Božkovská 2967/4, Praha 4, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí

7 000 Kč

500 Kč

1 500 Kč

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Tradent Profi s.r.o. Poliklinika Spořilov Jiný

Velmi precizny pristup lekara, mam pocit, ze sa snazi, aby odvedena praca bola naozaj perfektna a taky mi pride aj vysledok, po zakrokoch co som unho mal, som bol velmi spokojny, dlhodobo nemam dalsie problemy, snazi sa aj o to, aby zakrok bolel co najmenej a v podstate vas to boli velmi malo pri vrtany, mozem pana doktora len odporucit

K zubaři jsem se vždy bála chodit, ale tady to neplatí. Musím říct, že přístup pana doktora mě uchvátil. Vzal mě akutně v podstatě hned druhý den, kdy mě bolel zub z mě neznámého důvodu. Jednalo se o kanálky, kterých jsem se vždy bála. Pan doktor pečlivě zjistil původ problému, pusu mi umrtvil tak, že jsem ani injekci necítila a kanálky vyčistil způsobem, kdy mě to bolelo minimálně. Odcházela jsem s úžasem a hrozně nadšená. Pár dnů na to jsem šla na dodělání bílé plomby, kdy jsem se k němu těšila. Neskutečně vstřícný přístup a oproti mojí doktorce, z mého rodného města, má tento zubař opravdu zlaté ručičky. Vzal mě i hned pod své křídlo, jelikož teď nabírá nové pacienty. Velká spokojenost.

21.9.2021 v ordinaci na Poliklinice Božkovská, Moc lidský přístup, oceňuji snahu pomoci, přesto, že jsem nebyl jeho pacient (pečlivé ošetření hnisajícího zubního kanálku v rámci žurnálu, bez čekání, předepsání antibiotik), rychlé a účinné řešení. Navíc příjemná a komunikativní sestra.

Spokojenost nade vše! Pan doktor mě vzal ve velmi krátkém termínu, byl profesionální, ohleduplný a precizní. Stále se ptal, zda je všechno v pořádku a nic nebolí. Když viděl, že jsem ze zákroku nervózní, uklidňoval mě a s výsledkem jsem byla spokojená.

Umístění: Tradent Profi s.r.o. Poliklinika Spořilov Nová korunka

Jsem velmi spokojený s přístupem pana doktora, jeho profesionalita je na nejvyšší úrovni , preciznost, trpělivost ! Studoval na Slovensku , praxe a zkušenosti mluví za vše . Vřele doporučuji ! DŠ

Umístění: Tradent Profi s.r.o. Poliklinika Spořilov Oprava zubniho krčku

Pan doktor je velmi schopný, důkladný a pečlivý. Opravil mi zubní krček zatím nejlépe ze všech zubařů - většinou mi vypadly nebo zežloutly.

Doporučuji, přijímá nové pacienty, základní úkony hradí pojišťovna, moderní ordinace, krátká čekací doba, velmi ochotny. Ošetření proběhlo naprosto v pořádku.