Lektorská činnost • 500 Kč

Poradenství, krizová intervence, terapie • Od 350 Kč

Párová terapie, poradenství • 400 Kč +1 Více

Skupinová terapie • 400 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

500 Kč

Od 350 Kč

400 Kč

400 Kč

Poradna Chrudim

Pan doktor mi doslova zachránil podnikání, už jsem prostě nemohl dál a chtěl to ukončit , jít na pracák. Hodně mě podržel. Krizi jsem díky němu překonal a pokračuji dál. Vyzná se i v managementu, což mi pomohlo vidět věci, které jsem v danou chvíli prostě neviděl. Byla to jedna z nejlepších investic v mém životě. Mohu vřele doporučit! Děkuji.

Pan doktor je opravdový "týpek" .. Stačily dvě sezení a je mi hnedka líp! Vážím si ho jako osobnosti! Opravdu, takový člověk se jen tak nevidí, je vidět, že "mluví očima" a to je v jeho profesi nejlepší. Vidíte na něm, jak Vás poslouchá a pak se na Vás pousměje a to je ta nejelšpí terapie.
Vážně, moc mi pomohl a jsem mu velice vděčná!
...DĚKUJI!!

Chodila jsem k němu ještě na Větrník, je skutečně dobrý a milý.... a čaje měl taky dobré :) . Jen doufám, že takovým zůstane i na dále. Škoda, že nepracuje na pojišťovnu bylo by stále co na sobě vylepšovat....

Pan doktor se dokáže vcítit a přesně pojmenovat to co si myslím, je velmi hodný, pomohl mi už po šesti sezeních.