Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Špatná zubní lékařka. Absolutně bez empatie. Nechala mi zub bez provedení endodoncie otevřený skoro 10 měsíců. Dneska jsem kvůli tomu musel podstoupit extrakci na zubní chirurgii. Doopravdy nechápu, proč si Dr. Sýkorová vybrala zubní lékařství jako obor. Možná tak na patologii by se hodila se svým přístupem. Studuji všeobecné lékařství. Lékařskou etiku mám úspěšně za sebou. Takto se lékař chovat nemá. Opravdu tuto zubařku nedoporučuji, pokud vám jde o vaše zdraví.

Nejlepší zubařka, téměř bezbolestná......-:) a velice trpělivá !B

Tuto paní zubařku mohu více než doporučit. Po různých felčarech s tragickým přístupem a vybavením ambulance jsem díkybohu natrefil na opravdovou profesionálku.

Paní doktorka je velmi citlivá,milá ochotná.Jsme rádi,že celá naše rodina má to štěstí být v její péči.

Skvělý přístup lékaře i setry, má 5-ti letá dcera se vždy na paní doktorku moc těší, jsme obě moc spokojené

Velice šikovna a hodna Pani doktorka

super doktorka,citlivá,empatická ,se vstřícným přístupem a sestřička Alenka -skvěle doplňuje paní doktorku.Zcela mě zbavily strachu ze zubaře a já už nesedím v čekárně s žaludkem v krku a bijícím srdcem.

Velice milá a moc šikovná paní doktorka, já i můj syn jsme moc spokojeni. Můžu jen doporučit. Katka

Perfektní zubařka, velice šikovná, příjemná a milá. Jsem moooooc spokojená

Velice příjemná lékařka, mladá, šikovná :-)
Snad nám dlouho vydrží a nebudu muset hledat jiného stomatologa.
Po odborné stránce jsem velmi spokojen.