Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Vstřícný, velice ochotný, precizní, nesmírně šikovný pan doktor,má zlaté ruce a srdce,lidský přístup

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Dobrý den. Je to úžasný lékař. Byl jsem u p.dokrora na kozultaci a vše bylo kladné. Velmi doporučuji.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Ve svých 75 letech jsem absolvoval mojí 1. operaci v životě. Šlo o operaci bederní páteře a mohu 100 procentně prohlásit, že díky panu doktoru Chrobokovi a jeho přístupu jsem byl klidný a věřil jsem, že se vše vydaří a tak se také stalo. Moc děkuji a jsem šťastný, že jsem poznal tak milého a profesionálního lékaře. MB

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Na zázraky som neveril. Od 25.7. 2016 verím. Do tohto termínu som neprešiel viac ako 50 m bez bolesti. Po operácii chrbtice vykonanej Dr. Chrobokom dokážem denne prejsť niekoľko km a na elektrobicykli 50 km. Ďakujem Vám, pán doktor, ako aj celému kolektívu neurochirurgie Nemocnice na Homolce.

Umístění: Nemocnice Na Homolce útlak dvou krčních obratlů po úrazu

V roce 2006 jsem se dostala do péče pana doktora Chroboka v nem.Na Homolce kvůli rozsáhlému útlaku míchy v oblasti krční páteře.V roce 1984 mně porazilo auto,když vjelo na chodník a od té doby jsem měla problémy.Až se situace vyhrotila tak,že jsem přestala cítit prsty na ruce,tvář jsem měla jako po mrtvivi a postupovalo to dále.Následovala operace-výměna meziobratlových plotének 5/6 a 6/7,pan doktor za mnou chodil kontrolovat stav po operaci-jeho zlaté ruce a i srdce dodnes nemohu dost vynachválit.Zachránil mně před ochrnutím.Děkuji,pane doktore.Eva Nováková Praha

Umístění: Nemocnice Na Homolce Operace krčních plotének 14.9.2018

Nejlepší lékař!!Ochotný,milý,kapacita ve svém oboru????????Dle mého názoru nejlepší neurochirurg!!!Děkuji pane doktore:-)Viktoria Isabell Tůmovcová

Umístění: GYMUNO, spol. s r.o.

pana doktora Chroboka jsem navštívil v Gymunu, kde mne vyšetřil, odeslal na další specializované vyšetření a následně na Homolce odoperoval. Před i po operaci mne navštívil, podal ruku, pozdravil, zeptal se na stav a vše do detailu vysvětlil. Tímto přístupem ve mne vzbudil maximální důvěru a myslím si, že psychika a důvěra v lékaře je při operacích velmi důležitá. Doktora Chroboka, výsledek jeho operace, následné rady jak dál, prostředí a personál v nemocnici na Homolce musím označit celkově za skvělé. Je škoda, že takových odborníků s přirozenou etikou, jako je MUDr. Chrobok a nemocnic s ochotným personálem není víc. Některé nemocnice, které jsem do té doby navštívil mi bohužel připadají, jako továrny na peníze, kde zdraví pacienta není na prvním místě. Co musím ještě podtrhnout, že zde neznají ta pacientům odporná slova „spádová oblast“. Nechci dělat někomu reklamu a jen tak něco nepochválím, ale zde na závěr jen jedno, klobouk dolů.
Krásné léto a pevné zdraví všem slušným lidem, Pavel.

Umístění: Nemocnice Na Homolce operácia

Zdravím.. Nemozem na Vas zdravotnicky system povedat nic ine, ako same chvaly.. S takou odbornostou a ludskym pristupom ako u vas, som sa este nestretla.. Pan doktor Chrobok je jeden velky Clovek a doktor.. Odoperoval to, co uz na slovensku bolo uplne zavrhnute...Kvoli nemu opat chodim a hlavne zijem... Nie nadarmo sa hovori, "zlate ceske rucicky." Dakujem!! s pozdravom Jana. :)

Umístění: Nemocnice Na Homolce

Profesionál,sympaťák,a velmi vstřícný člověk!!! Děkuji moc za perfektně odvedenou operaci a celkovou péči personálu!!!DĚKUJI!!!

díky panu doktoru Chrobokovi chodím , pracuji a žiji naprosto kvalitní život již 12 let, O tomto jsem před tím řadu let mohla jen snít. Odvedl dvě rozsáhlé operace bederní páteře, nezávislé na sobě. Je špičkový neurochirurg. Práce kterou odvádí, se nedá hodnotit jinak , než že má obrovské znalosti, obrovské zkušenosti a zlaté ruce . Moc děkuji Věra Blechová