Praktický lékař pro dospělé
Masarykova 900, Orlová

Jsem u p.doktora zaregistrována od začátku, co bydlím v Orlové. Je to vynikající lékař, velice mi vždy pomohl a to i slovem, což je co říci....Je škoda,že nám odchází do důchodu, takového už nenajdeme....Velice mu za vše děkuji, děkuji i sestřičce Andrei, velice šikovná,pozitivní,vždy poradí,pomůže- zkrátka oba jsou to lidé na správném místě, profesionálové! Přeji p.doktorovi jen samé sluníčkové dny a naši milé sestřičce- slunce v duši,Pavlíková

Jsem u pana doktora Kani od začátku jeho ordinace,
prodělala jsem pod jeho bedlivým dozorem spoustu zdravotních problému, vždy se k praktickému lékaří,vracíte se zdravotníma zprávama.
byl to on, kdo mi dal první jedinou lékařskou- morálni podporu,když jsem v ruce držela papír z diagnozou -prognózou onkologický pacient a dost natvrdo. Nikdy jsem neměla příležitost mu poděkovat,za tu chvilku,kdy jsem klidně bez zájmu, mohla odejít jak předtím z patero dveří v jiném patře.
Víte,lidičky to je ten moment, kdy si po 14,letech uvědomíte hodnotu slova,,lidskou hodnotu a něco co se nedá pojmenovat,Já děkuji v průběhu celého období za dobře mířené,, slovíčko,ale i za obyčejné lidské popovídání.
Setra Andrea ,
kdopak ji závídí její energii,dokončení vyššího studia při práci,dětech a rodinných povinnostech?Nebo by tam raději měla sedět,nějaká hodně ošklivá tutumutu bréca?
Kdybych nehledala telefonní číslo,
vůbec bych neveděla o těchto stránkách, osud tomu chtěl.
Kéž by v každém zdravotním zařízení,byla ordinace jako tato.
Děkuji Vám oběma, setro i náš rodinný pane doktore,
nyní již pravidelně občasná pacientka D.Straková
nebo se to nemá podepsat?
Já se za svůj spravedlivý názor nebojím,
nestydím,
neobávám,
jsem pyšná,
mám radost
,jsem vůbec češka?

líbí se mi moc je lehce nadesazený ton,vždy Vás pečlivě vyslechne

nikdy jsem s panem doktorem nemela problem...jsem u nej zaregistrovana jiz 25 let.to uz je skoro jako manzelstvi :D letos jde do duchodu.......takze pane doktore,mejte se moc hezky.......bude mi chybet vas,obcas ,cerny humor :-) ale nemuzu souhlasit tady s nekterymi..ani jednou jsem nemela pocit ze me vas humor urazi nebo nejak napada..budete mi chybet VY,vy jako osoba...jako clovek,ktery prosel mym zivotem...... H.S a malem bych zapomela vyjadrit se k sestricce ..opet nesouhlasim s nazory nekterych pacientu...je vyborna je skvela a je to ta spravna osoba na spravnem miste....jiste ze se nedostanete pres ni k lekari :-) a co jste cekali??? proto tam je!!! ono to taky nebude nic s medem,cele dopoledne poslouchat vylevy nekterych pacientu a stale se usmivat p.Trojovska palec nahoru a drzte se !! :-)

No nebudu se vyjadřovat blíže k doktorovi, snad jen to, že je poněkud unaven životem a důvěru už ve mne dlouho nevzbuzuje.Mimochodem nadsázka s delfínem je velmi trefná....a to hlavně v případě paní Trojovské, zdravotní sestru, přes kterou se k lékaři pochopitelně nedostanete. Ta by se nad sebou měla zamyslet....Patrně má svoje oblíbence, ale jinak většina lidí je s touto rádoby dámou dost nespokojena.Z některých pacientů si doslova dělá legraci a schválně je nechá čekat s již ohranou frází, že" kdo si počká ten se dočká"....tak je tohle NORMÁLNÍ??Jde o moji osobní zkušenost i osobní postřeh během dlouhého čekání....Nejde o to, že člověk na něco čeká,ale o to s jakou arogancí se při tom setkává od samotné setry.Jsem také zdravotník a za takový přístup k pacientům by mě hanba fackovala.... Takže paní Trojovská!!!Zpytujte trošku svoje svědomí a přehodnoťte svůj přístup nejen k nemocným, ale i zdravým lidem. Lituji dne, kdy jsem se zapsala mezi vaše pacienty....v brzské době změním lékaře a s největší radostí budu dojíždět do jiného města.

Ráda bych reagovala na poslední příspěvek. Je sice pravdou, že dalšího pacienta si pan doktor volá hláškou "další tělo" apod., ale já osobně to nepovažuji za nijak hrubé ani nevhodné, ani mě to nijak nedevalvuje a nepřipadám si jako žádná další jednotka. Naopak mě to vždy rozesměje a když je mi hodně zle, tak mi jeho humor vždy jen zlepší náladu.
Co se týče léčby, což je hlavně u lékaře důležité, tak si nemohu na nic stěžovat. Jsem u něj 5 let a už jsem jej za tu dobu musela navštívit hodněkrát a vždy mi pomohl. Já osobně ho považuji za jednoho z nejlepších praktických lékařů v Orlové, protože co občas slýchám od svých známých, kteří jsou jinde, z toho je mi kolikrát zle. Někteří praktičtí lékaři při kontrole po ATB ani neberou krev a moč a jen se pacientovi kouknou do krku. U doktora Káni mám 100% jistotu, že když mi po kontrole řekne, že jsem OK, tak opravdu jsem v pořádku.
Ráda bych zde vychválila i jeho sestru, která mi vždy poradila a je velmi příjemná, podpoří apod. Také mi vyhovuje, že když je mi hodně zle a nezvládla bych čekat v ordinaci, stačí k němu den předem zavolat, sestra si mě napíše na určitou hodinu a pak mám jistotu, že čekat nebudu, protože k němu chodí opravdu hodně lidí.
A že si zajde zakouřit No a co proboha? Kolik lidí dneska kouří? A v tom fofru a mnžství pacientů, které má, se mu ani nedivím, že to nestíhá jindy a občas si musí pacient počkat, než si doplní dávku nikotinu, je to jen člověk.
Já si nemám na co stěžovat:).

Já si nemám na co stěžovat:).

Dobrý den.
Nevím, copak si myslet o tom, kolik chvalozpěvů zde čtu na pana MUDr. Jiřího Káňu. Otec známého u něj byl zaregistrován jako pacient, bohužel měl rakovinu lymfatického systému, zemřel. Za toto samozřejmě nemohu říci nic v neprospěch pana pseudolékaře. To, co mne opravdu zaráží, je, že ve spisu pacienta bylo zaznamenáno x návštěv, zápisy o všem, čím pacient nikdy neprošel, tímto myslím vyšetření. Jde tedy tomuto lékaři o body či o zdraví?
Další je přístup k pacientům. Rádoby vtipné zvolání další tělo dehonestuje pacienta na pouhou jednotku jeho výkonů. Ruské pozdravy u starších pacientů? Sexistické narážky na ženy? Odejít od pacienta si zapálit svou x-tou cigaretu? Nepřípustné, dehonestující, neprofesionální.

Jsem u tohoto lékaře v evidenci od jeho počátku jeho praxe a s tímto lékařem jsem velmi spokojen.

výborný lékař!!!! takových je málo!!!! nebýt jeho...... tak je to dneska semnou úplně jinak....!

jestli je tento doktor ERUDOVANÝ, tak by se mělo delfínům rozdat maturitní vysvědčení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to jen trocha nadsázky na úvod.

Že je tento člověk vtipný, je vám milí spoluovčané na houby, pakliže jste nemocní a on žertuje, namísto vykonávání své profese (což není jen diagnosa chřipky či angíny a jiných běžných onemocnění).

S mou maminkou to vypadalo už velice dlouhou dobu velice zle, každý z okolí to sledoval protože to bylo očividné, že se něco děje. Jediný pan doktor byl v klidu a neustále chudáka maminku posílal domu s tím, že je absolutně zdravá!
Samozřejmě jsme požádali jiné a opravdově erudované doktory o pomoc, přišlo se na to, že opravdu je maminka vážně nemocná a to již několik let a že DOŠLO K VÁŽNÉMU POCHYBENÍ dr. Káňi. Aby toho nebylo málo, po tom co maminka donesla zprávu o náleZECH tak byl na ni ještě zlý!

pro pana Jozefa H.:
Přijměte mou nejhlubší a naprosto upřímnou soustrast.
Jestli budete chtít, můžete mě kontaktovat na metaflora@seznam.cz

Celá tato situace je tak závažná, jelikož tady byl zmarněn jeden život a jeden byl ohrožen, že ji nelze nechat být a bude posouzena kompetentními lidmi. Jednoduše - každý z nás nese zodpovědnost za svou práci a za to co dělá.

Přeji všem krásný den