Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství • 1 200 Kč

Psychoterapie • 1 200 Kč

Přeji dobrý den,

přál bych si, aby mí klienti byli informovaní a mohli se kompetentně rozhodovat.

Objednávat se na první...

Léčené nemoci

Znalost jazyků

• Angličtina

Nejčastěji hledané služby

Psychoterapie Kladno

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe Individuální psychoterapie (50 minut)

Pana psychologa Jiřího mohu vřele doporučit. Díky jeho super-empatickému přístupu jsem se při našich setkáních vždy cítil uvolněný a snadno se mi svěřovalo s traumaty z dětství. Pomohl mi uvědomit si příčiny mých náladových výkyvů (propadů) a dalších trápení a poradil mi na kterých věcech zapracovat, abych se cítil lépe. A funguje to.

Milý Járo,
děkuju za pěknou referenci. Přeju, ať Vám to v životě funguje dál.
Jiří

K panu Macháčkovi jsem docházela čtyři roky do bodyterapeutické skupiny. Jsem za tento čas velmi vděčná. Pan Macháček vytvořil bezpečný, jemný a podpůrný prostor, ve kterém bylo možné svobodně pracovat na změnách na duši i těle. Z hodin bodyterapie jsem hluboce čerpala na svých individuálních terapiích a sama bodyterapie mi přinesla velké množství témat, která bych jinak neobjevila. Postupně jsem se k sobě naučila být laskavá, pozorná ke svým potřebám a více napojená na své tělo. Pan Macháček dokázal do prostoru přinášet péči, jemnost, zároveň sílu, laskavost a byl pro mě důležitým učitelem. I díky němu jsem dokázala změnit některé své nefunkční vzorce a vztah k sobě, mám rodinu a jsem ve svém životě ukotvená a spokojená. Děkuji.

Milá Terezo,
ze srdce děkuji za pěknou referenci a také za zprávu o Vašem životě, kterou jste mi poslala. Sklízíte teď plody ze stromků, které jste před lety zasadila. Máte můj obdiv.
Vše dobré Jiří

K panu Jiřímu jsem docházel necelé tři měsíce. Návštěvy byly příjemné a přínosné. Pan Jiří mne naučil, jak pracovat nejenom s myslí, ale také s tělem, abych dokázal překonat úzkostné stavy. Je to odborník na svém místě.

Milý Igore,
děkuji Vám a přeji vše dobré.
Jiří

K panu Macháčkovi jsem na terapii chodila čtyři roky. Na každé hodině byl vždy stoprocentně přítomný, trpělivý a mohla jsem se s ním bavit o úplně o všem. Děkuji mnohokrát a doporučuji.

Milá Kristino,
děkuju za pěknou referenci a přeju Vám, abyste se v životě měla hezky. Zdraví Jiří

Pán Macháček mi pomohol pri riešení zdravotných problémov a s nimi spojenou tramou a úzkosťou, za čo mu nesmierne ďakujem. Naviedol ma k tomu, ako sa s ťažkou životnou skúsenosťou vyrovnať a žiť život v prítomnosti, bez strachu z toho, čo sa môže stať v budúcnosti. Jeho citlivý a empatický prístup je presne to, čo človek v takejto situácii potrebuje a ja som vďačná za to, že si ma pán Macháček vzal pod svoje krídla a pomohol mi tým všetkým preplávať. Verím, že sa ešte niekedy uvidíme.

Milá Barbaro,
děkuji Vám za referenci. Přeju Vám, ať v dalších letech zažíváte hodně lásky a radosti se svou rodinou. Mějte se hezky Jiří

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Pan Mgr. Macháček mi velmi pomohl s úzkostmi a nepříjemnými tělesnými pocity s nimi spojenými. Jeho přístup je velice profesionální, osobní a autentický. Na terapii dokáže vytvořit bezpečné prostředí plné porozumění, nadhledu a někdy i potřebného humoru. Oceňuji též široké spektrum možností terapie od osobních rozhovorů až po práci s tělem, mindfulness a další. Sezení s Mgr. Macháčkem velice doporučuji a jsem ráda, že pokud bych se v budoucnu opět ocitla v těžké životní situaci, vím, že se mám na koho se obrátit. Děkuji.

Milá Jiřino,
děkuji za pozitivní referenci. Mějte se moc hezky. Srdečne zdravím Jiří

Pan Macháček mi pomohl nejdříve v těžkém porozchodovém období a následně určit směr, kterým se dál vydat, abych byl v životě šťastnějším. Moc děkuji.

Dobrý den, Honzo,
rádo se stalo:-) Přeju hodně štěstí na další životní cestě!
Jiří Macháček

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Pan Macháček mi poskytl nadhled nad mou životní situací, ukázal mi různé úhly pohledu. Především si cením přidané hodnoty terapie ve formě sdílení podobných zážitků jiných pacientů, pochopitelně beze jmen. Po terapii jsem přemýšlela o diskutovaném tématu úplně jinak, pomohl mi vytříbit myšlenky a především přemýšlet i o jiných, hlubších příčínách. Oceňuji, že vnesl do terapie i vlastní názor a nebyl jen pasivním posluchačem.

Milá Kateřino,

děkuji Vám za referenci. Mějte se hezky.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

K Jirkovi Macháčkovi jsem chodila několik let na terapii. Jeho přístup byl vždycky profesionální a zároveň přátelský a otevřený. Pomohl mi s řadou věcí.

Milá Lenko,
děkuju za referenci, přeju Ti hodně radosti v dalším životě.
Jirka

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Zdravím a přidávám se k doporučení pana Macháčka. Když jsem mu děkovala za pomoc, tak mi řekl, že mi nepomohl, jen šel kus cesty životem se mnou. Ano a přesně tak to bylo. Šel se mnou a já se vrátila na svou cestu. Ještě párkrát jsem se o něj opřela a .... teď už více jak rok kráčím životem zase jako dřív a možná i lépe. :) Moc děkuji za ten kus cesty, ze kterého čerpám dodnes.

Milá Simono,

děkuju Vám za referenci a přeju, ať se Vám dobře kráčí :-)
S přátelským pozdravem

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore, po přečtení Vašeho hodnocení se na Vás obracím se žádostí o pomoc pro přítele z Prahy, u kterého jsem cca před 3mi týdny zpozorovala divné chování, zmatenost, výpadky paměti, ztrátu sebekontroly, rozeznávání podstatných věcí, rezignovanost, nechuť se probudit do běžného dne a vůbec komunikovat s okolím, bezradnost, nerozhodnost, tápání v sobě samém, apod.... Velmi se obávám, že se jeho stav bude zhoršovat a ráda bych ho objednala do Vaší ordinace. Mám jeho příslib s řešením aktuálního stavu. Předem děkuji za odpověď. JH

Vážená paní JH,
navrhuji vám, abyste mi zavolala pokusím se s Vami zkonzultovat další postup.Objednani do me ordinace je nejdrive v radu dvou tří týdnů a situace se mi jevi dle dopisu akutni a je treba ji řešit neodkladne. Nebo abyste se rovnou obratila na krizove centrum CKI Bohnice nebo krizove centrum Riaps, kde poskytují kvalifikovanou pomoc nonstop.
Lekar musí zhodnotit stav event. doporucit i hospitaluzaci a je možné, ze se budou provádět i specializovana vyšetření napriklad neurologická, interni a podobne.

Pevne verim, ze se situace vyresi. Pripadne mi dejte vedet, jak se situace vyviji.

S přátelským pozdravem
Jiří Macháček

Přeji dobrý den,

Objednávat se na první...

Léčené nemoci

• klinická psychologie
  • psychosomatika

Stáže

• Thomayerova nemocnice leden 2015 diagnostická stáž Dětské centrum
  • Thomayerova nemocnice srpen 2013 diagnostická a terapeutická stáž Dětská psychiatrie
  • Thomayerova nemocnice srpen 2012 neuropsychologická diagnostika Neurologie

Certifikáty