Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace
Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem

Odborník na rehabilitaci. Moje bolest zad vždy po jeho zásahu výrazně ustoupila. Pokaždé mně pomohl co by praktický lékař i při jiných zdravotních problémech. Jsem jednoznačně velmi spokojen. Moji objektivitu ale možná trochu oslabuje skutečnost, že jsem velmi spokojen s českým zdravotnictvím celkově.

Vynikající,optimistický,vždy výborný přístup,bezvadný diagnostik,vřele děkuji za léčení,dík i jeho paní.

Neznám lepšího lékaře,vždy milý usměvavý a v dobré náladě.Tvrdím,že navštívíte-li ho,odcházíte z ordinace napůl uzdravený.Možná bych měla říci,že nakažený jeho nezdolným optimismem,který vám daruje a krásným přístupem k pacientům.Po odborné stránce musím pana doktora pochválit také,pokud může,léčí a neposílá pacienty jen k dalším lékařům.Pane doktore,děkuji,že smím být Vaším pacientem.

Pan doktor je zlato, pomohl mi a netahal mě po zbytečných vyšetřeních. Jestli mi někdy něco bude, ráda k němu opět půjdu.

Mohu jen doporučit. Pan doktor je velmi zkušený, má vstřícné a milé jednání. Takže odborník na svém místě.

Bolesti zad odstraněny po první rehabilitaci. Výborný doktor.

Zatim nejlepsi co jsem kdy poznal.V okoli bezkonkurencne nejlepsi.

Je srdečný, laskavý, chápající.

Při jakém koliv zablokování páteře mi pomohl.Je opravdu skvělý lékař.

Odborníkem ve své profesi. Obětavý ve své práci, stále se zdokonalující ve své profesi. Doporučuji neboť má "zlaté ruce". Pacient nemusí čekat dlouho v jeho čekárně, protože si drží objednacíˇčas. Ve své pracovní době nepřijímá dealeři, věnuje se stoprocentě svým pacientům.