Všeobecná fakultní nemocnice
U Nemocnice 2, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Velmi profesionální a lidsky přístup, je poznat, ze si průběžně doplňuje vědomosti a stále se vzdělává. Na rozdíl od mého předchozího kardiologie již při prvni kontrole správně stanovil diagnózu, nyní jsem již po operaci srdce a cítím se velice dobře. Pana doktora si velice vážím a mohu vřele doporučit,

Pán doktor byl velice laskavý a chaval se velmi profesionálně. Vřele doporučuji.

Já nemám s panem doktorem sebemenší problém, pokaždé se mi pečlivě věnuje,naslouchá a důsledně prověřuje všechny souvislosti.

Velmi neprofesionální chování. Počínaje narážkami na mojí výslovnost(mám ráno alergickou rýmu ) konče rozebíráním mé sexuální orientace . Vyloženě se mě snažil rozložit a když se mu to nedařilo byl nepříjemný. Do zprávy ze mě udělal invalidu, co chlastá od 14.

Rozhodně nedoporučuji. Nebyla jsem spokojená s jeho přístupem. Ve zprávě ze mně udělal kuřáka i když jsem mu říkala, že nekouřím apod. Byla jsem tam všehovšudy dvakrát a pokaždé jsem se cítila velice nepříjemně.