Biorezonance přístrojem bicom

Biorezonance přístrojem bicom

Homeopatie +1 Více

Homeopatie

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Jitka Studničná, DiS, RHom.

Homeopat. poradna a biorezonance pouze na objednání předem.

Léčené nemoci

• psychiatrická sestra

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Jitka Studničná? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z vnější strany - místa jsem označil na obrázku - ctrlv.cz/shots/2018/02/15/tSRr.png

Navíc když si na těchto místech jemně zatlačím prsty, je to jako kdyby mě někdo přes ně vzal pohrabáčem. Také se mi občas stává (nevím jestli to s tím souvisí) že když delší dobu sedím, tak mě začnou brnět nohy a někdy i v pánvi. A když si vezmu těsnější kalhoty nebo spodní prádlo, tak mě tato oblast ještě příšerně pálí. Nebo také když jdu spát a vezmu si teplou deku, prostě zhoršuje se to v teple a naopak zlepšuje (bolest, pálení) v chladu. Napadá vás něco, čím by to mohlo být? Děkuji.

Pro podání homeopatik je zde málo informací, popis kůže a problémů s ní nestačí. Doporučuji vám konzultaci s homeopatem v místě vašeho bydliště, který s vámi probere ostatní náležitosti a najde váš celkový obraz. Bude se vás ptát jak jíte, jak spíte, jak trávíte, jaké máte vztahy ... Poněvadž všechno souvisí se vším.

Jitka Studničná

dobry den pracuji v lese a mam problem .mam boreliozu a doktuři mi ji neleči.samozřejmě že mam přiznaky typu boleni hlavy velka unava poceni stali pokašlavani atd prodělal jsem třeba rentgeny plic atd.spyrometriji a bud negativni nebo vše v normě.doktor na infekčnim nic neleči že tělo se stim popralo.chci se zeptat jestli mam trvat na podavani antibiotik protože mam obavy aby se to nezhoršilo a pak stim nešlo nic třeba dělat a nebo to radši nechat teda tak podle dr.bude se stav stale zhoršovat nebo třeba se to muže samo imunitou zastavit .snažim se proto dodržovat aspon dobrou životospravu a třeba byliny .děkuji a omlouvam se za pravopisne chyby.beda.

Antibiotika nejsou tak neškodná, jak se většina lidí domnívá. Poškozují imunitní systém, takže buďte opatrný a zvažte, zda je váš stav natolik vážný, že pozitiva převáží nad negativy. Pokud je užijete, ihned užijte probiotika (acidofilus lactobacillus), čímž alespoň částečně nahradíte způsobené škody.

Jitka Studničná