MUDr.

• ne 1.3
  • Helena Reguli

sexuolog, psychiatr

• Poliklinika Viniční, Viniční 235, Brno
    Paní doktorka se velmi rychle dostane k jádru věci, je empatická, ale dovede hlavně poradit.Díky. Jaromír Baran

Přidat názor
  • velmi slabý

Tohoto pána především zajímá, jak vybrat od člověka ve svízelné situaci peníze- kolem peněz se točí vše hned od příchodu do čekárny. Místo snahy zjistit příčinu problému situaci vyhodnotil tak, že chtěl předepsat erekční tabletku s tím, že to určitě pomůže... To je totiž nejjednodušší. Mně tedy nepomohl (až se z toho vzpamatuji, tak půjdu jinam) a ostatním jej vřele nedoporučuji.

• slabý

Bohužel se musím připojit k záporným hodnocením: připadala jsem si v ordinaci vždy jako v pohádce "oslíčku, otřes se" - v pozici toho osla. Ač jsem tam přišla bez problémů, jenom jsem se po přestěhování do Brna potřebovala nechat 1x ročně preventivně prohlédnout, pan doktor dokázal najít problém vždy, vždy za nějakou úplatu a při každé návštěvě jsem byla objednána na další termín. Po přeregistraci k jiné lékařce jsem opět zcela zdravá :-).

• velmi dobrý

Doktor, který mi dokázal opravdu pomoci. Doporučuji všem! Příjemný personál, příjemné prostředí a hlavně soukromí a rychlé řešení. Ladislav K.

• velmi dobrý

Velmi dobrý lékař a vynikající sexuolog. Mohu jen doporučit. Naprosté sokromí, vstřícnost a pochopení. Úspěšná léčba. Moc děkuji. František L.

• velmi dobrý

Konečně odborník, který má zájem opravdu pomoci a taky to umí! Doporučen mi byl jako uznávaný odborník, ale je i příjemný a vsttřícný a hlavně mi pomohl. Doporučuji všem. Milan N. Olomouc

• velmi dobrý

Pana doktora si velmi vážíme a jsme mu vděčni za jeho příkladnou péči a úspěšnou léčbu. Ceníme si jeho i sestřičky za příkladný lidský přístup a snahu vcítit se do pocitů pacienta a hlavě za jejich schopnost situace úspěšně řešit. Moc děkujrme. Jana a František Roháčkovi.

• velmi slabý

Taky tento pan doktor brzy příjde o lycenci, ty pozitivní komentáře si sem vkládá sám a jeho přístup je opravdu skvělý, něco ve smyslu odevzdejte mi peníze a rovnou můžete odejít. Bouhžel ale neví, že přítelem/kyní nějakého jeho pacienta může být člověk který ho může zničit a o vše připravit. PS: Děkujeme Vám Vážený Pane doktore za Vaši ochotu, kdyby takových jako jste Vy bylo víc, tak by jsme si rovnou všichni rozmyslely jestli budeme na svět přivádět děti, a to třeba jen z toho důvodu, aby se nesetkaly s lidmi jako jste Vy!!!

• neutrální

• velmi dobrý

Děkuji moc panu doktorovi za příkladnou a hlavně úspěšnou léčbu. Též děkuji i sestričce. Cením si profesionální odbornosti, jednání a současně i lidského přístupu. Pana doktora považuji již i za našeho rodinného lékaře. \\miroslava Černá

• slabý

Jak ty reference fungují. Před návštěvou tohoto doktora jsem si přečetl tato hodnocení a pomyslel jsem si, asi nějaká zloba, nebo zášť. Ale měl jsem tomu věřit. Do posledních slov se naplnila hodnocení vás všech - mých předchůdců, ne úplně spokojených pacientů. Doktor Čalkovský je skutečně více výběrčím peněz, než lékařem. Proto nedoporučuji.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Helena Reguli

sexuolog,  psychiatr