Vsetínská nemocnice a.s., LDN
Nemocniční 955, Vsetín

Velká spokojenost po všech stránkách! Kdybych měla jít rodit znovu, tak jedině k němu a jeho týmu lékařů!

Pan primář Hlavinka je doktor na správném místě a hlavně výborný diagnostik. Okamžitě zjistil, v čem je problém a svým lidským přístupem vše vysvětlil, nakreslil a navrhl nejšetrnější řešení. Ve vážných situacích dokáže navodit milou a chápavou atmosféru. Nikdy by mě nenapadlo, že se budu tak těšit ke gynekologovi a vůbec jsem nepočítala, že kdy budu chodit s takovými problémy k chlapovi. 100% doporučuji a kudy chodím, tudy na něj pěji chválu.

Také velmi ráda pana primáře doporučuji. Stěhovali jsme se sem ze Šumperku, kde jsem měla výborného gynekologa a myslela, že na stejně dobrého a příjemného gynekologa tu nenarazím - spletla jsem se! Velmi jsem si ho oblíbila už v 16.týdnu těhotenství, kdy jsem do ambulance přijela vyděšená s krvácením. Pan doktor mě dokázal neskutečně uklidnit a ač jsme ještě nevěděli co se děje, ještě před vyšetřením jsem se usmívala. Osud tomu chtěl a pan primář mi pomohl přivést na svět i mého syna. Musím říct, že díky němu a PA na porod ráda vzpomínám :-) Od té doby je můj ošetřující lékař a za nic na světě bych neměnila. Díky němu nejsou pro mě prohlídky na gynekologii stresující záležitost :-)

Pan doktor je úžasný,jednička,vtipný,prostě super!Skvělý přístup,poradí pomůže,vysvětlí.Opravdu člověk na svém místě.Doporučuji!!

Také jsem s panem primářem spokojená

Chodím k němu již 10 let a stojí mi za to za ním dojíždět až z Prahy - ochota pomoci kdykoliv (komunikace přes mail i telefon výborná), profesionalita, lidskost, humor, osobní přístup atd... Nevyměním.

Jsem velice spokojená :)

Jeden z nejlepších, poznala jsem ho bohužel v nejhorší chvíli, kdy jen je to pro ženu možné....pomohl, podpořil, díky němu a jeho přístupu jsem zvládla nejhorší chvíle. Zlatý člověk, odborník, vtipálek, prostě gynekolog na svém místě.

Pan primař Hlavinka je opravdu jednička ve svém oboru, velmi mi pomohl a mohu jen doporučit. Má skvělý přístup, vše vysvětlí a hlavně vyšetří vše tak jak má být, nic nezanedbá a neponechává nic náhodě. Je to super člověk!

Naprostá jednička na Vsetíně nemá konkurenci!!!