KOMFORT DENTAL s.r.o.
Seifertova 840/48, Praha

Umístění: KOMFORT DENTAL s.r.o. Jiný

Ze začátku jsem byla nadšená, později po opravě zubu s dalšími bolestmi mi řekla, že kanálky čistit nebude, ať přijdu až to bude nesnesitelné.. U jiného zubu naštěstí dlouhodobě nebyla a vyřešila jsem na zubní pohotovosti, zub který chtěla umrtvovat byl už dávno mrtvý. Není co dodat.

Umístění: KOMFORT DENTAL s.r.o. Jiný

Paní doktorka není pečlivá, nic pořádně nevysvětlí a když se zeptáte, stejně se nic nedozvíte. Dělala mi dva zuby, na jednom pořádně nevyčistila kanálky, udělal se mi zánět a oprava a léčba mě stála 19 tis. Druhý zub mi vyvrtala špatně, nechala tam kaz, takže mi ho museli znovu rozvrtat. Jenže to už jsem měla chycené kanálky a kromě bolesti mě léčba vyšla na 12 tis. Takže pokud nechcete vyhazovat svůj čas a peníze, najděte si jinou lékařku.

Umístění: KOMFORT DENTAL s.r.o. Jiný

Provedla mi opravu 3 krčků, 2 do 2 měsíců vypadly, se zavedeným implantátem jsem měla půl roku velmi bolestivé obtíže, implantát odmítla odstranit, musela jsem si 2 měsíce hledat lékaře, který ho okamžitě odstranil a nasadil antibiotika.

Umístění: KOMFORT DENTAL s.r.o. Jiný

Dne 3.3. od 15:00 jsem byl objednaný na prohlídku, nicméně na adrese nikdo nebyl, i přes standardní ordinační hodiny (do 16). Telefonní kontakty již v tu dobu nefungovaly (včetně mobilního).

Bílá plomba, kterou mi paní doktorka provedla 25.6.2019 mi 6.3.2020 jiný doktor doporučil vyměnit (i přes doktorce avizovanou bolest po týdnu od zákroku). Provedení plomby (zákrok) byl značně bolestivý, ale paradoxně nikoliv od vrtačky (bez umrtvení - na vlastní žádost), ale od odsávačky, která byla nepříjemně ostrá. Na mou připomínku k odsávačce mi bylo odpovězeno, že "trochu diskomfortu musím vydržet".