Gynekologická ambulance
Místecká 454, Praha

S paní doktorkou jsem spokojená, dobře mě připravila na operaci. Zjistila mi špatné streptokoky, zbavila mě jich a doporučila cicatridinu před operací, aby se vše dobře hojilo. Na rozdíl od ostatních pacientek od jiných gynekologů jsem po operaci neměla vůbec žádné problémy, žádné vnitřní otoky a hnisání (což znamenalo, že jsem chodila na malou bez problémů a bez cévkování a vše se rychle hojilo) a šla brzy domů. Díky její pečlivosti přišla mně i mamince včas na další onemocnění, která by nás po delší době poškodila. Takže u mě spokojenost.

Takže u mě spokojenost.

Já k paní doktorce také chodím již léta a souhlasím sice, že vybavení čekárny, WC, i ordinace žádná sláva, ale s péčí jsem spokojena maximálně. Paní doktorka je možná stará škola, ale určitě rozumí své práci. Nikdy jsem žádný stres, ani snahu vyždímat ze mne peníze nepocítila a ani jsem neměla nikoho jiného v kabince. Mikroskop a ultrazvuk přímo v ordinaci a součástí každého vyšetření. Paní doktorka je příjemná a sestra vynikající.

Po přestěhování jsem sem zamířila hlavně proto, že tento lékař byl smluvním partnerem mé pojišťovny.
Nejdříve stručně shrnu:
Vybavení ordinace a čekárna: velmi špatné, neudržované, malý prostor jak ordinace, tak čekárny (spojen s čekárnou zubaře a kosmetičky). Sesterna úplně mimo ordinaci - sestra se zde ptá i na soukromé problémy a to zásadně s otevřenými dveřmi, takže to slyší i v čekárně. To, že dovolat se na 3xkrát je tam normální, pomíjím.
Ordinace působí sešle, dle mého tam má paní doktorka spoustu cetek, které v ordinaci nemají co dělat.
Malá kabinka na převlékání hned vedle dveří, takže pokud si nezatáhnete (a to je pro normálně velkou ženu komplikace), kdokoli přijde, Vás vidí.
Sestra: velmi milá i pečlivá.
Lékařka: no.. nejdříve se mi zdála v pohodě, milá. Pak jsem začala řešit dlouhodobější problémy (se kterými mi ani do této doby nedokázala pomoci, což je hlavní důvod, že od ní odcházím). Nejvíce ji začaly zajímat poplatky za návštěvu, jak mě upozornila při každé návštěve již v kabince, znovu na křesle a ještě znovu v kabince - zatímco samotné vyšetření netrvalo ani 5 minut a už jsem byla v čekárně. Vždycky všecko rychle rychle a šup ven. V jednom případě jsem si musela paní doktorku nasměrovat, ptz při banálním problému si nebyla jistá. Taktéž mi nikdy nic nevysvětlila, na co jsem se nezeptala, to mi sama neřekla.
Věřím, že někdo s ní může být spokojen, ale její metoda léčení mě stála spoustu peněz za nic. Takže nedoporučuji.

S paní dokrotkou jsem byla velmi nespokojená. Odešla jsem z její péče, protože mi předepisovala a nutila léky, které jsem vůbec nepotřebovala a navíc mi v ordinaci prodávala léky, které jsou neprodejné (vzorek), což jsem zjistila až doma při rozbalení léků. Lékařka se dostatečně nevěnuje pacientkám. Bere si více pacientek najednou do ordinace a tak celé Letňany ví kdo se s čím léčí a jaké má problémy. Lékařské tajemství u ní nic neznamená. Je nepříjemná a roztěkaná. Věčně má málo času a spěchá. Není divu, že pak něco zanedbá. Mám tři kamarádky, které už z podobných (i závažnějších) problému u této lékařky také nejsou. Jediná výjmečnost je sestřička, která je velmi vstřícná, milá a vše zachraňuje (jak píší i ostatní). Sestřička by měla dostat za služby u této lékařky metál. Opravdu sestřičku lituji. Její práce musí být očistec.

Se vším zde napsaným souhlasím :-( Od paní doktorky Němcové odcházím po porodu poté, co mě po celé mé zcela bezproblémové těhotenství strašila potratem a předčasným porodem a způsobovala mi tak zbytečný stres. K těhotenství přistupuje jako k nemoci, opakovaně mi např. vyčítala, že ještě chodím do práce, měla bych přece radši být v klidu doma a ležet ap. Zůstávala jsem u ní jen díky skvělé sestřičce, která mnohdy zachraňovala situaci. MUDr. Němcovou nedoporučuji.

Tato lékařka nevím zda si takto oslovit vůbec zaslouží. Chodím k ní pár let a její zvyklosti jsou děsivé. Když přijdete do kabinky řve na Vás:"Honem,honem".Prohlídka na křesle trvá sotva 2 minuty.Od 24 let slýchám skoro pokaždé zda nechci mít děti a že semeno nesmí do pochvy a žehlit kalhotky,ručníky a vše savovat.Při banalitách nabízí čípky,které nevysvětlí ani k čemu jsou. Na poslední kontrole se mi stalo že do místnosti přišla sestra a začala si tam trhat krabice! Další člověk za plentou není žádným překvapením a když si člověk přijde po týdnu pro antikoncepci, tak si dr.ani nepamatuje že jsem u ní před týdnem byla. Všechny pacienty bere jak hadrové figury, jinak si to nedokáži vysvětlit. Je mi z toho všeho už zle a do ordinace této osoby už ani náhodou!Jediné pozitivum je příjemná sestřička. Pokud přemýšlíte o lékaři-sem v žádném případě...

S paní doktorkou jsem byla spokojená do doby, než jsem zjistila, že jí chybí základní znalosti v oblasti léčiv. Problémem byla i léčba banálního zánětu močového měchýře v době těhotenství. Po nepřeslechnutém upozornění, že jsem alergická na penicilínová antibiotika, mi byl předepsán ampicilín. Následující změněná ATB byla aplikována ve velmi slabé dávce, která nedosahovala ani poloviny dávky, kterou výrobce doporučil pro děti. Po využívání léků se mi do 2 dnů zdravotní problémy vrátily, podle paní Dr. prý šlo o recidivu. Na doléčení jsem dostala dost překvapivě, bez jakýchkoliv předchozích laboratorních rozborů, lék na léčbu chlamydií, který se v těhotenství v žádném případě užívat nesmí!!! Ani jsem na ně netrpěla (rozbor neváhala udělat obvodní lékařka).... Mimo jiné paní doktorka s oblibou preventivně předepisuje čípky na výtok, který je bez patologií. V těhotenství mi bylo zakázáno cvičení pro těhotné, přestože jsem žádné zdrav. problémy neměla, naopak na podpůrný břišní pás, aby mne nebolela záda, jsem byla zdravá jako řípa. Celou dobu těhotenství jsem s paní Dr. sváděla boj, abych mohla nadále pracovat v zaměstnání u pc a nemusela být na nemocenské doma, když jsem byla po zdravotní stránce fit. Porodila jsem v termínu zdravou dceru, přestože jsem neuposlechla rad paní Dr. a chodila na cvičení pro těhotné. Mrzí mne jen, že jsem si mohla ušetřit několik nepříjemných návštěv v ordinaci. Naštěstí to nepříjemné zastínila vždy velmi příjemná a ochotná sestřička.

Myslím, že záleží hlavně na profesionalitě ošetřujícího lékaře a schopnosti dobré komunikace s pacientem, v tomto případě s pacientkou. Bohužel tyto vlastnosti u některých lékařů postrádám a z tohoto důvodu k nim nemohu chovat dostatečnou důvěru. Bohužel tato paní doktorka patří k doktorům, kteří si moji důvěru vůbec nezískali. Když žena přijde do ordinace s nějakým intimním problémem, tak očekává pochopení a pomoc a ne odpověď typu, že toto není problém paní doktorky, tak proč k ní vůbec chodíte. Bohužel o dobré a chápavé gynekology, kteří jsou ochotni ženám pomoci a mají dostatek pochopení mnoho není. Chápu, že někteří mohou, s paní doktorkou Němcovou, býti spokojeni i já jsem první rok byla, paní doktorka byla "milá", ale to jsem byla ještě pacientka, která neměla sebemenší problém. Každopádně ženám, kteří paní doktorku navštěvují přeji hodně štěstí.

Já k paní doktorce chodím a žádný problém nemám, nejsem sice těhotná, ani nic takového(je mi 17) ale problém s ní nemám, předepsala mi antikoncepci přímo na tělo, přesně podle požadavků, což je skvělý a i její přístup mi přijde o.k. A navíc jsem čekala nejvíc 20 minut. Když máte tolik času na čekání, tak tam jděte později ;)