Praktický lékař stomatolog
Jeremenkova 40, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nej,nej pan doktor,jakého jsem ve svém dlouhém životě poznala,odborník a moc milá sestřička,vždy ochotní a s úsměvem ,jak píše paní níže,kdyby to šlo,prosmála bych ošetření,vždy se tam těším!!

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejlepší zubař! Vyspravil mi kompletně zuby s neprofesionálně zaplombovanými kazy a od doby, co chodím k němu, jsem takřka bez problému. Zdá se mi, že snad není zubní problém, se kterým by si nevěděl rady. Má v ordinaci dost plno, ale na akutní případy si vždy najde čas. Nadto je velmi veselé povahy, takže na každou návštěvu se vyloženě těším. Žiji v Brně a i tak se mi vyplatí k němu dojíždět do Olomouce. Zkrátka k nezaplacení!

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Vynikajici zubar, dekuji!!! Co k němu chodim, nemam zadne problemy. Jsem velmi spokojena. A sestřicka je milá. Dyckova

Nejlepsi zubni lekar.Vyborny pristup k pacientum.Perfektne odvedena prace.Sestricka je taky moc hodna a mila.Rozhodne doporucuji.

Jednička ve svém oboru....

Pana doktora znám ještě jako studenta a už tenkrát byl zapálen pro medicínu. Předělával mi spostu starých blomb a ani jedno vrtání nebolelo, opravdu velmi zručný a schopný. O velkém smyslu pro humor už bylo napsáno taky dost. Neznám lepšího a ochotnějšího zubaře!!!

Pan doktor Veselský - super! Při jeho komentářích během zákroku mi cukají koutky, kdyby to šlo, smála bych se naplno!

Naprosto skvělý lékař, opravil mi všechny zoubky, které mi moje bývalá zubařka opravila a opravuje je i mému bratrovi. Profesionál!

Je to profík, prostě nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Při vkročení do ordinace z vás nervozita ihned spadne,do křesla usedáte s úsměvem a jistotou,že svěřujete svůj chrup opravdovému odborníkovi.A ještě s humorem.. Nakonec zjistíte, že to bylo docela milé setkání a nemuseli jste se ničeho bát. Vřele doporučuji!

Super doktor a srandista.Na návštěvu se vždy těším.