Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. pravdielné návštěvy a ošetření

Velmi profesionální a lidský přístup, k dospělým i dětem. Chodíme celá rodina a jsme moc spokojeni, krátké objednací doby, nízké ceny za ošetření, profesionální přístup.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. zubní vyšetření

U paní Pfelgrové vždy vše probíhá na profesionální úrovni s velmi lidským přístupem. Vzhledem k tomu, že mám velmi citlivé zuby a paní doktroka si mě pamatuje, probíhá zákrok příjemně, povídá si semnou a oceňuji profesionalitu a snahu o moje pohodlí.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Navštěvuji paní doktorku roky a nikdy by mě nenapadlo paní doktorku vyměnit. Je opravdu profesionál v oboru (a to slýchám i s okolí). Asi jako každý se vždy návštěvy zubaře bojím, ale po zavolání do ordinace ze mě strach úplně odpadne a jak vycházím tak si nadávám, že jsem se zase tak zbytečně stresovala :) (a to i třeba po hodinovém ošetření, které zde není určitě žádným utrpením). Vždy se jak s paní doktorkou tak sestřičkou pěkně pobavíme a zasmějeme. Jsou stále v dobré náladě. Paní doktorka nenechá nic náhodě a vždy vše pořádně vyšetří a případně ošetří (opravdu pečlivě !) co nejvíce bezbolestně. Injekce proti bolesti nabízí a do něčeho se třeba ani bez injekce nechce pouštět. Já můžu celý jejích přístup a péči hodnotit na 1 s hvězdičkou :) profesionálky obě dvě.

K této zubařce chodím několik let s celou svojí rodinou,jsem spokojen.
Co mi zbývá zubaře potřebujem.

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti. Jsem u ní spokojená a ceny bych řkla má i někdy nižší než u jiných zubařů z doslechu. Můžu doporučit a že je necitlivá bych ooopravdu neřekla :)

S paní doktorkou, jsem velice spokojen. Docházíme do ordinace s celou rodinou již řadu let. Nikdy jsem se nesetkal s tim , že by mi nebyla nabídnuta injekce proti bolesti jak tady někteří anonymové píší. Z jakým koliv problémem jsem došel, vždy se mi dostalo kvalitní péče. Paní doktorka i s sestřičkou jsou vždy mile naladěny.

Paní doktorku i sestřičku mohu vřele doporučit, po zákrocích nikdy nic nebolelo, žádné komplikace, na kontrolu chodím co půl roku a jsem spokojená. Dala mi zuby krásně do pořádku a teď si už druhým rokem vždy posteskne, že si už ani nevrtne :-D Ordinace moc pěkná, moderně zařízená, paní doktorka i sestřička příjemná.

Bohužel jsem nevěnovala pozornosti zubu a jelikoz jsem samozivitelka a mala je na mne 2 rocní zavisla celych 24hodin nesla jsem na kontrolu a neomluvila se a stoho duvodu jsem prisla o bezva doktorku:-(

tato zubařka mně velmi udivila svymi cenami je velmi draha ale kdyby za tyto ceny byla i kvalitni peče nic bych neřekla,jenže je nepřijemna vubec si nelame hlavu s tim že když se člověku vrta v ustech mohlo by to dokonce i bolet.No prostě draha a ještě necitliva,u horšiho zubaře jsem ještě nebyla no už jsem se přeregistrovala jinam. V žadnem připadě nemohu doporučit běžte jinam nemusite tolik trpět a ještě ušetřite penize