MUDr.

Juraj Rákay

Praktický lékař, Fyzioterapeut

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

Preslova 449
    54401 Dvůr Králové nad Labem, královéhradecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

Odborník na rehabilitaci. Moje bolest zad vždy po jeho zásahu výrazně ustoupila. Pokaždé mně pomohl co by praktický lékař i při jiných zdravotních problémech. Jsem jednoznačně velmi spokojen. Moji objektivitu ale možná trochu oslabuje skutečnost, že jsem velmi spokojen s českým zdravotnictvím celkově.

• velmi dobrý

Vynikající,optimistický,vždy výborný přístup,bezvadný diagnostik,vřele děkuji za léčení,dík i jeho paní.

• velmi dobrý

Neznám lepšího lékaře,vždy milý usměvavý a v dobré náladě.Tvrdím,že navštívíte-li ho,odcházíte z ordinace napůl uzdravený.Možná bych měla říci,že nakažený jeho nezdolným optimismem,který vám daruje a krásným přístupem k pacientům.Po odborné stránce musím pana doktora pochválit také,pokud může,léčí a neposílá pacienty jen k dalším lékařům.Pane doktore,děkuji,že smím být Vaším pacientem.

• velmi dobrý

Pan doktor je zlato, pomohl mi a netahal mě po zbytečných vyšetřeních. Jestli mi někdy něco bude, ráda k němu opět půjdu.

• velmi dobrý

Mohu jen doporučit. Pan doktor je velmi zkušený, má vstřícné a milé jednání. Takže odborník na svém místě.

• velmi dobrý

Bolesti zad odstraněny po první rehabilitaci. Výborný doktor.

• velmi dobrý

Zatim nejlepsi co jsem kdy poznal.V okoli bezkonkurencne nejlepsi.

• dobrý

Je srdečný, laskavý, chápající.

• velmi dobrý

Při jakém koliv zablokování páteře mi pomohl.Je opravdu skvělý lékař.

• velmi dobrý

Odborníkem ve své profesi. Obětavý ve své práci, stále se zdokonalující ve své profesi. Doporučuji neboť má "zlaté ruce". Pacient nemusí čekat dlouho v jeho čekárně, protože si drží objednacíˇčas. Ve své pracovní době nepřijímá dealeři, věnuje se stoprocentě svým pacientům.