Praktická lékařka pro dospělé
J. Haška 12, Letovice

Katastrofálně dlouhá čekací doba, nebere zřetel na stav pacienta. Chaos v organizaci. Léčení mezi dveřmi, nevyslechne pacienta, špatný přístup. Mele si svoje pořád dokola. A je velmi náladová. Nedoporučuji!!

odmítla napsat léky nemocné 80 leté ženě! Ostuda!!!

Všem doporučuji.

W

Není povrchní.Je lidská a to je zlato v naší společnosti.Odbornost a lidskost umí skoubit. Pacient není nikdy u ní jen číslo.Je to lékařka co SLYŠÍ pacienta.To však mnoho lékařů neumí.Mám k ní asolutní důvěru.

Příšerně dlouhá čekací doba.Nebere zřetel při čekání na zdr. stav pacientů.Naprostý chaos v "papírování" - vedení zdr. dokumentace, vypisování žádanek atd.Jednání s pacientem mezi dveřmi čekárny.Po odborné stránce nevím.Dlouhá čekací doba je spíše způsobená neschopností organizace své práce než pečlivostí.Jestli doporučit nevím, každému vyhovuje něco jiného.Moje spokojenost s ní velká není.

Čekací doba je naprostá katastrofa, jinak zatím s paní doktorkou nemám moc zkušeností, raději tam totiž, právě kvůli čekací době, nechodím, naštěstí zatím nemusím.

Je to zkusena doktorka vzdy mne ve vsem vyhovela

Pro pečlivost vyšetření trochu delší čekací doba.