Ambulance ženského lékaře a sexuologa
Sovova 7, Brno

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Umístění: Ambulance ženského lékaře a sexuologa Jiný

Super doktor! Doporučuji. Léčba výborná. Objednávání bez problémů na časovku. Jsem spokojen. Děkuji

Umístění: Ambulance ženského lékaře a sexuologa Jiný

Odborné znalosti, dobrá diagnostika a účinné léky, ale i dobré slovo jsou přínosem pro každého pacienta. Ano, příjemné prostředí, lékař i personál. Pacientům doporučuji! Sice se tu platí, avšak byla to dobrá investice do života.
Flori K.

Umístění: Ambulance ženského lékaře a sexuologa

Naprosto, ztráta času a hlavně peněz. Vůbec nechápu jak pak doktor může ještě ordinovat. Jediné co ho zajímalo byli a peníze. Vzal si šílenou raketu az 5 minut práce. A ke všemu naprosto zbytečné práce, uplná zbytečnost.
K tomuhle doktorovi už nikdy víc. NIKDY !

Umístění: Ambulance ženského lékaře a sexuologa

S odstupem času hodnotím návštěvu jako ztrátu času a peněz. V průběhu celé návštěvy nebyl kladen důraz na to, co člověka trápí a jaké jsou možnosti řešení, ale kolik jaký zákrok stojí, kde bude nutno uhradit poplatek, nevratnou zálohu atp. Na řešení problému nebyl čas a vlastně pan doktor to i zmínil - je nutno mnoho (štědře placených) návštěv, abychom se dobrali nějakých výsledků. Přitom stačilo udělat odběr moči/krve, aby se některé příčiny vyloučili. Podotýkám, že jsem přišel za panem doktorem s erektilní dysfunkcí + bolest a byla mi naordinována analýza sexuální orientace za ~6000 Kč. V rámci svého oboru je pan doktor nejspíš odborník, ale lidsky mi to vůbec nesednulo a nezískal jsem důvěru, že zájmem pana doktora je pomoci pacientovi.

K panu doktorovi jsem chodila několik let, zpočátku jsem byla spokojená, postupně ale začala čím dál častěji být řeč o penězích a jakýchsi registračních poplatcích a "nadstandardech". Některé jeho poznámky, otázky a způsob komunikace při vyšetření byly až příliš osobní a byly mi nepříjemné (např. opakované poznámky, že pan doktor závidí mému manželovi, při preventivním vyšetření prsů). Odešla jsem od něj poté, co mě na začátku těhotenství chtěl poslat na revizi dělohy jen proto, že na ultrazvuku ještě neviděl tlukoucí srdíčko (těhotenství skončilo narozením zdravé dcery v termínu). Tohoto lékaře rozhodně velmi nedoporučuji, alespoň jako gynekologa.

Ze začátku dobrá spolupráce. Po čase mě na půl.roční prohlídce ani nevyšetřil, jen se zeptal, zda "něco". Jaké bylo překvapení na portálu pojišťovny, kde jsem se dočetl, že si za svých 5min se mnou naúčtoval cca 1300,- u pojišťovny. Když jsem mu to napsal, zda mu to není blbé, že mi žádnou prohlídku ani další věci, které uvedl v popisu, nedělal, vše popřel a napsal, že mi prohlídku dělal. Chtěl jsem danou věc řešit přes revizního lékaře, ale je to boj s větrnými mlýny a čas radši investuji do lepších věcí než mravnění. Takže možná je pan doktor odborností dobrý, ale lidsky u mě klesl hluboko... Nemluvě o chuti předepisovat na všechno jeden druh tabletky, který má nejspíš též dobře provizně ohodnocen.

Tohoto pána především zajímá, jak vybrat od člověka ve svízelné situaci peníze- kolem peněz se točí vše hned od příchodu do čekárny. Místo snahy zjistit příčinu problému situaci vyhodnotil tak, že chtěl předepsat erekční tabletku s tím, že to určitě pomůže... To je totiž nejjednodušší. Mně tedy nepomohl (až se z toho vzpamatuji, tak půjdu jinam) a ostatním jej vřele nedoporučuji.

Bohužel se musím připojit k záporným hodnocením: připadala jsem si v ordinaci vždy jako v pohádce "oslíčku, otřes se" - v pozici toho osla. Ač jsem tam přišla bez problémů, jenom jsem se po přestěhování do Brna potřebovala nechat 1x ročně preventivně prohlédnout, pan doktor dokázal najít problém vždy, vždy za nějakou úplatu a při každé návštěvě jsem byla objednána na další termín. Po přeregistraci k jiné lékařce jsem opět zcela zdravá :-).

Doktor, který mi dokázal opravdu pomoci. Doporučuji všem! Příjemný personál, příjemné prostředí a hlavně soukromí a rychlé řešení. Ladislav K.

Velmi dobrý lékař a vynikající sexuolog. Mohu jen doporučit. Naprosté sokromí, vstřícnost a pochopení. Úspěšná léčba. Moc děkuji. František L.