Poliklinika Budějovická
Antala Staška 80/1670, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Výborný lékař, mohu jen doporučit. Synovi operoval pupeční kýlu, vše proběhlo v pořádku a bez stresujícího čekání. Je moc hodný k dětem i k rodičům.

Velmi kvalitní pan doktor. Byli jsme u něj s dcerou - měla kýlu. Moc hodný, doporučuji.

Lidský přístup, výborný odborník.

Nevím co jiného napsat. Super dětský lékař, a dobrý chlap.

Pan doktor je skvělý profesionál. Dcera u něj absolvovala operaci pupeční kýly. Vše proběhlo v klidu, bez stresu, minimálního čekání, s úsměvem (všech setřiček i lékařů). Tak skvělý přístup se opravdu v nemocnicích nevidí! Děkujeme.

Velmi doporučujeme pana doktora Povolného. Byl moc hodný na syna, dělal mu obřízku, vše naprosto bez komplikací, organizačně skvělé, zákrok perfektní.
Všem můžeme jen doporučit a panu doktorovi moc děkujeme za vstřícnost a ochotu a za velmi milý přístup.

Nejlepší doktor a skvělý tenista

Absolvovali jsme s dcerou ambulantní operaci pupeční kýly. Pan doktor je příjemný, působí na děti uklidňujícím dojmem a i já jsem z něj měla dobrý pocit. Zákrok byl proveden dobře. Zvlášť oceňuji organizační zajištění - dodržování domluvených termínů. Doporučuji.

Pan doktor velmi milý k synovi a zároveň dobrý odborník.Více takových lékařů...

Pan doktor je velmi empatický, přijemný, komunikativní, měla jsem z něj velmi dobrý pocit a zákrok (odstranění cysty na tváři) u mé 6-ti leté dcery provedl naprosto skvěle, jizva není skoro žádná, vřele doporučuji pro profesionalitu a přístup!