MUDr.

75701 Valašské Meziříčí, zlínský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor

Opravdu nej nej nej nej

• velmi dobrý

Je to nejlepší praktický lékař jakého si člověk může přát, když má plnou čekárnu, tak dělá tak dlouho než ji vyprázdní. Její přístup k pacientovi je úžasný, ještě jsem se s příjemnějším člověkem snad nesetkala - nikdy nemá své dny, je milá, ochotná - když cítím že něco není v pořádku udělá veškerá vyšetření co jsou třeba. Já mohu jen doporučit!!!

• velmi dobrý

Vynikajici lekařka ktera my pomohla v mé těžké životní situaci a mych zdravotnich problemu skratka anděl v bilem kežby takovych lekařek bylo více a na světě by bylo krásně.

• dobrý

Výborná lékařka, dobré diagnostiky.Ochotná, milá. No a také i rychlá.Poradí, pomůže, potěší, vyslechne. Nemám jediné slovo na ni špatné. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• dobrý

Skvělá lékařka, empatický a lidský přístup ke všem. Děkuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• velmi dobrý

Nej... nej... nej... a zase nej! Opravdu jsem ráda že jsem její pacientkou.

• dobrý

Já také doporučuji...supr komunikace, přístup. Prostě jsem ráda, že můžu být její pacientkou.

• velmi dobrý

Jak už tady psali jiní pacienti, prostě nejlepší doktorka v kraji a zatím si stojím. Jsem opravdu šťastný,že je mojí lékařkou.

• velmi dobrý

Je to nejlepsí lekarka s kterou jsem se kdy setkala. A to nejen z praktickych lekaru, ale vseobecne.

• velmi dobrý

Velmi sympaticka , hodná , naslouchavá , ochotná , prostě nejlepší doktorka v kraji :)

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.