Ablace

Carto 3 +5 Více

Implantace kardioverter-defibrilátoru

Implantace trvalé kardiostimulace

Léčba poruch srdečního rytmu

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Klinika kardiologie, Krajská zdravotní a.s.

MUDr. Jozef Jakabčin, Ph.D.

• kardiologie

Umístění: Klinika kardiologie, Krajská zdravotní a.s. ablace

Naprostá profesionalita, empatie, zkušenost. Po perfektně provedené ablaci jsem bez potíží a omezeni i po sedmi letech. Vděčím mu za záchranu života. Vřele doporučuji.

Umístění: Klinika kardiologie, Krajská zdravotní a.s. Ablace srdíčka

23 června 2018 jsem podstoupila ablaci srdce, kterou mi prováděl pan doktor Jakabčin. Trochu jsem se bála, ale pak během zákroku jsem zjistila, že tonení nepříjemné. Zákrok mi moc pomohl a cítím se velmi pomohl. Tímto bych chtěla ostatním pacientům říci, ať se zákroku nebojí a plně se oddají šikovným rukám pana doktora Jakabčina.Pan doktor má velmi pěkné jednání s pacienty a také se zdravotním personálem. Panu doktorovi také tímto moc děkuji a těším se na návštěvu v listopadu 2018.Také doufám,že zvládnu v srpnu let na Kypr. Emília Švecová

Umístění: Klinika kardiologie, Krajská zdravotní a.s. srdeční ablace

16 května jsem podstoupila ablaci srdce, kterou mi prováděl pan doktor Jakabčin. Nejdřív jsem se moc bála, ale pak během zákroku jsem zjistila, že to není zas tak nepříjemné, jak jsem si představovala. Zákrok mi moc pomohl a cítím se perfektně. Tímto bych chtěla ostatním pacientům říct, ať se zákroku nebojí a plně se oddají šikovným rukám pana doktora Jakabčina. Panu doktorovih také tímto moc děkuji a těším se na další preventivní návštěvu. Liduš Parvoničová

MUDr. Jozef Jakabčin

Děkuji Vám za povzbuzující komentář. Těším se na naplánovanou ambulantní kontrolu a přeji pevné zdraví. Hezký den.
Dr. Jakabčin

Děkuji za úspěšný zákrok radiofrekvenční ablací. Už je po arytmii. Doufám, že to vydrží.
RNDr. Petr Husták

Děkuji. Přeji Vám pevné zdraví. Dr. Jakabčin

20.5.2016 super lékař, byla jsem na radiofrekvenční ablaci srdce, 100% úspěch zákroku, bolelo to , ale zato to stálo,jsem fit :D Kasanová Jana

MUDr. Jozef Jakabčin

Děkuji. Jsem moc rád, že jsem Vám mohl pomoci a věřím, že v dalších kontrolách po výkonu se uvidíme v arytmologické ambulanci naší kliniky.
S pozdravem. Dr. Jakabčin

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den mam k vam prosbu pane doktore bratr se vratil s ciziny je po operaci srdce a nema kardiologa a došly mu i leky ktere ma brat tak a p.mudr pry nemuže psat tyto leky mohl by k vam dekuji moc za odpoved s pozdravem

rád se podívám na dokumentaci Vašeho bratra a můžu zařídit další sledování. Pošlete mi dokumentaci na moje jméno, Klinika kardiologie, Masarykova nemocnice, Sociální péče 3316 /12A, 401 13 Ústí nad Labem. Nebo osobně na sekretariát Kliniky kardiologie. Zanechejte na sebe kontakt a pokusím se to vyřešit. S pozdravem Dr. Jakabčin

MUDr. Jozef Jakabčin

Dobrý den,lečim se na vysoký tlak,dlouhé roky.Je mi 73let.Nyni na EKG a ECHO zjistili nepravidelné intervaly srdce.Beru warfarin5.V prosinci jsem měla zlomený krční obratel 7 .Mám jít na upravu srdečního rytmu kardioverzí.Není to nebezpečné na tu páteř? Prosím poradte jestli to mám podstoupit.Děkuji předem za odpověd. S pozdravem

rozhodnutí a zodpovědnost má vždy indikující lékař. Jistě chápete, že Vám nemohu doporučit jiný postup po internetu. Mohu Vám poradit jedině obrátit se na naší Kliniku kardiologie KZ v Ústí nad Labem s doporučením přes naší kardiorecepci.