Josef Pospíšilík, veterinář Přerov
Veterinář MVDr.

Josef Pospíšilík

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 28 dubna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

PAN veterinář se zlatým srdcem,je vidět,že zvířata opravdu miluje a léčí je s láskou.Zachránil nám pejska,i když jsme přišli na poslední chvíli.Jinam už chodit nebudeme a mohu jen doporučit.

• 6 března 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Skvělý veterinář na správném místě. Naprostá profesionalita, ochotný pomoci všem malým i velkým pacientům. Mě osobně zachránil pejska a jsem mu za to nesmírně vděčná. Pokud můžu doporučit, tak jedině k tomuto veterináři se zlatým srdcem!!

• 12 března 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Mám jen a jen ty nejlepší zkušenosti a mohu vřele doporučit!!!!

• 30 července 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Nejlepší veterinář na světě, lepšího snad už není. Naprostý profesionál, milý, ochotně vše vysvětlí, poradí. Všem doporučuji.

• 12 března 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Výborný veterinář s milým a osobním přístupem ke každému svému pacientovi.Nikdy nás neodbyl i když má vždy čekárnu plnou lidí.ceny mi přijdou srovnatelné s ostatními veterináři pokud neberu ty vesnické.

• 28 února 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Kvůli nehodě nás náhoda zavála k tomuto veťákovi a jsme za tuto náhodu vděčni.Riskli jsme neoperovat a díky velmi kvalitní repozici vše nakonec dopadlo svěle-po zlomenině žádné následky.Tak snad už k panu doktorovi budem chodit se smečkou jen na očkování či kontroly.Děkuji za šelťáka

• 31 ledna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Výborný veterinář, ochotný a trpělivý. Mockrát pomohl našemu kocourovi, který má potíže s močovým měchýřem a s jinými kočkami ;-) Ordinace nepatří mezi nejlevnější, ale platíte kvalitu. Doporučuji všem.

• 16 října 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Nejlepší veterinář, ke kterému jsem s naší " zvěří" kdy chodil. Vřele doporučuji!!!!

• 30 září 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor je vždy ochotný, má výborný přístup ke zvířatům a o odbornosti nebylo nikdy třeba pochybovat. Líbí se mi, že pokud se člověk ptá, vše ochotně vysvětlí. Jediná nevýhoda je delší čekání v čekárně, ale to se bohužel nedá nic dělat.

• 27 ledna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Nejlepší veterinář s laskavým přístupem a velmi pečlivý a zodpovědný. Všem vřele doporučuji.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění