Tigridova 1501/6, Praha 4, Praha

Jsem zubní lékař od roku 2011, zajímám se o mikroskopickou a miniinvazivní stomatologii, léčbu parodontotlogických onemocnění, estetickou stomatologii...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Centrum dentální péče ošetření zubního kazu

Dobrý den, paní doktorka je opravdu milá, empaticka a odborně perfektní. Je klidná a to se přenáší i na někdy vystresovaneho pacienta z vrtačky a ze zákroku... Dnes absolvovaly preventivku i moje 5 leta dcera a 3 lety syn a úplně v pohodě a decka se těší na další návštěvu.
Děkuji.

Umístění: Centrum dentální péče ošetření zubního kazu

Velice hodná, milá a šikovná zubařka. Vždy řekne co bude dělat a pak to bezbolestně udělá. Plomby od ní nejdou ani poznat, že tam nějaké jsou.

Paní doktorka je velice příjemna, velmi pečlivá a vždy vysvětlí co se bude dít. Mohu říci, že u paní doktorky jsem přišla o fobii ze zubaře, nyní už se budu k zubaři těšit. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Dobrý den, Dr.Tovaryšová jako jedna z mála lékařů opravdu pečlivě ošetřuje i dětské pacienty. Navíc nabízí několik možností jak ošetření provést u problémových dětí. Paní doktorku mohu určitě doporučit.

Paní zubařka by v žádném případě neměla ošetřovat děti, protože to s nimi absolutně neumí. Velice naivně od nich očekává chování jako od dospělého, nepromluví na ně, neuklidní, nesnaží se navázat kontakt, když dítě pláče a bojí se, je arogantní, hrubá a naštvaná na dítě i rodiče. Hledáme jiného, schopného zubaře. Paní zubařce bych doporučila, aby se věnovala ošetřování pouze dospělých pacientů, spokojení pak budou všichni.

MDDr. Jitka Tovaryšová

Dobrý den, velice mě mrzí, jak se na věc díváte. Určitě se snažíme k dětem přistupovat citlivě a i díky tomu jich spokojených v péči máme hodně. Je smutné, když dítě přijde od rodičů nepřipravené a v horším případě navíc traumatizované od předchozího lékaře. Potom je navázání spolupráce velmi složité. Pokud má dítě takový strach, že nezvládne spolupracovat ani při běžné prohlídce, nabízíme i specializované možnosti ošetření v analgosedaci, které je pro takové bojácné pacienty ideálním řešením.
Jen mi dovolte podotknout, že hlavní roli hraje rodič, lékař je při první návštěvě ordinace pro dítě cizí člověk a at už půjdete ke kterému koliv lékaři, jistě ocení, když dítě na prohlídku nebo zákrok připravíte a dokážete ho uklinit. Přeci jste jako rodič jeho nejbližší osoba. Nenechávejte vše na lékaři. Hezký den. Dr. Tovaryšová.

Paní doktorka je možno profesionální, ale podle mně málo komunikuje. Já jsem tam byla s dětmi na ošetření zubních kazů a až na konci ošetření mi řekla, že jim dala plomby z lepšího materiálu, aby jim to prý vydrželo déle, co to znamená a kolik za to budu platit mi však neřekla...ani jsem vůbec neměla možnost souhlasit nebo nesouhlasit s tím, že jim dá lepší materiál nebo s tím, že jim píchne injekci na znecitlivění. Až na recepci jsem prodělala šok, když mi řekli cenu zákroku. 3500 Kč je opravdu hodně. A já naivní jsem si myslela, že děti u zubaře neplatí :(

Je to neuvěřitelné, ale po téměř třiceti letech jsem se díky paní doktorce a celé klinice zbavila fobie ze zubaře. MIlé, pečlivé, bezbolestné. Skoro se tam těším:-)

Paní doktorka Tovaryšová je moje oblíbená zubařka. V prostředí s velmi přátelskou atmosférou nehrozí jakékoliv obavy a to ani ze zákroků většího rozsahu, které jsem u ní podstoupil. Doslova z ní sálá nadšení pro profesi kterou si vybrala a každý svůj krok vysvětlí polopatě tak, že si člověk z její ordinace kromě vyspravených zubů odnese i nové vědomosti. Rozhodně doporučuji.

Paní doktorka Tovaryšová je člověkem na svém místě. Vždy při ošetření vysvětlí jaký zákrok a proč bude provádět a já si tak dokážu představit co se s mými zuby bude dít. Mimo pečlivost a umírněnost při práci musím vyzdvihnout hlavně tuto komunikaci, které mne uklidňuje a z dříve nesnášených návštěv zubaře dělá velice příjemnou záležitost.

Rozhodně doporučuji, paní doktorka je moc milá, všechno vysvětlí, úkony jsou bezbolestné. Za cenu odvádí super práci a rozhodně nelituji toho, že investuji peníze do zubů.

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci