuje, zda vás nic nebolí.

Pan doktor mě moc mile překvapil svým přístupem. Vše bylo rychle a precizně vyvrtané a pan doktor se choval skvěle. Budu se moc těšit na další návštěvu. Jste nejlepší zubař jakého jsem kdy poznala. Burianová

Dnes jsem byla poprvé u pana doktora Denka. Opravoval mi zoubek, co mi předešlá zubařka tak trochu spackala a můžu upřímně říct, že kdybych jako malá chodila k zubařům, jako je pan doktor Denk, tak bych se zubařům nevyhýbala. Poprvé v životě jsem u zubaře necítila ani píchnutí, prakticky ani nevíte, že v té puse něco dělá.....5 hvězdiček nestačí :) Hudcová

Pan zubař už působí v Brně a měl jsem obrovské štěstí, že jsem dostal tip na něj. Pro mě nejlepší zubař, kterého jsem měl (a to už jsem měl dost zubařů), vždy milý, v dobré náladě, zákroky nikdy necítím, velice pečlivý, dal mě zuby do pořádku, za mě maximální spokojenost. Na Brno žádné přepálené ceny, jde vidět, že ho to baví, za mě všem můžu jen a jen doporučit, pro mě už jasná jednička v Brně ..

Našla jsem si ho jako nového zubaře v Brně a nelituji. Naprosto skvělý přístup,vše vám ochotně uáže a vysvětlí. Jsem štastná,že mám takového zubaře.

Nejlepší stomatolog co jsem kdy poznala.Je vidět že ho ta práce baví.Jsem ráda že takového specialistu jako je pan doktor Denk mám.Vše vysvětlí..maximální spokojenost!!