Masarykova 31, Brno-střed, Brno

Umístění: Ordinace Jiný

Jsem u ní registrován 10 let a v ordinaci to jakž takž ujde, vždy mi vypsala žádanku, potvrdila papír, atd., ale vždy se tváří kysele, když člověk přijde ke konci ordinačních hodin.

Ale tento týden jsem se snažil už asi 60x dovolat a sestřička mi to vždy típne. Doktor, který tráví polovinu léta na dovolené, druhou polovinu léta má ordinační dobu zkrácenou na 4 hodiny denně a nezvedá telefony mi je opravdu k ničemu.

Hned jsem se přeregistroval jinam, kde jsou flexibilnější a modernější. Už nechci paní doktorku ani vidět...

Umístění: Ordinace Jiný

Úžasná doktorka která vás opravdu vnímá a snaží se pomoct. Z návštěvy mám vždy dobrý pocit. Sestra je taky super.

Umístění: Ordinace Jiný

Katastrofa! Doktorka nepředepisuje nic kromě antibiotiků! A to pres to, ze mam problem se žaludkem a střevy, vysvětlují ji to ale nic - trvá na svém! Bolelo mi ucho několik mezsicu, brala jsem antibiotika uz dvakrat kvuli tomu,ona mi to předepíše potřetí, aniž by se na to podivala. Musela jsem ji dlouho přemlouvat, aby me poslala na ušní...

Umístění: Ordinace

S paní doktorku jsem, též velice spokojená, příjemná, ochotná, vstřícná!!!Musím říct, že i paní sestřička, jsou obě moc fajn, jsou sehraná dvojka!! Lucie Horváthová

K paní doktorce chodím od osmnácti let a vždy je velice milá vstřícná a projevuje zájem. Není to jen rychle vypsat recept a pacienta se zbavit.

Paní doktorce moc děkuji za lidský přístup k pacientům. Jsem její pacient již velmi dlouho a nikdy jsem si nemohl stěžovat, naopak, když mi bylo hodně "ouvej" pomohla mi hodně svým laskavým jednáním a odborným přístupem. Děkuji

Paní doktorka je příjemná,vyšetření dělá dobře,na odborná vyšetření posílá také a ještě vám dá vybrat kam to máte nejblíže k odborníkům.
No a ta její sestřička by byla radši kdyby jste tam nechodili a neotravovali.Pohledem Vás přímo přibije ke zdi.To je jediná věc co je špatně v ordinaci u paní doktorky Hruškové(Belhárkové).

Zajimá se, ptá se, posílá na vyšetření(má velmi dobré kontakty) a řeší problémy. Když jsem k ní přešla od dětské lékařky, kde jsem si neustále stěžovala na bolesti žaludku a velmi časté nevolnosti, konečně to někdo začal řešit. Díky paní doktorce Hruškové(Belhárkové) se přišlo na to co mi vlastně je a vylečila jsem se.
O sestřičce to už je jiná kapitola, ta příjemná a milá sestřička už tam dávno není a tady ta to teda nevím co tam vlastně dělá.

Tragédie. Paní doktorka není schopna si člověka řádné prohlédnout, naprostý nezájem o jakoukoliv eskalaci problémů. Co neřeknete sami, jakoby nebylo, největším výkonem je zřejmě předepsat léky a dál se o pacienta nestarat. Sestřička je ještě lepší, působí na okolí jako protivná frustrovaná panna a její jedinou náplní práce je jednat s vámi jak s pětiletým rozmazleným smradem. Když přiběhla do ordinace uprostřed "debaty s paní doktorkou" a štěkla, zda-li jsem už zaplatil těch 30 korun, bylo to moc i na mě.

Paní lekářka má velmi dobrý přístup k pacientům. Sama se ptá, jestli něco není špatně. Od přírody jsem velmi bílá, paní Hruškové se to nezdálo a sama mi navrhla, abych si nechala "pro jistotu" udělat krevní obraz. Nikdy jsem se s podobným jednáním od lékaře nesetkala. Doporučuji! Není jedna z těch, co akorát napíšou co chcete a o víc se nezajímají.