Sam. ordinace PL - gynekologa
J. Purkyně 467, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Mám zkušenost s MUDr. Jiřím Štěpánem starším i nyní již mnoho let s mladším a oba jsou naprosto skvělí. Neměnila bych.

Velice dobrý doktor, kterého lze jen doporučit! Situace ohledně lékařů se specializací gynekologie je v Hradci Králové tragická, ale pan dr. Štěpán st. to naštěstí zachraňuje. Udělá potřebná vyšetření, vše ochotně vysvětluje, odpovídá na dotazi, je pečlivý a hlídá i na první pohled "maličkosti", ze kterých by mohl vzniknout problém a které by většina jiných gynekologů ignorovala.

Také jsem měla tu čest s MUDr. Štěpánem ml. Můžu říct, že takový přístup se jen tak nevidí. Milý, usměvavý, laskavý člověk a profesionál na svém místě ! Vše mi vysvětlil, na ultrazvuku vše ukázal a nebylo to žádné "honem honem", jak bývá ve zvyku. K němu do ordinace se budu vždy ráda vracet.

Přístup pana doktora Štěpána staršího i mladšího je naprosto úžasný! Oba jsou to odborníci na svém místě, mají lidský přístup, velmi odborně, ale přitom citlivě vyšetřují. Vystřídala jsem již několik gynekologů, proto mohu porovnat a v žádném případě bych neměnila. Děkuji oběma za podporu při rizikovém těhotenství a DOPORUČUJI.

dnes jsem byla poprvé u pana MUDr. Štěpána mladšího a nemůžu si ho vynachválit. Opravdu profesionální přístup, konečně nějaký doktor, u kterého nemáte pocit, že ho obtěžujete. Při příchodu podal ruku a předtavil se, to jsem ještě u doktora nikdy nezažila. Měla jsem trochu obavy, protože jsem chodila ke gynekoložce, která nepoužívala při běžné preventivní prohlídce ultrazvuk, ale vše bez problémů. Moc milý, vřelý a ochotný cokoli vysvětlit. Sestra ybla též milá a zároveň profesionální. Jsem nadšená!

Q

Dobrý den, nevíte zda přijímá nové pacientky, kdy má otevřenou ordinaci, nemohu se dovolat..

Vynikajicí odborník v oblasti reprodukční medicíny. Pomohl tam, kde nad námi pražský Apolinář a Gest "zlomili hůl". Zvláště si cením jeho citlivého a lidského přístupu a psychické podpory. Výborná komunikace s pacientem, to se příliš často nevidí. Stejně jsem spokojená i s MUDr. Jiřím Štěpánem mladším. Oběma vděčíme za otěhotnění, bezproblémový průběh těhotenství a již narozené miminko! Jedinou výhradu mám k Sanusu - prosím, udělejte něco s tou příšernou stravou, ta by zabila i zdravého člověka :-D. Jinak si sestry a lékaře nemohu vynachválit, byla jsem tam hospitalizovaná na více než měsíc a jen díky nim to bylo snesitelné.

Jedním slovem - super. A to již 25 let.

Pan doktor mě přijal aniž bych byla jeho pacientka. Zvolil zákrok,který nejméně zasahuje do těla(jiný lékař mě chtěl hned operovat). Vyšetřena jsem byla během chviličky,ale poté mi 15 minut vysvětloval co mi budou přesně dělat a jaké jsou možnosti. Konečně mi lékař vše vysvělil. Úplně jiný přístup,než na který jsem byla zvyklá od svého doktora,který bere pacienty,jak na běžícím pásu. Pana doktora můžu jen doporučit.Stejně,jako MUDr.Jiřího Štěpána mladšího. M.B.

Léčila jsem se u pana doktora na neplodnost a musím velice pochválit jeho přístup, rozvahu a plán léčby. Nebylo to takové to skákání z jednoho do druhého systémem pokus-omyl-jedeme dál. Nenutil mi hned IVF, ale snažil se nejprve zjistit příčinu, proč to nejde. Chválím, chválím, protože během toho zjišťování příčiny neplodnosti se u mě projevily skryté problémy, které kdyby neřešil, IVF by bylo zbytečné vyhazování peněz. Díky němu jsem těhotná, nemám zdravotní komplikace a nikde nečíhá skrytá nebo přehlédnutá hrozba.
jen pane doktore moc prosím, vyměňte už tu genetičku. Vy se snažíte a ona pak vykládá zavádějící a lživé informace a zbytečně děsí Vaše pacientky.