Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

S doktorom sme mali veľmi negatívnu skúsenosť počas prvého vyšetrenia kyčlí našej 3týždňovej dcéry. Doktor sa zachoval mimoriadne hrubo voči mne a môjmu partnerovi, keď sme dcéru do ordinácie doniesli na vyšetrenie. Partner si chcel umyť v umývadle ruky ( dcéru predtým prebaľoval), načo na nás oboch začal doktor vyslovene kričať, kým naše bábätko držal a vyšetroval. Rozumieme ak si neprial aby sme použili umývadlo, ale dalo sa to povedať aj slušne a s rešpektom. Určite sme nečakali že na nás, pacientov, hrubo nakričí. My sme žiadnu zámienku na konflikt nedali, sme normálni ľudia, stačilo slušne povedať. Na kontrolu o 2 mesiace pôjdeme určite inde. Takéto správanie k pacientovi sme ešte nezažili a sme z toho pomerne šokovaní. Návštevu doktora teda neodporúčam.

Dcera ve 2 letech přijata do péče dr.Meluzína. Dnes je dceři 11 let je v péči jiného odborníka. Jeho reakce: "Proč jdeme až teď, neboť je pozdě". Metody léčby pana doktora byly konzervativní, nevyhovovaly nám a dceři nepomohly. Dnes je léčena s navazující diagnózou (skolioza) na jiném pracovišti. Jsme spokojeni.

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Pan doktor nema vubec lidsky pristup, na pacienta se ani nepodival. Jenom chrlil poucky jako ve skole. Hruza, uplne zbytecna navsteva. Nedoporucuji vubec. Vedomosti mozna ma , ale pristup k pacientovi zadny. A to je ordinace pro deti. Takze tahat je tam jenom kuli tomu aby vam doktor rekl nejake poucky je zbytecne. A to ze se na pacienta ani nepodiva je vrchol mediciny. To muze rovnou delat home office. Pouze diskuze nestaci a uz vubec ne u ortopeda.

Bohužel po druhé návštěvě hledáme jiného ortopeda. Nezpochybňuji nijak odbornost pana MUDr. Meluzína, ale jeho jednání s lidmi ano.
To mu bohužel nejde a tak rady zní pokud půjdete k tomuto doktorovi: neskákat panu doktorovi dle jeho slov do řeči když hovoří a vyposlechnout si minimálně 10minutovy monolog. (Dialog nepřipouští a to slovo snad nezná..) Až po té - můžete mít dotazy. Pana doktora zdá se vše již tak vyčerpává, že mu snad již přeji klidný důchodový odpočinek, protože mu vše leze na nervy a nejvíc asi lidé..Měla jsem pouze dva dotazy, které si ovšem radši zodpovím s jiným lékařem(postup léčby bohužel nechci podcenit, syn ma obtíže již 6 měsíců a nedostal ani rehabilitace, laser ale pouze domácí cvičení a užívání doplňku stravy). Závěr: na dveře by si měl pan doktor napsat "dotazy k vašemu zdravotnímu stavu dítě můžete pokládat až JÁ domluvím. Předešel by tak tomu, že z rodičů dětí (dospělých lidí, též i studovaných) dělá hlupáky..

To, ze je neco rychle neni znamka kvality. Dcera dostala pleny, po zlepseni Freyovu perinku, coz jsem nepochopila. Sla jsem to prekontrolovat jinam, nezdalo se mi to. Dcerama kycle naprosto v poradku. Trapila bych ji zbytecne. Panu doktoru neni rozumet a tyto opatreni dava preventivne. Duvod neznamy.

Jako pracujici matka velice ocenuji svycarsky presny time management. Moji dcerku lecil pan doktor s kyclemi od 1-6 mesicu a jeji stav se vyrazne zlepsil diky sirokemu vazani a doporucenym cvikum.

Pana doktora Meluzina musim take pochvalit, nekolik mesicu leci dcerku s kyclemi a dosahla lepsich vysledku. Je znamou pravdou, ze jak pan doktor, tak sestricka jsou mistri v organizaci casu, tudiz tady nikdy necekate. V ceskem zdravotnictvi je to vzacnost! Kez by bylo vic takovych lekaru. Jen tak dal. Jsem velmi spokojena a vrele doporucuji!

Pan doktor i sestřička jsou moc milí, příjemní a erudovaní. Vyšetření probíhají vždy na čas, bez čekání. Chodím k panu doktorovi s oběma svými dětmi, vyšetření kyčlí je bleskové, miminko zbytečně "netrápí", šetrně s dětmi manipuluje, pak dobře poradí, vše vysvětlí... Staršímu synovi krásně srovnal kotníčky. Opravdu pana doktora doporučuji, je to velký odborník.

jsem s panem doktorem i sestřičkou moc spokojená

Absolvovala jsem u pana doktora několik vyšetření s dětmi. On i jeho sestřička jsou neobyčejně milí a vstřícní. S dětmi to umí. Organizace naprosto úžasná, neztratíte ani minutu navíc.