Chci obzvlášť poděkovat panu doktorovi Jandl Jiří MDDr. za profesionální a lidský přístup.

S panem doktorem Jandlem jsem byl velmi spokojeny jak po odborne tak i po lidske strance. Extrakce zubu, ktery navic roste obracene neznela jako neco, na co bych se mel tesit. Na miste mi ale pan doktor vse velice srozumitelne vysvetlil a nejen ze zakrok zvladl rychle a naprosto perfektne, ale jeste mne stihl svym povidanim po celou dobu velice dobre bavit. Za mne jeste jednou velke diky !!

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Pan Doktor Jandl je perfektní specialista, který se chová lidsky a odvede svou práci dokonale. Tato těžká práce ho baví a byla radost mu svěřit svou špatně narostlou osmičku. Děkuji Vám pane Doktore

Umístění: Olšanská poliklinika

Doktor ke kterému rozhodně nedoporučuji chodit, problémy svých pacientů sděluje v online diskuzích nevybíravím způsobem, k lékařům jsem měl vždy respekt, to se po poznání pana Jandla mění.

Bez dlouhého čekání, profesionální přístup. Je vidět, že se nesnaží prodat co nejdražší metodu, ale radši pomůže.

Dnes jsem byla u pana doktora jen díky velké náhodě. Nevzali mě na klinice, kde mi měli trhat osmičku po víkendovém vrtání na pohotovosti. Šla jsem samostatně na Olšanskou a náhodou na něj narazila. Pan doktor byl velmi milý, zákrok trval asi pět minut, vše naprosto čisté a profesionální. Injekce bylo to jediné, co trochu bolelo, jinak ani to umrtvení není paralýza půlky tváře, čistě jen dásně. Oproti klinice, kde bych zjevně za vytržení osmičky dala tisíce, tady jsem odcházela s pocitem, že konečně aspoň nějaký doktor je člověk na svém místě, netahá z lidí peníze a má příjemný lidský přístup. Jsem opravdu vděčná a velmi mile překvapená.

+ Rychlý, krátké čekací doby, komunikativní
- Byla jsem spokojená než došlo k ošetření 1ního zubu, kde mi vypadla blomba, i to bylo velmi rychlé, ale ne příliš kvalitně udělané, se zubem jsem pak měla lapálie, našla jsem si nového zubaře a ten mi našel 7kazů, byl použit rentgen, zde mi za 14let rentgen nebyl proveden nikdy

V této ordinaci se tolik nebojím,jako tomu bylo v minulosti u jiných stomatologů.Ať jdete ke kterémukoliv ze tří lékařů, kteří tu zde jsou, setkáte se s lidským přístupem,šetrným a odborným ošetřením. Jinam už bych nechodila,

pohovoří o zdravotních problémech, vede dialog a je ochoten přijmout osobní důvody pacienta

Rychlý, šikovný, hodný.