Jiří Matuška, internista Hodonín
Internista MUDr.

Jiří Matuška

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

• 16 ledna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor Matuška dělá svou práci srdíčkem a je to vidět na každém kroku. Sestřička je velmi milá a ochotná a chová se tak, jak si kdo zaslouží a pokud na ni někdo není dvakrát milý, tak ať se pak nediví, jak se k němu chová. Aspoň je vidět, že není falešná. Falešné lidi nemám ráda, usmívají se na Vás a přitom to tak vůbec nemyslí! Já jsem velmi spokojena i se sestrou i s panem doktorem. Profesionální přístup na nejvyšší úrovni! Více takových doktorů, doktorek a sestřiček. Ordinace taky moc pěkná a příjemná.

• 11 června 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to velký odborník, troufám si říct i velký člověk. Má opravdu hodně pacientů a určitě ví, proč spolupracuje s takovou sestrou , kterou tam má. Chodím k NIM OBĚMA ráda a s důvěrou.

• 31 ledna 2012

Hodnocení: Neutrální

Nechápu proč tuto rádoby sestru tam pan doktor drží ???? Chodit přes ni je opravdu zážitek a navíc s její pověstí vlastní rodina se s ní nepřátelí a ani své matce nebyla na pohřbu tak co do ní čekáme ........pane doktore už se jí zbavte at k vám chodíme opravdu s radostí

• 28 října 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Lékař výborný, velmi profesionální. Výborný lékař. Velká škoda jen toho, že celý dojem z ordinace zcela pokazí zcela neprofesionální chování sestry. Arogantní a na starší pacienty neomaleně kritizující jejich stav či věk. Máte dojem, že ona stanovuje diagnózu a rozhoduje zda máte vůbec právo jít na vyšetření k lékaři.

• 25 října 2011

Hodnocení: Dobrý

Pan lékař mi byl doporučen jako odborník, tak jsem zvědavý jaký bude až na mě přijde řada na vyšetření, objednávala jsem se po telefonu a byly jsem předem od své doktorky upozorněna že sestřička je nepříjemná at to vydržím a opravdu jsem se na telefonu dočkala neochotného člověka s hrozným přístupem, nechápu proč nezmění sestru, já bych s takovým člověkem nevydžela spolupracovat ani den a v případě sestry je někdy více lidskost a milé jednání než podle jiných zkušenost ale za to nepříjemné arogantní chování :-/

• 4 října 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Děkuji panu doktorovi za skvělou diagnostiku v případě mého manžela. ten prošel několika vyšetřeními, např. v hodonínské nemocnici (cévní vyšetření pomocí UTZ), ale i u jiných lékařů, kde však neshledali žádný zdravotní problém. Až pan doktor Matuška objevil manželovi neléčenou žilní trombózu a podáním správných léků mu možná zachránil život. Díky za takové lékaře! RP

• 27 září 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor je pečlivý, důsledný a co je pro mě, jako pacienta, nejdůležitější, vnímám jeho zájem a snahu pomoci. Jako asi každý nerad dlouho někde čekám, ale pro dobrý výsledek se to prostě dá vydržet. Děkuji

• 4 dubna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Je fakt nejlepší, lidský, bere svou práci poctivě

• 9 prosince 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Buďme rádi, že ho máme!Široko daleko takového odborníka nenajdete! Má tam i skvělého kolegu, pracují týmově a profesionálně(vždy mě dostane zařízení ordinace které je na vysoké úrovni).Byla jsem tam s dcerou a nic nepodcenili.Všichni si stěžují v čekárně na sestřičku, ale ta má zkušenosti a věřte, že má systém.... Je mě sympatická a že, se na každého nezubí mě nevadí. Jsou super a přeji jim příjemné svátky vánoční.

• 17 září 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Pana doktora řadím mezi ty výjimečné lékaře, na kterých je vidět zájem o pacienta, snaha dobrat se co nejlepšího řešení a výsledků a co víc, vidět ho i jako celek. Děkuji.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění