Běžný termín

SWISS MED CLINIC s.r.o.

Vzdělání
1985 - 1991 Lékařská fakulta Masarykova
universita Brno
1995 - atestace chirurgie I.st.
2000 - atestace chirurgie II....

Umístění: SWISS MED CLINIC s.r.o. Jiný

Jsem v šoku z toho jak se pan doktor zachoval k tatkovi, ktery mel pokousanou ruku. Nechtěl ho pomalu ani ošetřit a ještě mu doporučil, ať jde k chirurgovi v místě bydliště, přitom můj taťka byl od své praktikující lékařky doporučen k panu doktorovi Švecovi. Nedostatečné ošetření ze strany pana doktora. Neochota.

Umístění: Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o. Jiný

Vstřícný, komunikativní a velice šikovný pan doktor. Výborná péče, ochota a přístup také jeho sestřičky.

Umístění: SWISS MED CLINIC s.r.o. Běžný termín

Výborná zdravotní péče.Velké poděkování MUDr.Josefu Švecovi(Primář) a jeho sestře Štěpánce Řehákové????

Pana primáře Švece navštěvuji od 5/2014 na gastroenterologické ambulanci v Mariánských Lázních. Vyléčil mi vřed na dvanácterníku a 9/2015 jsem mohla podstoupit laparoskopickou operaci žlučníku V Plané. Byla mi poskytnuta vynikající předoperační i pooperační péče. Především oceňuji jeho příkladný profesionální a lidský přístup k pacientovi. Celý jeho tým oddělení chirurgie zaslouží velké uznání. Hana Zimová

Včera jsem podstoupil gastro a kolonoskopické vyšetření u pana primáře ve Swiss Med Clinic v Plané u ML a je vidět že pan doktor je profík.. I když jsem se tohoto vyšetření moc obával a měl mít anestezii ,ke které nakonec nedošlo. Výkon pana primáře hodnotím velice pozitivně. Doporučuji Málem bych zapomněl na perfektní výkon a přístup sestřičky ...

Pana doktora jsem navštívila na gastroenterologické ambulanci v nemocnici v Mariánských Lázních. Je velmi milý, vstřícný, komunikativní, trpělivě pacienta vyslechne a vše vysvětlí. Doporučuji ho všem, kteří mají podstoupit kolonoskopické vyšetření. Pan doktor volí velmi citlivý přístup a musím pochválit také neméně skvělou sestřičku :-)