Praktický lékař pro dospělé
Šimůnkova 1596, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

pokud se člověk objednal na určitou dobu, tak to bylo jen orientační, v létě jsem měl zájem o pravidelnou lékařskou prohlídku, sestra mi sdělila, že je léto, ať přijdu na podzim, a jako poslední, pan doktor zmizel i s ordinací a veškerou kartotékou a nikdo neví kam

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Co mám proboha udělat pro to, abych se dovolal do této ordinace? 36 nepřijatých hovoru,

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pana Mudr.Štolfu,znám min.35 let.Vždy se snažil pomoci a myslím si,že své práci rozumí výtečně.jen je škoda,že už moc neordinuje a věnuje se spíše výuce.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé léčba bolesti páteře

Pana doktora znám přibližně 20 let a bez přehánění patří k nejlepším a nejpečlivějším lékařům, co znám. Erudovaný a neznudněný lékař, který se vždy snaží pomoci.

Marie Kotlarová, Praha

MUDr. Josef Štolfa

Tedy Maruško, na to, že jsme se už léta neviděli jste mě dostala. Moc děkuji a zdravím. Josef Štolfa

Pan doktor Stolfa je jeden z nejlepsich doktoru, ktereho znam. Vyborny diagnostik a clovek. Vlidnym slovem nesetri a to je nekdy vyborny lek.

The best of praktických lékařů což vám potvrdí jak všichni jeho pacienti tak i žáci.

Člověk na svém místě

Pan doktor Štolfa je výborný praktický lékař a výborný diagnostik, vždy ví jak pacienta léčit. O pacienty nikdy neměl nouzi, čekárna u něj byla stále přeplněná. Já osobně jsem k němu chodila více jak 10 let. Je velká škoda, že již téměř neordinuje a věnuje se spíše výuce. S mladou lékařkou, která teď pracuje v jeho ordinaci se to nedá srovnat, bohužel.

pečlivý, hodný,neústupný, důsledný (přísný), vynikající diagnostik, neúnavná snaha k uzdravení pacienta - lékař a člověk, na kterého se nezapomíná Ir. Krausová

Nejlepší lékař, vždy mi dokázal pomoci.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už přes měsíc mě bolí v krku, léčila jsem se ze streptokokové infekce antibiotiky, které bohužel nezabraly a bolest se stále vrací. Nemám ale ani teplotu a jinak se necítím být nijak nemocná. Před týdnem se mi objevila bolestivá, tvrdá bulka ve stehni, vypadá jako modřina, ale nejsem si jistá, co by to přesně mohlo být, němůže to být spolu nějak propojené?

Píšete, že jste se léčila antibiotiky ze streptokokové infekce s bolestmi v krku. V případě, že byla prokázána streptokoková infekce, je namístě cílená antibiotická léčba v dostatečně vysoké dávce a délce léčby. Úspěšnost léčby lze kontrolovat krevními testy, CRP, FW (sedimentace) ASLO případně výtěrem z krku. V případě že nasazená antibiotická léčba nezabrala, pak je třeba porovnat výsledek kultivace z výtěru s citlivostí na antibiotika a léčbu případně opakovat. Souvislost s bolestivou bulkou na stehně je takto na dálku těžké prokázat, ale bez výsledků uvedených, popřípadě dalších vyšetření se k možné souvislosti nelze kvalifikovaně vyjádřit.

MUDr. Josef Štolfa

Dobry den,v únoru jsem měla anginu. A teď v dubnu mám zase anginu. Chtěla jsem se zeptat,jestli to je normano do měsíce dostat znovu. Dostala jsem silnější antibiotika,ale již 4.den mě lehce boli v krku a mám kasel,kde vykaslavam Hleny.
Budu rada když mi jakoliv poradíte děkuji.

Neviděl jsem Vás při prvním ani při druhém onemocnění, takže jsem nucen věřit, že se jednalo skutečně o opakovanou angínu. Velká pravděpodobnost ovšem je, že možná ne v každém případě se jednalo o opravdovou angínu, tedy zánět mandlí. V každém případ by Vám Váš lékař měl sdělit na základě čeho tuto diagnózu stanovil, popřípadě potvrdil. Angína se poměrně snadno pozná a většinou nevyžaduje žádná zvláštní diagnostická doplňující vyšetření. V případě že se stav opakuje, pak je doplňující vyšetření ve smyslu CRP, případně i staré dobré sedimentace, krevního obrazu a výtěru z krku namístě. Test na chlamydie Vám nic významného k Vašemu aktuálnímu onemocnění nedá.