MUDr.

Jiří Čalkovský

Sexuolog

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Ambulance ženského lékaře a sexuologa

Sovova 7
    61600, Brno, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Objednat kalendář návštěv

Tento lékař neumožňuje rezervovat návštěvy online

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• Helena Reguli

sexuolog, psychiatr

• Viniční 235, Brno

Poliklinika Viniční

Nejdřív jsem byl překvapen studeným přivítáním a přístupem. Pak se ale vše srovnalo a celkový dojem z návštěvy jsem měl pozitivní.

Přidat názor
  • velmi slabý

Ze začátku dobrá spolupráce. Po čase mě na půl.roční prohlídce ani nevyšetřil, jen se zeptal, zda "něco". Jaké bylo překvapení na portálu pojišťovny, kde jsem se dočetl, že si za svých 5min se mnou naúčtoval cca 1300,- u pojišťovny. Když jsem mu to napsal, zda mu to není blbé, že mi žádnou prohlídku ani další věci, které uvedl v popisu, nedělal, vše popřel a napsal, že mi prohlídku dělal. Chtěl jsem danou věc řešit přes revizního lékaře, ale je to boj s větrnými mlýny a čas radši investuji do lepších věcí než mravnění. Takže možná je pan doktor odborností dobrý, ale lidsky u mě klesl hluboko... Nemluvě o chuti předepisovat na všechno jeden druh tabletky, který má nejspíš též dobře provizně ohodnocen.

• velmi slabý

Tohoto pána především zajímá, jak vybrat od člověka ve svízelné situaci peníze- kolem peněz se točí vše hned od příchodu do čekárny. Místo snahy zjistit příčinu problému situaci vyhodnotil tak, že chtěl předepsat erekční tabletku s tím, že to určitě pomůže... To je totiž nejjednodušší. Mně tedy nepomohl (až se z toho vzpamatuji, tak půjdu jinam) a ostatním jej vřele nedoporučuji.

• slabý

Bohužel se musím připojit k záporným hodnocením: připadala jsem si v ordinaci vždy jako v pohádce "oslíčku, otřes se" - v pozici toho osla. Ač jsem tam přišla bez problémů, jenom jsem se po přestěhování do Brna potřebovala nechat 1x ročně preventivně prohlédnout, pan doktor dokázal najít problém vždy, vždy za nějakou úplatu a při každé návštěvě jsem byla objednána na další termín. Po přeregistraci k jiné lékařce jsem opět zcela zdravá :-).

• velmi dobrý

Doktor, který mi dokázal opravdu pomoci. Doporučuji všem! Příjemný personál, příjemné prostředí a hlavně soukromí a rychlé řešení. Ladislav K.

• velmi dobrý

Velmi dobrý lékař a vynikající sexuolog. Mohu jen doporučit. Naprosté sokromí, vstřícnost a pochopení. Úspěšná léčba. Moc děkuji. František L.

• velmi dobrý

Konečně odborník, který má zájem opravdu pomoci a taky to umí! Doporučen mi byl jako uznávaný odborník, ale je i příjemný a vsttřícný a hlavně mi pomohl. Doporučuji všem. Milan N. Olomouc

• velmi dobrý

Pana doktora si velmi vážíme a jsme mu vděčni za jeho příkladnou péči a úspěšnou léčbu. Ceníme si jeho i sestřičky za příkladný lidský přístup a snahu vcítit se do pocitů pacienta a hlavě za jejich schopnost situace úspěšně řešit. Moc děkujrme. Jana a František Roháčkovi.

• velmi slabý

Taky tento pan doktor brzy příjde o lycenci, ty pozitivní komentáře si sem vkládá sám a jeho přístup je opravdu skvělý, něco ve smyslu odevzdejte mi peníze a rovnou můžete odejít. Bouhžel ale neví, že přítelem/kyní nějakého jeho pacienta může být člověk který ho může zničit a o vše připravit. PS: Děkujeme Vám Vážený Pane doktore za Vaši ochotu, kdyby takových jako jste Vy bylo víc, tak by jsme si rovnou všichni rozmyslely jestli budeme na svět přivádět děti, a to třeba jen z toho důvodu, aby se nesetkaly s lidmi jako jste Vy!!!

• neutrální

• velmi dobrý

Děkuji moc panu doktorovi za příkladnou a hlavně úspěšnou léčbu. Též děkuji i sestričce. Cením si profesionální odbornosti, jednání a současně i lidského přístupu. Pana doktora považuji již i za našeho rodinného lékaře. \\miroslava Černá

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Helena Reguli

sexuolog,  psychiatr