MUDr.

Adresy

Přidat názor

Opravdu nej nej nej nej

• velmi dobrý

Je to nejlepší praktický lékař jakého si člověk může přát, když má plnou čekárnu, tak dělá tak dlouho než ji vyprázdní. Její přístup k pacientovi je úžasný, ještě jsem se s příjemnějším člověkem snad nesetkala - nikdy nemá své dny, je milá, ochotná - když cítím že něco není v pořádku udělá veškerá vyšetření co jsou třeba. Já mohu jen doporučit!!!

• velmi dobrý

Vynikajici lekařka ktera my pomohla v mé těžké životní situaci a mych zdravotnich problemu skratka anděl v bilem kežby takovych lekařek bylo více a na světě by bylo krásně.

• dobrý

Výborná lékařka, dobré diagnostiky.Ochotná, milá. No a také i rychlá.Poradí, pomůže, potěší, vyslechne. Nemám jediné slovo na ni špatné. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• dobrý

Skvělá lékařka, empatický a lidský přístup ke všem. Děkuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• velmi dobrý

Nej... nej... nej... a zase nej! Opravdu jsem ráda že jsem její pacientkou.

• dobrý

Já také doporučuji...supr komunikace, přístup. Prostě jsem ráda, že můžu být její pacientkou.

• velmi dobrý

Jak už tady psali jiní pacienti, prostě nejlepší doktorka v kraji a zatím si stojím. Jsem opravdu šťastný,že je mojí lékařkou.

• velmi dobrý

Je to nejlepsí lekarka s kterou jsem se kdy setkala. A to nejen z praktickych lekaru, ale vseobecne.

• velmi dobrý

Velmi sympaticka , hodná , naslouchavá , ochotná , prostě nejlepší doktorka v kraji :)

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.