MUDr. Jitka Palátová

Valašské Meziříčí 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Masarykova 753, Valašské Meziříčí

Opravdu nej nej nej nej

Je to nejlepší praktický lékař jakého si člověk může přát, když má plnou čekárnu, tak dělá tak dlouho než ji vyprázdní. Její přístup k pacientovi je úžasný, ještě jsem se s příjemnějším člověkem snad nesetkala - nikdy nemá své dny, je milá, ochotná - když cítím že něco není v pořádku udělá veškerá vyšetření co jsou třeba. Já mohu jen doporučit!!!

Vynikajici lekařka ktera my pomohla v mé těžké životní situaci a mych zdravotnich problemu skratka anděl v bilem kežby takovych lekařek bylo více a na světě by bylo krásně.

Výborná lékařka, dobré diagnostiky.Ochotná, milá. No a také i rychlá.Poradí, pomůže, potěší, vyslechne. Nemám jediné slovo na ni špatné.

Skvělá lékařka, empatický a lidský přístup ke všem. Děkuji.

Nej... nej... nej... a zase nej! Opravdu jsem ráda že jsem její pacientkou.

Já také doporučuji...supr komunikace, přístup. Prostě jsem ráda, že můžu být její pacientkou.

Jak už tady psali jiní pacienti, prostě nejlepší doktorka v kraji a zatím si stojím. Jsem opravdu šťastný,že je mojí lékařkou.

C

Je to nejlepsí lekarka s kterou jsem se kdy setkala. A to nejen z praktickych lekaru, ale vseobecne.

Velmi sympaticka , hodná , naslouchavá , ochotná , prostě nejlepší doktorka v kraji :)