Běžný termín

Od 42 000 Kč

Od 18 000 Kč

Od 34 000 Kč

Premier Clinic

Vysoce zkušený plastický chirurg se specializací na estetickou a plastickou chirurgii
a chirurgii ruky.

Je absolventem Lékařsk...

• plastická chirurgie

Pan doktor Juraj.P je jeden z největších profesionálů dle mého názoru, při konzultaci vás rad vyslechne, nejlepší přístup co jsem zažila, za mě mu patří velikánské a obrovské díky ..milý personal vše jak ma být, podstoupila jsem vypln tváři a vypadá to naprosto geniálně dokonale přirozené , je to profesionál v každém směru..moc se k Vám opět těším, zůstanu stálou zákazníci.. Dekuju za vše a hlavně za to ze jste jaký jste , empatický a lidský, umí poradit a je moc hodný člověk..P.Payera navštěvuji už několik let právě pro jeho profesionalitu a lidskost , vždycky si na mě udělají čas i přes vytíženost, je to velkorysé a velmi si toho vážím z upřímného srdce moc moc děkuji za vše , za profesionalitu i srdečnost, šikovnost a rozhodně doporučuji všem holčinám , ženám . Nedávno mi domluvil schůzku ohledně náročné operace uší a obvolal mnoho lidí kvůli širšímu problému co mě trápí , vážím si lidí jako právě P.Payera, čestný profesionál se srdcem na správném místě a za to mu patří obrovské díky, všude mohu jen doporučit , takových lidí je minimum. Pan Payer je profík se srdcem na správném místě

Umístění: Premier Clinic konzultace plastické chirurgie

Velmi milý, přívětivý a otevřený lékař. Nemohu zhodnotit jeho práci, neboť jsem (ačkoliv mi pomoc nabízel při nepovedené modelaci prsou provedené u jiného lékaře) nemohla využít jeho um. Po zhojení mých prsou po vyjmutí implantátu se určitě na něj obrátím o pomoc. Při konzultaci se mě maximálně věnoval, měla jsem pocit, že jsem na tom správném místě.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jsem po liposukci stehen před dvaceti roky.Výsledkem byl neforemný zadek, bolavé zatvrdliny,nejspíše poruchou lymfatického sydtému.Nevím, zda-li by nějaký zakrok mohl současný stav vylepšit. Další liposukce z výše uvedených dúvodú se p
obávám.

Dobrý den, je mi líto, že nejste s výsledkem liposukce před 20 lety spokojená, ale popravdě tím nejsem až zas tak překvapen, jelikož kdysi nebylo k dispozici ještě tak kvalitní přístrojové vybavení, jako je tomu dnes. Pro minimalizaci rizika vzniku nerovností a pro současné vypnutí kůže používám nejčastěji kombinaci laserové a vibrační liposukce. Pro určení nejvhodnější metody pro korekci nepodařené liposukce bych Vás však potřeboval vidět osobně.

Zdraví MUDr. Payer

MUDr. Juraj Payer

Dobrý deň, chcem sa spýtať na kompletnú cenu operácie dolných viečok laserom. Rada by som vám poslala aj fotografiu očí, nakoľko som podstúpila operáciu horných viečok, ale výsledok nesplnil moje očakávanie a neviem, či sa s tým dá ešte niečo robiť.
Ďakujem

Dobrý deň, mohli by ste mi prosím fotografiu Vašich očí? Cenovo vychádza operácia spodných viečok od 13 000 Kč.

MUDr. Juraj Payer