Ordinace PL gynekologa
Hornická 209, Kutná Hora

Při pročítání recenzí mi to nedá sem nenapsat. K paní doktorce chodím již několik let. Jsem s ní nadmíru spokojená. Měla jsem časté problémy a vždy si věděla rady, pokaždé mi pomohla od bolestí i nepříjemných pocitů. Není problém se na něco zeptat nebo chtít radu. Nyní v těhotenství si ji nemohu vynachválit ještě více. Kromě příjemného vystupování a téměř mateřského citu mi také všechna vyšetření dělá včas, pořádně a reaguje přesně tak, jak má. Sestřička vůbec není tak arogantní dáma, jak se tu píše, alespoň ke mně a k lidem z mého okolí, které k ní také chodí. Stačí být příjemný na ni a ona Vám to vrátí. Je ochotná, vstřícná a řekla bych až familiární. Jakmile mám potíž, stačí jí zavolat a ona poradí nebo uklidní (to obzvlášť v těhotenství každá maminka ocení), nebo mě ihned pozve na kontrolu, kde jsem paní doktorkou přijata téměř okamžitě. Nemohu si vynachválit přístup obou dam. Po zkušenostech s jiným kolegou-gynekologem je tohle naprostá lahoda. :-)))
Hodně štěstí.
M.

PO mnoha letech jsem se rozhodla od této lékařky odejít.paní doktorka je neslaná,nemastná.Téměř nemluví.objevil se u mě problém,který ona neřeší.nezbývalo mi nic jiného než odejít a najít si jiného lékaře.

Jsem u paní doktorky krátce,ale zatím si nemohu vůbec stěžovat.Na cokoliv se zeptám,bez problému to vysvětlí a popřípadě i poradí. A je vidět,že oboru rozumí a pacientkám naslouchá.
A na sestřičku si také nemohu stěžovat. Pokaždé milá,bez problémová a usměvavá.

Paní doktorka je skvělá ale co se týče její sestry katastrofa sama a jak již zaznělo kazí doktorce reputaci . Ona je důslednost a důslednost, ochota jí ale chybí a někdy si myslí že jí to tam patří ale ona je tu pro nás a né my pro ní. Antikoncepci si přece hradím sama tak nevidím důvod proč vystavení receptu je takový problém. A těch 30,-Kč ráda zaplátím a nemusí tam přece lítat dvakrát do roka do ordinace když mi nic není, dříve to stačilo jednou za rok. Problém a může přece nastat kdykoli po prohlídce a zase dám 30,-Kč tak o co jde!!!!!!!!

ja jsem s pani doktorkou velmi spokojena chodim k ni uz 8let a vzdy kdyz jsem mela nejaky problem hned jsme ho vyresily...je mila a ochotna ale to se neda rict o jeji sestre je neprijemna,neochotna,arogantni a furt jenom rve tak ji de slyset az ven nelibi se mi to ale co je to jen sestra nic si zni nedelam ale doktarku doporucuji....:-)

K paní doktorce chodím mnoho let,kdykoliv je problém, zavolám,můžu hned přijít. Je vstřícná,všechno mi vysvětlí,
při vážnějším problémů mi dohledala mnoho kontaktů na pražské nemocnice,ač nemusela.Sestra je ale opravdu
téměř vždy nepříjemná,haleká na pacientky,že je jí slyšet až na náměstí,v těhotenství mě neustále peskovala,vy jste zase přibrala, trochu dietku.... v těhotenství? Jinak jsem ale spokojená,sestru přetrpim,neposlouchám jí.

Ziji jiz 7 let v zahranici a o nejake gynekologicke lecbe si muzu nechat zdat. Jsem v osmem tydnu tehotenstvi a tak se chystam za pani doktorkou priletet co nejdrive. Pece pani doktorky je naprosto nadstandartni, ani nevite, co mate. Tady mi doktor udelal test z lekarny a oznamil, ze jsem tehotna,coz samozdrejme vim .Ultrazvuk je nekde 150km daleko a ani nevim za jak dlouho me pozvou. Genetika a jine vymozenosti jen za stovky a stovky eur. A to musite najit specialni kliniku,kterou zavedla polska doktorka opet 100km daleko. Opakuji nevite, co mate mile damy. Pani doktorka je super a kdo ji pomlouva je blb. No musim souhlasit, sestra je silene neprijemna a vykopala bych ji v minute, takova megera tam nema co delat. Mohly by jste mi prosim poradit kdy tam pani doktorka je?Priletim jen na par dni.Hodne stesti spokojenym pacientkam.

Chodím k paní doktorce skoro 10 let a jsem s ní moc spokojená. Četla jsem ostatní komentáře a nesouhlasím, že by sestra byla nepříjemná a arogantní, ke mně je vždy milá a ochotná. Také mi ale vadí, že ostatní pacientky na chodbě slyší z ordinace každé slovo.

Nejhorší "gynekoložka", co znám!!! Nechápu, jak mohla vůbec dostat doktorský titul, když nepozná mimoděložní těhotenství?! Ano, nikdo nejsme neomylný, ale když mě 3 roky léčila na mykózy, které jsem nikdy neměla, tak to už je fakt síla! Nevím, jestli jste se s mykózami někdo léčil, ale cpát do sebe každý měsíc min.týden globule a čípky, které z vás tečou ještě další týden po tom není rozhodně nic příjemného a obzvlášť když to podstupujete naprosto zbytečně!! Ještě, že existují vedle takových "řeznic" i opravdoví lékaři jako je Dr.Štefánková, ke které jsem přešla. Naprosto profesionální vyšetření, máte-li problém snaží se ho opravdu vyřešit, příjemná lékařka i sestra... nemohu nic než jen chválit! Zadražilová je sice také příjemná, ale rozhodně ne lékařka - stejné vyšetření jako ona by zvládl i nepatrně cvičený gibon!

paní doktorka vám řekne že máte problem ale neresi ho rekne uvidime co to udela za mesic a pak vas ani neobjedna i pres to ze mate 2mesicni mimco vyckejte si frontu dite jist nemusi (v tehle mrazech dite sebou vzit nemuzete)