Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: MATMED s.r.o. - vnitřní lékařství Jiný

Naprosto profesionální přístup k pacientovi,vše na obrovské úrovni,jak lékař,tak i sestry. Děkuji.

Umístění: MATMED s.r.o. - vnitřní lékařství Jiný

Už nikdy! Sestry jsou drzé a arogantní. Velmi rády řvou. Dejte přednost pane doktore mladým lidem. Toto vážně nejde. Ze všeho je hrozný problém. Nic nejde vyřešit v klidu. Jen křik. Minimálně je požádejte ať neordinují v čekárně! Jak je možné, že sestra se ptá na stav pacienta přede všemi? To je to GDPR? To, že máte kamery v čekárně a nikde sem nenašel na to upozornění pominu, ale stav pacienta má zůstat za dveřmi. Ne, být veřejně trouben po chodbách.

Pan doktor Matuška dělá svou práci srdíčkem a je to vidět na každém kroku. Sestřička je velmi milá a ochotná a chová se tak, jak si kdo zaslouží a pokud na ni někdo není dvakrát milý, tak ať se pak nediví, jak se k němu chová. Aspoň je vidět, že není falešná. Falešné lidi nemám ráda, usmívají se na Vás a přitom to tak vůbec nemyslí! Já jsem velmi spokojena i se sestrou i s panem doktorem. Profesionální přístup na nejvyšší úrovni! Více takových doktorů, doktorek a sestřiček. Ordinace taky moc pěkná a příjemná.

Je to velký odborník, troufám si říct i velký člověk. Má opravdu hodně pacientů a určitě ví, proč spolupracuje s takovou sestrou , kterou tam má. Chodím k NIM OBĚMA ráda a s důvěrou.

Lékař výborný, velmi profesionální. Výborný lékař. Velká škoda jen toho, že celý dojem z ordinace zcela pokazí zcela neprofesionální chování sestry. Arogantní a na starší pacienty neomaleně kritizující jejich stav či věk. Máte dojem, že ona stanovuje diagnózu a rozhoduje zda máte vůbec právo jít na vyšetření k lékaři.

Pan lékař mi byl doporučen jako odborník, tak jsem zvědavý jaký bude až na mě přijde řada na vyšetření, objednávala jsem se po telefonu a byly jsem předem od své doktorky upozorněna že sestřička je nepříjemná at to vydržím a opravdu jsem se na telefonu dočkala neochotného člověka s hrozným přístupem, nechápu proč nezmění sestru, já bych s takovým člověkem nevydžela spolupracovat ani den a v případě sestry je někdy více lidskost a milé jednání než podle jiných zkušenost ale za to nepříjemné arogantní chování :-/

Děkuji panu doktorovi za skvělou diagnostiku v případě mého manžela. ten prošel několika vyšetřeními, např. v hodonínské nemocnici (cévní vyšetření pomocí UTZ), ale i u jiných lékařů, kde však neshledali žádný zdravotní problém. Až pan doktor Matuška objevil manželovi neléčenou žilní trombózu a podáním správných léků mu možná zachránil život. Díky za takové lékaře! RP

Pan doktor je pečlivý, důsledný a co je pro mě, jako pacienta, nejdůležitější, vnímám jeho zájem a snahu pomoci. Jako asi každý nerad dlouho někde čekám, ale pro dobrý výsledek se to prostě dá vydržet. Děkuji

Je fakt nejlepší, lidský, bere svou práci poctivě

Buďme rádi, že ho máme!Široko daleko takového odborníka nenajdete! Má tam i skvělého kolegu, pracují týmově a profesionálně(vždy mě dostane zařízení ordinace které je na vysoké úrovni).Byla jsem tam s dcerou a nic nepodcenili.Všichni si stěžují v čekárně na sestřičku, ale ta má zkušenosti a věřte, že má systém....
Je mě sympatická a že, se na každého nezubí mě nevadí. Jsou super a přeji jim příjemné svátky vánoční.