Jiří Čalkovský, sexuolog Brno
Sexuolog MUDr.

Jiří Čalkovský

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 19 června 2013

Hodnocení: Slabý

Bohužel se musím připojit k záporným hodnocením: připadala jsem si v ordinaci vždy jako v pohádce "oslíčku, otřes se" - v pozici toho osla. Ač jsem tam přišla bez problémů, jenom jsem se po přestěhování do Brna potřebovala nechat 1x ročně preventivně prohlédnout, pan doktor dokázal najít problém vždy, vždy za nějakou úplatu a při každé návštěvě jsem byla objednána na další termín. Po přeregistraci k jiné lékařce jsem opět zcela zdravá :-).

• 10 července 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Doktor, který mi dokázal opravdu pomoci. Doporučuji všem! Příjemný personál, příjemné prostředí a hlavně soukromí a rychlé řešení. Ladislav K.

• 21 června 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi dobrý lékař a vynikající sexuolog. Mohu jen doporučit. Naprosté sokromí, vstřícnost a pochopení. Úspěšná léčba. Moc děkuji. František L.

• 31 května 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Konečně odborník, který má zájem opravdu pomoci a taky to umí! Doporučen mi byl jako uznávaný odborník, ale je i příjemný a vsttřícný a hlavně mi pomohl. Doporučuji všem. Milan N. Olomouc

• 27 února 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Pana doktora si velmi vážíme a jsme mu vděčni za jeho příkladnou péči a úspěšnou léčbu. Ceníme si jeho i sestřičky za příkladný lidský přístup a snahu vcítit se do pocitů pacienta a hlavě za jejich schopnost situace úspěšně řešit. Moc děkujrme. Jana a František Roháčkovi.

• 7 února 2012

Hodnocení: Velmi slabý

Taky tento pan doktor brzy příjde o lycenci, ty pozitivní komentáře si sem vkládá sám a jeho přístup je opravdu skvělý, něco ve smyslu odevzdejte mi peníze a rovnou můžete odejít. Bouhžel ale neví, že přítelem/kyní nějakého jeho pacienta může být člověk který ho může zničit a o vše připravit. PS: Děkujeme Vám Vážený Pane doktore za Vaši ochotu, kdyby takových jako jste Vy bylo víc, tak by jsme si rovnou všichni rozmyslely jestli budeme na svět přivádět děti, a to třeba jen z toho důvodu, aby se nesetkaly s lidmi jako jste Vy!!!

• 7 února 2012

Hodnocení: Neutrální

• 10 ledna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Děkuji moc panu doktorovi za příkladnou a hlavně úspěšnou léčbu. Též děkuji i sestričce. Cením si profesionální odbornosti, jednání a současně i lidského přístupu. Pana doktora považuji již i za našeho rodinného lékaře. \\miroslava Černá

• 18 října 2011

Hodnocení: Slabý

Jak ty reference fungují. Před návštěvou tohoto doktora jsem si přečetl tato hodnocení a pomyslel jsem si, asi nějaká zloba, nebo zášť. Ale měl jsem tomu věřit. Do posledních slov se naplnila hodnocení vás všech - mých předchůdců, ne úplně spokojených pacientů. Doktor Čalkovský je skutečně více výběrčím peněz, než lékařem. Proto nedoporučuji.

• 19 srpna 2011

Hodnocení: Slabý

Pan doktor se na první pohled jevil jako velice dobrý, jen mi malinko vadilo několik upoutávek na finance různých vyšetření. Zaplatil jsem něco přes 1000 korun za hodinové vyšetření. Na další schůzce už tak milý ani vstřícný nebyl a doporučil mi nějakou psychoterapii v ceně do 7.000 korun s tím, že negarantuje výsledek. Ale, že šance jsou veliké a jeho klienti pak vyžadují další sezení a nemohou se od terapie odloučit :) No, nevím ... moc mě to teda nepřesvědčilo. Celou třetinu času mluvil o tom, že to něco stojí a je třeba zvolit životní priority. A protože to nebylo placené sezení jako předtím, bylo znát, že už už se mě chce zbavit. Jedinou platbou byl ten poplatek 30 kč. Asi bych ho známým nedoporučil :(

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
  • Helena Reguli

sexuolog,  psychiatr

• Objednat se online

Zvolte lékaře, ke kterému se můžete objednat online

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění