Praktický lékař pro dospělé
Boženy Němcové 7, Jablonec nad Nisou

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsme celá rodina velmi spokojení! Nesetkal jsem se s nepochopením ani u pana doktora ani a sestřičky. Jsou vždy připraveni pomoct.Přál bych všem pacientům takovou skvělou péči!!!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Od pana doktora odcházím a to hlavně kvůli tomu, že prezentuje lidský přístup ve své ordinaci, ale není tomu tak. Poslední a pro mě závažná situace: nebyla jsem ošetřena v akutním stavu a to proto, že jsem přišla dopoledne ale ne dost včas aby mě ošetřili jako neobjednaného pacienta, musela jsem odejít . Na webu nemají tento čas ani jasně označený. Zacházeli se mnou jako s malým dítětem které je zlobivé a je třeba ho potrestat navzdory tomu že mu není dobře. Měla jsem štěstí, že mě ošetřil ten samý den jiný lékař a nasadil potřebné léky. Dobrý lékař by nenechal pomocný personál rozhodovat a chovat se asociálně.

Celá naše rodina je s ním i jeho paní velmi spokojená. Velmi příjemní a snaživí, jejich sestra ochotná.

Mudr.Šmíd je nejlepší lékař ve svém oboru.Pečlivý,ochotný s lidským přístupem k pacientům. Za sebe moc děkuji

Dr.Šmíd lékař s jedinečným přístupem ke všem pacientům.Odborník ve své profesi každým coulem.Sestra milá,ochotná poradit a chodící kartotéka.Své pacienty zná téměř všechny zpaměti.

Pan doktor Šmíd je naprostá jednička ve svém oboru. Jeho ordinace má nastaven skvělý systém objednávání pacientů, kdy přesně víte, v kolik hodin budete ošetřeni a nmusíte čekat dlouhé minuty nebo hodiny v přeplněné čekárně společně s ostatními pacienty jak to všichni dobře známe z velkých nemocnic nebo i od jiných ordinacích praktických lékařů.
Jeho velmi přátelský a osobní přístup k pacientům posouvá tuto ordinaci daleko za hranice naší republiky a to směrem na západ (musím podotknout).

velmi dobrý lékař... snaží se nikdy nic nezanedbat a pomoci

Musím konstatovat, že je to nejlepší dvojce, s jakou jsem se kdy setkala. Přeji oběma mnoho úspěchů a krásné sluníčkové dny.

nejlepší praktický lékař, jakého jsem zažil. Nebudu opakovat, co již zde bylo napsáno....a je to vše pravda..ale nejen že léčí, ale je to první doktor, který se snaží také o prevenci. Zajímá se o nemoci v rodině a na základě toho se snaží mně směrovat, aby jsme minimalizovali rizika. Může být milión vyhlášek, poplatků a nevím co, ale pokud je přístup takový jako předvádí pan doktor, tak je mi všechno jedno. Hlavně, že takoví lidé jsou. Děkuji za ně.
...a sestra? Znáte to, ...jak se do lesa volá,...... D.Feifer

Je tady jen chvála na pana doktora,bez pochob je užasný,ale uznání i chvalu si zaslouži i sestra.Také vždy dokaže poradit je vstřícná a hodná.Že se občas neusměje,to není důvod ji hned negativně hodnotit.Kdo z těch co to sem napsal má každý den usměv od ucha k uchu,usmívá se pořád na každého a za každé situace!?Myslím,že nikdo z nás.Pro mě je priorita,že sestra dělá svoji práci a to dobře.Je prostě užasná.