Psychiatrická ordinace
Vojtova 23, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Mně tedy zachranil zivot nebo minimalne jeho kvalitu... Jiste, byl na mne i tvrdy... Tvrdost je mnohdy i prospesna. Nemuzu mu byt nijdy dostatecne vdecny.

K panu doktorovi chodí můj děda. Minulý týden jsem tam s ním byla jako doprovod a horší a laksnější přístup lékaře jsem nezažila. Během těch 10 minut (a možná ani to ne), které si na dědu udělal se ho zeptal jen na jednu otázku ("jak se dnes cítíte?"). Zbytek těch 10minut si zprávu z nemocnice do počítače. Vůbec se ani dědy ani mne nezeptal, proč pro dědu byla záchranka a proč byl v nemocnici. Na závěr mu vrazil prášky s tím, že jsou na noc a určitě pomůžou.
A toto je jako psychiatr Děs a hrůza. Hledáme jiného lékaře. Protože toto není lékař, ke kterému by měl mít vůbec někdo důvěru. A to už vůbec nemluvím o tom, jakou má ordinaci. Fuj.

Pan doktor Berka je vynikající odborník a člověk. Přístup k pacientům je zcela profesionální. Umí poradit a vysvětlit, co která nemoc obnáší a jaké může mít důsledky do budoucna. Jsem s ním opravdu hodně spokojený, takže ho můžu s klidným svědomím doporučit!

Pán MUDr.Berka je veliký profesionál a hlavně člověk na svém místě, příjemný, naslouchá a mě osobně velice pomohl.Nasadil výbornou medikaci,chodim k němu pravidelně a jiného nechci.

Doktor BERKA je nejen dobrý doktor ale převším člověk,který chce pomáhat nemocným lidem.Dává do toho kus svého já.Záleží mu na tom jak se pacient cítí.Léčí nejen svým umem a svými znalostmi ale i tím co z něho vyzařuje.Obrovská energie a velký zájem o pacientovo zdraví.Dle mého názoru je to odborník na svém místě.
LENKA ŠKRABALOVÁ

Pan doktor Berka mi asi zachránil život.Nejmenovaná lékařka mi na únavu napsala Antidepresiva po kterých jsem měla pokaždé měsíc vedlejší účinky. Měsíc mi vždy vykládala ať vydržím. Pak si nevěděla rady a chovala se tak, že jsem přemýšlela kdo z nás je nemocný. V nemocnici do, do které jsem v zoufalství sama nastoupila to bylo ještě horší. Přišla jsem řešit únavu a odcházela jsem v těžkých depresích. Opravdu těžkých a zoufalá. Vážně jsem přemýšlela o sebevraždě. Pan doktor se mě ujal a okamžitě si věděl rady. Bylo třeba zjistit co mi vlastně je tělesně i duševně a jedno od druhého oddělit. Řekl mi tehdy, že už na to nejsem sama, že teď budeme dva a že lékaři budou ve spojení, aby mě z toho dostali. Jestliže mi po lécích nebylo dobře tak je změnil. Hloubková terapie mi pomáhá pan doktor našel kořeny obtíží a pomáhá mi je vytáhnout. Je pravda že je přímý a někdy rázný, ale má smysl pro humor, úžasné vzdělání i mimo obor a své profesi opravdu rozumí. Je pozorný i v maličkostech. Když jsem měla virózu a došli mi léky tak sám navrhl, že mi recept pošle domů. Jsem mu moc vděčná za vše.

Jak čtu některá negativní hodnocení,tak s tím nesouhlasím, chodím k doktoru Berkovi už několik let a vždy mi pomohl. Dokáže poradit a naslouchat s negativním přístupem jsem se u něho ještě nesetkala a velice si ho vážím.Každý má jinou psychickou nemoc a doktor není kouzelník aby ji zbavil,někdy je mi líp a někdy hůř, má velkou trpělivost co jsem u něho poznala a bude se doktora vždy zastávat vím o čem píšu.

hrubé chování k pacientům v čekárně není výjimkou, v ordinaci vás posadí do minikřesílka a on sám trůní jako král za stolem, aby bylo vidět kdo je v jaké pozici asi... Nemá moc trpělivost, jede si to svoje, spíš se zaměřuje na předpis léků. Vybral mi několikrát špatné léky, bylo mi po nich zle. Kontakt s ním není moc příjemný, je to takový morous. Přestal jsem za ním chodit po roce a udělal jsem dobře.

K doktorovi Berkovi byla odeslana ma dcera pote,co nasla doma obeseneho pritele.Napsal ji antidepresiva,prasky na usnuti,prasky na spani a Lexaurin.Bez jakekoliv konzultace.Strcil ji recept mezi dvermi.Mela dojit na kontrolu,ovsem bez objednani.Bez objednani bere pouze ve stredu.Dcera dosla, cekala tri hodiny,pak opet dostala recepty mezi dvermi a ze ma opet dojit. Bez objednani. Opakovalo se to jeste 2x.Zadna konzultace.Tady mas prasky meui dvermi a vypadni.Minuly tyden se dcera rapidne zhorsila.Odmitla jit i volat sveho psychiatra s tim,ze s nim uz nechce mluvit a jit tam je zbytecne,neb stejne bude cekat cele dopoledne v cekarne a nakonec dostane mezi dverma recept. Zavolala jsem mu tedy sama s tim,ze se pokusim domluvit dceri konzultaci. Zacaly se ji hlavou honit divne myslenky..Po predstaveni a upresneni, za koho volam, jsem zacala panu doktorovi popisovat problemy dcery.Stacila jsem rict jen jednu vetu ,kdy mi doktor skocil do reci se suchym oznamenim : "Ja Vam to reknu jasne a strucne.Bez objednani jen ve stredu a jinak Krizove centum v Bohuniccih." A bylo po hovoru.Takze s Panem doktorem jsme skoncily. Opravdu podivny pristup ma psychiatr Berka ke svym pacientum.......

Podle mé zkušenosti se jedná o velice necitlivého lékaře. Přišla jsem k němu s těžkou depresí, rozhovor s ním mě vedl k tomu, že jsem po odchodu z ordinace spolykala prášky, které mi předepsal. Krátce nato jsem byla hospitalizována na psychiatrii. Když jsem ho uvedla jako lékaře, ke kterému jsem původně šla, nezasla zprávu o mé návštěvě, jako by ji popřel.