Thomayerova nemocnice, Klinika dětské chirurgie a traumatologie
Vídeňská 800, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Vídeňská 800, Praha

Thomayerova nemocnice, Klinika dětské chirurgie a traumatologie

MUDr. Karel Čermák je erudovaný lékař, který v roce 2001 absolvoval 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v oboru všeobecné lékařství s preventivním...

Léčené nemoci

• Kýly
  • Hydrokély
  • Problémy s předkožkou
Zobrazit všechny léčené nemoci

• dětská chirurgie
  • chirurgie

Zřejmě špatný den, ale pan doktor od začátku do konce návštěvy v ordinaci byl víc než nepříjemný, evidentně jsme byli se synem na obtíž a v podstatě jsem se nemohla na nic zeptat. Všechno jsem vám napsal do zprávy, mi bylo řečeno... Hodnotím jen chování, odbornost mi nepřísluší, nejsem doktor.

Kolínská dětská chirurgická pohotovost -sestra Terezka báječná bytost, milá, schopná, člověk na tom pravém místě.
Pan Dr. Čermák pochopitelně také..jste jedničky.
Přejeme hodně úspěchů a spokojených pacientů v dalších letech. Doufáme, že vás dlouho nebudeme potřebovat
Děkujeme

Tak po dlouhé době člověk na pravém místě.. profesionální přístup,ochota.Nemám výtek.Moc děkuji panu doktorovi.Syna 3 letého ,něco kouslo do kolene, obrovská boule plná hnisu.Pan doktor bezvadně vyčistil, ošetřil.Není co dodat.
Děkujeme

Syn utrpěl úraz obličeje. Pan doktor ho 1a1/2 hodiny operoval a následně léčil. Díky jeho profesionálnímu přístupu a skvělé péči bude syn v pořádku. Pan doktor se zprvu jevil jako přísný, ale ukázalo se, že je to báječný člověk se smyslem pro humor a velkou chutí pomáhat a skutečně léčit. Tímto tedy děkuji za vše, pane doktore. Budeme navždy vašimi dlužníky.

Do ordinace jsem přijela se synem, který měl ze školy při sportu úraz na hlavě. Pan doktor byl úžasný. Syn, byl vystresovaný z toho co ho čeká. Pan doktor zklidnil svým humerem syna do pohody a i při šití a následné péči, bral syn vše lépe. Za nás úžasný pan doktor a sestřička také. Mohu vřele doporučit. Za nás naprostá spokojenost.

Někdy se třeba trefíte do špatné chvíle, ale mohu potvrdit jen ty nejlepší zkušenosti. Včetně smyslu pro humor. I ve velmi náročný den s přeplněnou čekárnou, přes stávkující rentgen a příchod nejmenovaného nového pacienta bez objednání, poněkud konfuzně popisujícího problém. Velice pečlivý a odpovědný přístup, který zamezil podcenění situace, vedle toho sestřička vše organizačně zvládala. To samé při kontrole. Můžeme doporučit, což neznamená, že si má váš potomek obratem přivodit nějakou újmu na zdraví.

Pan doktor vyšetřoval naší slečnu s akutním apendixem. Byl velmi jemný a všechno slečně vysvětlil. I následná péče byla vzorná. Ten den měl velmi náročný a fungoval s kolektivem a celkovým personálem nemocnice. Chtěla bych velice poděkovat a vřele doporučuji pro péči o mladé pacienty. Jen je mi líto, že neslouží v Nymburce.

Pan MUDr Karel byl velmi příjemný k naší pacientce vřele mohu doporučit lékaře. Jako hlídací teta jsme nemohla najít lepšího lékaře. Ihned dokázal poznat problém s kýlou a přes únavu dokázal odvést velmi kvalitní práci. Stále s náma spolupracoval a komunikoval je to velmi kvalitní a zodpovědný lékař. Jeho lidský přístup k malým dětem dokáže uklidnit i rodiče. Vřele doporučuji a přeji mnoho pracovních dnů bez komplikací. ‍‍

Přístup pana doktora při citlivém vyšetření mého deviteteho synka byl pouze o sarkastických poznámkach a aroganci. Myslím, že i odborník by měl mít přístup k dětem alespon trochu přívětivější.

S panem doktorem jsme byli nadmíru spokojení nejen že nám vše vysvětlil tak aby jsme my nedoktoři tomu rozuměli ale když zjistil u syna problém během chvíle si uměl zařídit vše co bylo potřeba aby mu mohl pomoci . Naše zkušenost s panem doktorem skvělá!