Odborný ženský lékař
Horní Valy 4, Hodonín

s panem doktorem jsem spokojena. Je odborník na svém místě.

S panem doktorem jsem spokojena.

Tak pan doktor Horníček rozhodně ne! Byla jsem spokojená, dokud jsem nepoznala jiné gynekology. Bolestivé vyšetření jsem brala jako samozřejmost, že to k tomu prostě patří a jinak to nejde. Kvůli změně bydliště jsem změnila gynekologa a to bylo naprosto nesrovnatelné. Vůbec jsem nevěděla, že mě někdo prohlíží, nic mě nebolelo. Pak jsem se vrátila do Hodonína, šla jsem opět k panu Horníčkovi. Myslela jsem si, že jsem byla třeba přecitlivělá,když jsem byla mladší. Ale nebyla. Opět bolestivé vyšetření. Pak mi pan doktor dělal cytologii, kdy mi pak jen tak mezi řečí řekl, že mám náběh na rakovinu děložního čípku. Na dotaz, co mám teda jako dělat, mi řekl, že si mám koupit kyselinu listovou. Asi 2 měsíce před tím mi cytologii dělali jinde a byla v pořádku. Tak jsem opět změnila lékaře, opět nové vyšetření, opět bezbolestné, cytologie v pořádku.
Takže za mě pan Horníček rozhodně ne!

K panu doktorovi chodím od 16 a za celou dobu mi nekontroloval prsa. Je mi 31. Je pravda že jsou různé ženy..různé názory ...různé problémy. Ale co i mě vadí je to, že v dnešní době opravdu nemá ten ultrazvuk. A posílá vás na druhý konec města na ultravuk v těhotenství kdy je vám tak špatně až hrůza a tam čekáte 2 hodiny?!A s výsledkem zase spátky. No nebylo by jednoduší a méně komplikovanější ho mít v ordinaci? Určitě by se dalo nebo-li předešlo kolikrát různým problémům rychleji.Divím se, že ho nemotivuje jenom to, jaká je dnešní doba a těch nemocí a rakoviny atd..
Tak bych uvítala soukromí v ordinaci a ne vše řešit před sestrou.Je mi trapně. Uvažuji že odejdu.

pan doktor,mě nenašel bulku o velikosti 6 krát 6cm na vaječníku.naštěstí chodím na pravidelné kontroly na žlutý kopec.doktorka kalábová byla zděšená když jsem jí řekla,že na kontrole u svého doktora jsem byla před týdnem a ten nic nenašel.když jsem přišla po operaci k horníčkovi a oznámila mu že mě museli odebrat vaječník a vejcovod.řekl mě to se stává.a taky a´t neradím,že jsem medicínu nestudovala.a taky ,že nebudu moci mít děti protože mám malou dělohu-posílal mě na vyšetření do brna kde mě ujistili že dělohu mám v pořádku a děti budu mít.víc jsem nečekala a odešla k mudr.miliánovi.bez problémů jsem otěhotněla.

Nejhorší doktor jakého jsem měla, řekl mi, že jsem těhotná, což nebyla pravda pravděpodobně popletl odběry. Nikdy za celou dobu co jsem k němu chodila mi nezměřil tlak a o prsou nemůže být ani řeč. Z tohoto důvodu bych ho žádné ženě nedoporučila

W

K panu doktorovi chodím od 15 dnes je mi 29, vždycky byl příjemný, ochotný, vyšetření mně nikdy nebolelo. Jsem ráda za skvělého gynekologa.

Já jsem p. doktorovi přešla na doporučení kamarádek a jsem spokojená! Je velmi příjemný a dokázal uklidnit při nervozite. Což mi připomíná, že bych ho měla navštívit :-)

je to dobrý doktor..vyšetření mě teda nikdy nebolelo...

je to dobry doktor