Jiří Kaděra, veterinář Uherský Brod
Veterinář MVDr.

Jiří Kaděra

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 19 března 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor sám mi ošetřoval zvíře asi jednou, pokud se pamatuju: byl to křeček a měl docela kuriozní zranění, ale pan doktor si s ním poradil. V jiných případech se mi o zvíře staraly paní doktorky z této kliniky: jak s křečkem, tak nyní se štěnětem. Ale nikdy jsem nemusela řešit nic závažnějšího. Obě jsou milé a člověk se jich může zeptat na cokoli.

• 15 března 2013

Hodnocení: Velmi slabý

zanedbání péče, zachránil jiný veterinář. má jen RTG, ale ten si může strčit někam. mluví jako buran, nepřizná chybu a lže. proto můj vzkaz také není slušný. zpochybňuje léčbu jiného veterináře, obzlášť když si nevěděl sám rady a nevěnoval se úplně běžnému případu, který zbytečně kvůli němu a jeho týmu vygradoval k málem nejhoršímu. on jede na kvantitu a navic je drahý. raději zaplatim stejné peníze vetovi, který mi opravdu pomůže a má znalostní kapacity, které jsou na základě zkušeností, které Kaděra očividně nemá. nedá se mu věřit.

• 8 března 2012

Hodnocení: Velmi slabý

Na pana doktora Kaděru mám velmi negativní názor! K mazlíčkům se chová velmi brutálně, vůbec necítí s nimi a ani s majitelem!Byli jsme na vyšetřění a pejsek si odnesl od něho maximálně tak psychickou ujmu!Choval se k němu velmi nechutně až jsem mu chtěla něco říct!Nikdy jsem pejka neviděla se takto chovat byl jak smyslu zbavený jaký má z něho strach!! Brutálně ho držel a škrtil za obojek!! Takové chování je nepřípustné! A to ani nemluvím o finanční stránce! nehorázné ceny,výsměch majitelům!! NEDOPORUČUJI!!!!Pokud milujete svého mazlíčka obejděte tuto ordinaci na 100m!!!

• 20 ledna 2012

Hodnocení: Velmi slabý

Pan doktor by měl si vzpomenout co přísahal a pro co študoval... Kapitalismu a sociální vydírání přes nemocné zvířata je protřídní hyenismus vůči majitulům zvířecích miláčků. Pokud můžu doporučit jeho ordinaci raději obějděte na 20 metrů, raději zajet do Bojkovic za paní MVDr. Zochrovou. Poznejte a pak pochopíte....V UB. již žádný veterinář....

• 8 ledna 2012

Hodnocení: Velmi slabý

Při operaci našeho pejska zanedbal povinnou péči a naše roční štěně nám kvůli tomu umřelo. Při konfrontaci byl doktor arogantní a odmítal vrátit peníze či připustit chybu. Následně nám řekl, že mu nikdy nedokážeme, že psa operoval, protože všechny záznamy už zničil, takže i kdybychom ho nahlásili na komisi, nepomůžeme si. Dodnes, když ho vidím na ulici, mám chuť kopnout mu mezi nohy.

• 13 prosince 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Pana doktora a jeho tým mohu doporučit. Vždy pomohl a byl (na rozdíl od jiných) k dispozici na telefonu i v noci. Že si za tyto služby nechá zaplatit jako každý jiný doktor je logické a já je klidně zaplatím, protože vidím, za co platím. Pokud se me cena nelíbí, tak se zeptám, jestli existuje jiná alternativa a vždy mi ji nabídnul. Kromě Dr. Kaděry v jeho ordinaci ordinuje také Dr. Medveďová, která je bezkonkurenční

• 5 prosince 2011

Hodnocení: Neutrální

Z toho čo som si prečítala som sa rozhodla vyhľadať iného doktora .

• 14 listopadu 2011

Hodnocení: Slabý

pan veterinář nemá lidský přístup ke zvířatům natož k jejich majitelům,kteří to taky potřebují.Jejich ceny jsou vysoké!,např. postříknutí rány-hned 100Kč-jako ošetření rány malé!!Jeho kolegyňka či kdo to je,je ochotnější.Asi se poohlédnu po jiném veterináři až budu chtít kastrovat fenku.Psa mi sice vyléčili,ale ty peníze byly taky "pěkné". Na hygienu si stěžovat nemůžu.

• 6 srpna 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Silně nedoporočuji, den před odejezdem na dovolenou jsem si chtěl zkontrolovat chip psa na internetu. Pes bych chipován 21.6 a na internetu pořád není! a to je dnes 6.8. Volal jsem na psí online registr a bylo mi řečeno že Kaděra nemá licenci na chipování psů! Silně nedoporučuji, bere peníze za úkony které nikdy neprovedl- i-když se tak tváří.

• 23 března 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Horšího veterinárního lékaře jsem nepotkal. Při rentgenovém vyšetření DKK a DLK jsem po zaslání snímků posuzuvateli(kvůli bonitaci) zjistil, že chybí ještě snímky, tudíž pejsek musel jít znovu uspat a ještě rentgenovat!!!! Při zdravotních potížích samozřejmě jako u předešlých příspěvků, vždy napřed nejdražší lečba(nenabídne levnější,která je kolikrát pro pejska i lepší). Do této vetrinární ordinace bych už víckrát nevstoupil. Doporučuji veterinární kliniku v Uherském Hradišti - Mařaticích(ochota,loajálnost,průmerné ceny a vždy max. spkojenost se zdravotním ošetřením)

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění