Jiří Hučín, praktický lékař Havířov

Jiří Hučín

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• Praktický lékař pro dospělé

Havířov, Dlouhá tř. 83/1134

5964302 ... (Zobrazit více)

• 6. srpna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Neznám lepšího lékaře...Je to především takový domácí lékař,který svým lidským přístupem a velkým přehledem o svých pacientech předčí mnohé kolegy.Neprovozuje samoléčbu za účelem zisku bodů od pojišťovny,ale pošle pacienta na odborné vyšetření.Pomůže,poradí a nedělá experimenty na lidech jako mnozí jiní,jen aby zpoplatnili úkony za léčbu a bez efektu a pomoci pro pacienta...Co se týče negativní kritiky,každý člověk má své neřesti a slabosti,ale odborná způsobilost lékaře je si myslím hlavním kritériem a to pan doktor splňuje ve všech směrech...Tohoto lékaře si vážím ve všech směrech hlavně pro jeho lidské vlastnosti a jeho případné neduhy a poklesky jsou irelevantní k poměru jeho přístupu lékaře k pacientovi.

• 11. března 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Musím říct, že jsem se nesetkala s tak lidským přístupem. Neskutečný člověk. Všem pacientům nabídne pomoc a že jich má ve své evidenci a to po lidské i profesní stránce. A těm kteří říkají, že pije, kouří a má svérazný přístup bych vzkázala, on nám všem pomáhá a co my pacienti? Tím že ho kritizujete za jeho slabiny, kterými mj. a bohužel ubližuje jenom sám sobě mu nepomůžeme. A nezapomeňte, že ho může nahradit nekuřák, abstinent, namyšlený, arogantní frarej v bílém pláštíku bez vztahu k lidem. Bude se Vám to líbit? Šimkova Hana

• 11. října 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Dobrý den. Pan doktor, dle mého názoru, patří k nejlepším lékařům jaké znám. Odborník, žádný namyšlený frajer, s lidským přístupem ke všem lidem - řidičům a nebo profesorům. Dokáže pomoci v hodně těžkých chvílích. Asi proto má tolik pacientů. Velmi si ho vážím.

• 5. dubna 2012

Hodnocení: Neutrální

Jak můžete napsat, že je dobrý lékař? To, že je alkoholik je jistě jeho osobní věc, i když si tím dělá špatnou reklamu, ale to, že kouří v místenostech, kde chodí nemocní pacienti a to i astmatici to je trestuhodné! To by neměl dělat nikdo, natož lékař!!!!!!!

• 19. února 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Je velmi dobrý lékař, mi hodně pomohl a možná i zachránil život,

• 17. února 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Léta jsem měla lékařku,ale její povyšenecký přístup k pacientům mi vadil,kdešto pan doktor se na vše zeptá,posoudí jak by pacientovi nejlépe pomohl a když je zapotřebí další vyšetření tak pacienta odešle k odborníkovi.Velice oceňuji jeho lidský přístup.Je vždy příjemný .

• 28. listopadu 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor je skvělý. Nejen jako lékař, ale i jako člověk. Obdivuji jeho pozitivní přístup k životu, jeho postoj k pacientům i jeho atypičnost. Kdyby se všichni jeho kolegové chovali tak přirozeně a lidsky, hned by se nám pacientům chodilo k ošetřením radostněji a bez obav.Přeji mu hodně zdraví !!!

• 21. listopadu 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

..postará se o pacienta jak po zdravotní stránce velice moc,včetně dostupných odborných lékařů,aby pacientovi co nejlépe pomohl,tak i pacienta podrží psychicky,což málo který lékař umí..kdyby to šlo jako v jiných zemích,určitě si jej vezmu jako domácího lékaře,což u nás ještě není..

• 18. ledna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Je trochu svérázný, ale nikdy by nenechal odejít pacienta bez vyšetření a vždy pošle na další odborné vyšetření nebo se s nějakým specialistou poradí. K lidem má skvělý přístup, má o ně zájem. Alespoň si nehraje na všeuměla, jako někteří jiní lékaři v Havířově

• 15. září 2010

Je dobrý lekař.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění