MVDr.

• Ordinace

Riedlova 679/9
    75002, Přerov, olomoucký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• Petr Eim

veterinář

• Zámecká 582, Napajedla, Zlín

MVDr. Petr Eim - Ortopedie, Fyzioterapie, Biomechanika pohybu koní

S panem doktorem jsem velmi spokojena, je vstřícný, milý, ochotný a co je neméně důležité - nespěchá u pacienta. Dělá časově náročnou práci a přesto j...
        • 12:30
        • 14:00
        • 15:30
            • 12:30
            • 14:00
            • 15:30

Přidat názor
          • velmi dobrý

Nejlepší doktor!!! Vzdělaný - dalo by se říci že zná všechno, ochota, vstřícnost, empatie a obětavost na prvním místě.

• velmi dobrý

Úžasný přístup, odbornost, ochota. Nepotkala jsem lepšího veterináře! Mezi chovateli oblíbený a uznávaný odborník se srdcem na správném místě. Děkuji za maiňáky z Příbora

• velmi dobrý

PAN veterinář se zlatým srdcem,je vidět,že zvířata opravdu miluje a léčí je s láskou.Zachránil nám pejska,i když jsme přišli na poslední chvíli.Jinam už chodit nebudeme a mohu jen doporučit.

• velmi dobrý

Skvělý veterinář na správném místě. Naprostá profesionalita, ochotný pomoci všem malým i velkým pacientům. Mě osobně zachránil pejska a jsem mu za to nesmírně vděčná. Pokud můžu doporučit, tak jedině k tomuto veterináři se zlatým srdcem!!

• velmi dobrý

Mám jen a jen ty nejlepší zkušenosti a mohu vřele doporučit!!!!

• velmi dobrý

Nejlepší veterinář na světě, lepšího snad už není. Naprostý profesionál, milý, ochotně vše vysvětlí, poradí. Všem doporučuji.

• velmi dobrý

Výborný veterinář s milým a osobním přístupem ke každému svému pacientovi.Nikdy nás neodbyl i když má vždy čekárnu plnou lidí.ceny mi přijdou srovnatelné s ostatními veterináři pokud neberu ty vesnické.

• velmi dobrý

Kvůli nehodě nás náhoda zavála k tomuto veťákovi a jsme za tuto náhodu vděčni.Riskli jsme neoperovat a díky velmi kvalitní repozici vše nakonec dopadlo svěle-po zlomenině žádné následky.Tak snad už k panu doktorovi budem chodit se smečkou jen na očkování či kontroly.Děkuji za šelťáka

• velmi dobrý

Výborný veterinář, ochotný a trpělivý. Mockrát pomohl našemu kocourovi, který má potíže s močovým měchýřem a s jinými kočkami ;-) Ordinace nepatří mezi nejlevnější, ale platíte kvalitu. Doporučuji všem.

• velmi dobrý

Nejlepší veterinář, ke kterému jsem s naší " zvěří" kdy chodil. Vřele doporučuji!!!!

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat