Stomatologická ordinace
Olšanská 2176/2, Praha 3, Praha

MUDr. Jiří Klusáček mi v pátek večer provedl extrakci vyviklané zánětlivé stoličky, tedy přesně to, co jsem chtěl a očekával a k čemu lékaři na zubních pohotovostech někdy neseberou odvahu. Okamžitě pochopil, že mě nemůže nechat se přes víkend trápit. Umrtvení perfektní, předpisově počkal, až anestetikum zabere, samotnou erxtrakci jsem ani nevnímal. Lidsky perfektní, uklidňující přístup. Velká pochvala jemu i sestřičce!

Zkušený, milý, ochotný a profesionální zubař. Dle mých zkušeností se zubaři stejná péče, postupy a materiály jako u soukromých zubařů. Ordinace sice nedisponuje navoněnou recepcí s krásnou prsatou recepční, fontánkou a líbeznou hudbou, ale za to je přístup pana doktora a sestry věcný a bez zbytečných okolků. Za mě : maximální spokojenost.

Doporucuji pana zubare ! A dekuji za minimalne 20ti letou peci o me , mou rodinu a zname. Diky Jiri !

Já tedy chválit nemůžu. Přes opakované stížnosti na bolesti u mne došlo k zanedbání zánětů obou horních pětek, které mě periodicky trápily několik let. Diagnóza zánětu trigeminu se ukázala špatnou až po změně zubaře a vyléčení zánětů.
Pan doktor je milý a příjemný, ale nepoužívá moderní materiály a přístroje a to je nejspíš důvod chybné diagnózy.
Nová zubařka nalezla (a na snímku mi i ukázala) i další kazy, které pan doktor přehlédl.

Pan doktor je skutečný mistr svého řemesla, skvělý profesionál a úžasný člověk ! Moc děkuji za perfektní přístup panu doktorovi i jeho milé sestřičce.
Jitka Sumarta

Bohužel k panu doktorovi se nelze již zaregistrovat :( sestřička vás jedině i když máte problém pošle do okolí na zubní pohotovost.

Skvělý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chodíme k MUDr. Klusáčkovi už řadu let a lépe jsme si vybrat nemohli! Skvělý profesionál a s lidským přístupem - prostě nejlepší. Panu doktorovi i jeho sestřičce patří veliký DÍK!!!

Naprostý profesionál s lidským přístupem a skutečným zájmem vyléčit, vyřešit problém. Podání max. informací o prováděných úkonech. Velká spokojenost, a panu doktorovi patří dík za jeho práci. Přeji hodně úspěchu a ať se daří panu doktorovi ve všech oblastech!!!
S pozdravem
Dohanič Aleš

Je vynikající profesně, lidsky. Návštěva u něho je velice příjemná, žádný stres.