GYNAM Zlín s.r.o.
třída Tomáše Bati 3705, Zlín

Umístění: GYNAM Zlín s.r.o. Jiný

Pan doktor Květák má úžasný lidský přístup, skvěle v případě problémů vše vysvětlí a je velmi pečlivý co se týká vyšetření. Jsem maximálně spokojená.

Umístění: GYNAM Zlín s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem byla moc spokojená, je milý, vstřícný, vše vysvětlí a člověk si při jakémkoliv svém dotazu nepřijde vůbec hloupě. Sestřička je také velmi sympatická a milá! Kdybych nemusela změnit gynekologa kvůli stěhování, byla bych tam snad nafurt. :)

Umístění: GYNAM Zlín s.r.o. Jiný

Vynikající gynekolog. Velmi empatický a ohleduplný, pečlivý, snaží se být raději více opatrný, než aby něco zanedbal, když je potřeba, pošle za jiným odborníkem. Snaží se vždy pomoct a poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Vše během prohlídky vysvětlí a navrhne Vám / prodiskutuje s Vámi postupy léčby. Pan doktor Květák je odborník na svém místě. Jsem opravdu vděčná, že mám takového gynekologa.

Umístění: GYNAM Zlín s.r.o. Jiný

Je to pan doktor na svém místě. Když si sám neví rady, pošle Vás za jiným odborníkem. Vše Vám během prohlídky vysvětlí a probere s Vámi postup.

Umístění: GYNAM Zlín s.r.o. Jiný

Dobrý den, dovolte, abych přidala vlastní názor.
Do ordinace pana doktora jsem se poprvé objednala po velmi tristních zkušenostech. Doufala jsem, že konečně najdu lékaře, který bude nejen tím, kdo vyléčí mé bolesti, ale i tím, komu se budu moct svěřit s jakýmkoli problémem. Už po první schůzce v ordinaci, jsem si byla jistá, že jsem konečně nalezla to, v co jsem doufala. S péčí, s jakou pan doktor přistupuje ke svým pacientkám je unikátní. Ještě jsem se nesetkala s někým, kdo by měl takovou míru empatie a ohleduplnosti, i odborných znalostí.
Pokud hledáte lékaře na správném místě, pan doktor je určitě tou nejlepší volbou.

Umístění: GYNAM Zlín s.r.o. Jiný

K panu doktorovi chodím již několik let. Pan Květák rád předepisuje hormonální léčbu bez vyšetření rizikovosti pacientky. Spousta věcí se dá řešit i jinak než hormony, které mohou zanechat vážné následky.
Preventivní prohlídky probíhají v pořádku, nikdy nebyl problém. Záněty či jiné mykózy se snaží řešit asi jak nejlépe umí...V tomto ohledu se vždy snažil pomoci.
Nicméně těhotenství bere pan doktor jako rýmečku a chybí mu empatie. Není příliš ochotný a těhotnou pacientku neuklidní, ale spíš rozhodí. Jeho humor je poněkud nepatřičný, což není dobré zrovna v období, kdy je člověk nejcitlivější. Bohužel podává nepravdivé informace ohledně některých vyšetření v těhotenství. Snaží se mít všechno v pořádku, ale jen do té míry, do které musí.

MUDr. Jiří Květák

Toto hodnocení mě velmi mrzí. Hormony předepisuji vždy po zhodnocení rizikových faktorů u pacientky, dle doporučení odborných společností, vždy se v prvé řadě snažím léčit nehormonálními preparáty /pokud to lze/, hormony nikomu nenutím. U každé těhotné individuálně posuzuji zdravotní stav a myslím si, že humor spíše ženu povzbudí než rozhodí. Budu se tedy snažit být více citlivý, ale samozřejmě se může stát, že si dva lidé navzájem někdy nemusí úplně rozumět. Pokud toto nastane v rámci zdravotní péče, je pro pacientku podle mého názoru nejlepší vybrat si jiného lékaře, se kterým si lépe "sedne". Děkuji za příznivé hodnocení ohledně prevencí a léčby zánětů. S pozdravem Jiří Květák

Umístění: GYNAM Zlín s.r.o.

Pan doktor je doktorem na svém místě. Nic nepodceňuje, pokud si náhodou není něčím jistý, pošle pacientku na vyšetření ještě k jinému lékaři a výsledky s ním konzultuje.Pokud náhodou sama zapomenu na preventivní kontrolu, sestřička dokonce zavolá. Je to opravdu velmi dobrá a kvalitní péče o pacienty.

Vzdy jsem mela tremu a pomerny strach z gynekologu, za coz muze trochu znamejsi gynekolozka ze zlinske nemocnice. Pak Kvetak pro me byl takovou zmenou, ze jsem tomu zpocatku nemohla uverit. Peclivy, profesionalni, velmi empaticky a s lidskym pristupem. Muzu se ho na cokoliv zeptat a neni mi nikterak trapne. Pana doktora bych nemenila a snad ve Zline vydrzi.

Umístění: GYNAM Zlín s.r.o.

Vynikající lékař, výborný člověk. Vřele doporučuji všem ženám. Pan doktor je velmi pečlivý, nic nezanedbává, je šetrný, kultivovaný. Vyslechne, poradí, uklidní. 100%.

Za me nejlepsi pan doktor, velice mily, vsechno hezky vysvetli a nic nezanedba. Zapomela jsem se objednat na jedno dulezite vysetreni a po mesici mi volala sestricka, zda jsem se uz objednala, coz se mi tedy stalo poprve, takovou peci opravdu nepamatuju. Za to jim velke dik. Drive jsem dojizdela k panu doktorovi z UH az do Vsetina a jsem moc rada, ze nyni ordinuje ve Zline. Je to opravdu profik a diky za neho