Samostatná ord. PL pro dospělé
Svobody 460, Třeboň

Umístění: Samostatná ord. PL pro dospělé kontrola

měla jsem už před nynějším lékařem také lékařku která uměla dobrým slovem či radou pracovat jako člověk vnímáním nemocného a bylo by moc dobré pokud by takových lékařů bylo víc.Jsem moc ráda že i pan doktor Hladílek je takový a vděčím mu za veškerou pomoc či radu i když to nemá sám jednoduché a se mnou to má občas těžké,ale cítím se u něj v klidu a vím že bez něj a jeho lidskosti,vnímání nevím jak bych dopadla.Klobouk dolů

Míšková
Skvělý lékař, citlivý přístup k pacientům, dokáže vytvořit atmosféru pohody a klidu, i když člověku není zrovna nejlíp. Svým chováním dokáže člověka uklidnit i pobavit. Chodíme k němu já i manžel a touto cestou opravdu upřímně děkujeme. Kéž by takových lékařů bylo víc.

Troufám si tvrdit, nejlepší praktický lékař na třeboňsku.Se svojí praxí i u záchranné služby rychle rozpozná akutní stavy, což některým "zakrnělým" doktorům leckdy nejde.Výborný praktik i člověk-jen se ho někdy zeptejte na židovskou anekdotu. :))

... minimální čekací lhůty, moderní vybavení a ochota lékaře, spokojenost, dobrý lekař, a rybář .J.H.

Velice příjemný a pečlivý lékař.

Moderní vybavení, perfektní odborné znalosti, profesionální přístup.

Musím reagovat na Karkulku.S doktorem jsme celá rodina plně spokojeni,věříme mu,léčí nás již mnoho let.Nedalo mi to a na "zabití" pacienta jsem ho soukromě zeptal.Bylo mi vše vysvětleno a věřím mu dále.Myslím,že by Karkulka měl udělat to samé.Pan doktor mu tedy přeze mne vzkazuje,ať ho navštíví,že si na něj čas najde a může se pak i na stránky vyjádřit,jestli dále trvá na svém nebo,jestli změnil názor.
Nebude-li mít odvahu osobně,odpoví mu prý i na anonymní mail.Teď je to tedy na Karkulkovi.

Pan Hladílek,jak by mohl být ten nejlepší lékař,když nám zabyl kamaráda,kterého léčil ke konci jeho života uplně na něco jiného!!!? A když mu bylo opravdu zle,dojel k p.Hladílkovi sám domu,aby mu pomohl a Hladílek si pravda nevzal od něj 1000,-kc jak si on učtuje,ale ani mu nedal sanitku aby ho odvezli okamžitě do nemocnice.Hladílek mu totiž řekl,že si tam má dojet sám i přesto,že kamarádovi se těžko dýchalo a i začal špatně videt.Díky němu už není mezi námi

MUDr. Jiří Hladílek

Protože jsem byl upozorněn několika svými pacienty,že mne někdo obviňuje ze zabití a protože nechci vstupovat do Nového roku s „dluhem“,rozhodl jsem se po delším váhání k reakci na toto obvinění.
Myslím si,že obvinění ze zabití by nemělo být anonymním plácnutím do vody na internetu,ale dotyčný by měl buď informovat Policii ČR nebo mlčet.Díval jsem se na stránky a přes pacienta jsem ho vyzval k akci,protože se dosud neozval,dovoluji si reagovat tedy sám-kvůli ostatním a na ochranu svého jména.
Jsem obviněn ze špatné Dg a léčby,braní peněz a špatnou péči.
Pacient,kterého jsem měl velmi rád a rozuměli jsme si,trpěl na opakované kožní záněty inf.původu-růže.Měl alergii na zákl.ATB penicilinové řady a proto jsme řešili potíže opakovaně ATB jinými.Byl zaléčen,na ko pozván dle stavu-PN nechtěl.V neděli ráno vyšetřen akutně odeslán pro možnost komplikací zákl.nemoci.V nemocnici přijat pro moji diagnosu ,tedy růže,komplikace byla vyloučena a byl uložen na normální lůžko,večer došlo ke zhoršení stavu a přeložen na ARO,pro akutní septický stav při růži.Během krátké doby došlo ke zhroucení systému v důsledku septického šoku a po mnoha dnech pacient zemřel.Je to smutné,ale možné,šokový stav může potkat kohokoli z nás v kterémkoli období života.Jen minulý týden jsem měl v ordinaci 2 septické šoky,které na počátku vypadaly nevinně,problém byl,že daný pacient byl diabetik s dalšími přidruženými chorobami,které měly vliv na celkovou obranyschopnost organismu. Stran těch poplatků-mají čistě odrazující charakter,mají donutit pacienty mimo ordinační hodiny večer a o víkendech navštívit LSPP.Nikdy jsem od nikoho za toto peníze nevzal.
V příloze vidíte kompletní zprávu z obou vyšetření,kterou nemohu nijak po napsání upravovat,protože je chráněna elektronický podpisem proti případným úpravám.Takže,tak jak jsem si zapsal v pátek i neděli ráno,je to nyní k dispozici.Nyní tedy příloha originál záznamů z vyšetření:
28.5.2010 12 hodin
2 dny měl teploty okolo 38 C dnes již zlepšen obj. T 36,5 P reg 70/min - zarudnutí a lehký otok LDK -přední strana bérce de facto zarduntí 8x10 cm ostřeji ohraničené char erysipelu -zimnice,třesavka nebyla,nausea nebyla-pželéčuji s ohl na stav a alergii na PNC Doxybenem PN pac. nechce -dovolená ko po neděli při nezelpšení kdykoli ev LSPP či nemocncie
stav se nevymyká standartním potížím pac v předchozí době-předpoklad spoulúčasti prostředí doma-bratr defekty chron stejné
30.5. neděle 7 hodin
od středy potíže se zardunutím a teplotou a bolestí l.bérce obraz rozvinutého erysipelu zaléčen při alergii na AMPI Doxybenem a a Aescin 3x2,zarudnutí pomalu ale přece ustupuje nicméně bolesti lýtka jsou velmi silné a zhoršuje se otok,nutno vyloučit komplikují FT.ad int amb nem ČB-PS stará se doma o oba rodiče a bratra!
Závěr: FT l sin vs k vyš.
nabízena sanita ,odmítá,má venku auto,řídit může

Myslím,že jsem nepochybil,pacienta neznevýhodnil a nepoškodil. Navíc byl pac.upozorněn na možnost ak.ošetření při komplikacích nebo nezlepšení stavu.
Troufám si obhájit svůj postup i před soudem.
Omlouvám se za délku informace ,ale lépe a rychleji se háže bláto,než se člověk může očistit.
MUDr.Jiří Hladílek

Naprostá spokojenost.

Velice příjemný lékař , naslouchá a pomáhá.