Fakultní nemocnice U sv. Anny
Pekařská 53, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

FN-U sv.Anny mohu vřele doporučit.Pocházím z Polné u Jihlavy a do Brna jsem se dostal z důvodů že jsem měl 20 a více epileptických záchvatů do měsíce,ale tady mě s toho dostaly.Pracují jako tým,když jsem šel na jaké koly vyšetření, tak jak byli výsledky hned jsem věděl jak dopady.Pak jsem podstoupil operaci mozku,a od té doby jsem bez jakých koly záchvatů,už 11 let.Léky jdou dolu,a dojíždím dále na konzultaci za MUDr. Kočvárovou každý 1/4 roku a jsem sní velice spokojen.Dokážou lidem poradit co a jak mají dělat,čeho se mají vyvarovat a podobně.I neurologická klinika má na mém uzdravení velikou zásluhu a moc všem zato děkuji,že mě vrátili do života jako zdravého člověka .

Paní doktorku mohu všem jen doporučit. Chodím k ní již několik let jednat s bolestmi páteře a jednak s epilepsií. Epilepsii mi léčí tak, že v posledních několika nemám žádné záchvaty a když mě chytnou záda, vždy mi rychle pomůže. Neměnila bych v žádné případě!

pani doktorku muzu vrele doporucit vzdycky mi pomohla a dobre diagnostikovala. je to nejlepsi neurolog zatim co znam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!