Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Nemocnice Na Bulovce
Budínova 67/2, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

Strašně lituju toho, že mě k němu rodiče jako dítě vzali. Po jeho absolutně zbytečných operacích plochých nohou mám problémy s nohama, co fakt bolí a potáhnou se se mnou celý život. Upřímně mě setkání s touhle osobou bude stát hodně terapie, abych se z toho nezbláznila.

Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

Agresivní a nepříjemný člověk, dovolí si na pacienta křičet. Špatný lékař, kterému jsou pacientovy problémy zcela lhostejné.

Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

Pan profesor je jistě výborný odborník, ale zcela mu chybí empatie a úroveň jednání s pacienty rozhodně neodpovídá jeho postavení a odborným kvalitám. Je to jen lékař těla, ale na duši nepohladí.

Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

Tomuhle cestou bych chtěl panu doktorovi moc poděkovat zato že mě v roce 1996 operoval a zachránil mě od invalidního vozíku, měl jsem Perthesovu chorobu,díky jeho odbornosti mohu dneska žít plnohodnotný život, proto pane doktore moc děkuji.

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Pan docent je odborník ve svém oboru. Operovali mi kotník a umožnil lepší chůzí. Ještě mi bude operovat koleno po dvou nezdařených operací. Vše vysvětlí.Jsem mu velmi vděčná. Moc děkuji.

Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

Pan profesor je naprostá špička ve svém oboru, přístup neřeším, jelikož má opravdu zájem Vašemu dítěti okamžitě pomoci a to taky udělá, ačkoliv Vám moc informací nesdělí (který ortoped ano), je třeba mu věřit a dodržovat co nařídí. Zachránil dceři téměř v roce vykloubenou kyčel, což zanedbal původní ortoped a léčil ji nošením třmenů. K dětem je vždy vlídný, jako rodič je třeba se více ptát, abyste se aspoň něco dozvěděli, ale vždycky na vše odpoví. Moc mu děkujeme.

Umístění: Olšanská poliklinika

Prof.Chomiak je jedinečný. Se synem k němu chodím od 3let do soukrome ordinace. Syn mel jednu nohu vtocenou dovnitr.Spravil mu nohu tak,že chodí normalne. Jsem mu vděčná a nedám na něj dopustit. I když navstevy v soukrome ordinaci jsou velmi rychle,vše důležité si povíme. Jeho chování je zcela v pořádku.

Umístění: Olšanská poliklinika Vrozena ortopedicka vada dcery

Pan doktor pomohl dceri,ackoliv na jinych pracovistich nepomohli.Je mily,vstricny,nenuti do lecby,vse vysvetli a rozhodnuti necha na rodici.Ma kratke objednaci lhuty

Musím říct, že tak arogantní jednání jako má pan doktor a jeho sestra, která mě 2krát upozornila, že to není pan doktor, ale PAN DOCENT, se vidí málokdy. To, že jsme s dcerou čekaly na Bulovce téměř dvě hodiny bych ještě skousla.. Přece jen se jedná o velkou nemocnici, ne o soukromou praxi. Otřesné je ovšem hlavně chování pana docenta i sestry. Evidentně se domnívají, že díky jeho titulu mají právo jednat s pacienty jak s kusem hadru. Po absolvování všech peripetií jsme dostali doporučení na náplasti, které smějí používat až lidé ve věku 16+ a pro desetileté dítě jsou vyloženě nevhodné, což mi vzápětí vysvětlili v přilehlé lékárně a odkaz na soukromou praxi, kde jedna návštěva stojí 700 Kč. Takže super akce, všem vřele doporučuji.

dekuji za to ze pan docent je!je to ma nejvetsi sance ze bude muj syn v poradku!nerikam ze jako clovek je super spis opak je pravdou ale neni tu kuli simpatiim ale kuli nasim nemocem!nastval me jednou da se rict ze to hodne prehnal ale jineho operatera pro sveho syna nechci!dekuji za to ze je s nim mame obrovskou sanci