Lidická 26, Praha

Biokompatibilitou materiálů používaných v zubním lékařství k sanaci chrupu

Běžný termín

Depigmentace air-flow +11 Více

Detoxikací organismu přírodními prostředky

Domácí bělení

Fotokompozitní výplně

MEDICO - JB, s.r.o.

Od počátku působení bylo cílem poskytovat pacientům kvalitní preventivní a léčebnou péči v oboru stomatologie, péči z pohledu celostní medicíny s resp...

Léčené nemoci

• Prevence zubního kazu
  • Odstranění zubního kamene
  • Endodoncie
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: MEDICO - JB, s.r.o. fotokompozitní výplně

To je tak, kdyz se nechate ukecat na vymenu nekolika amalgamu a vsechny zuby skonci, ehm, mrtve... A jeste za to zaplatite majlant. Dva lide, stejny vysledek... Mimochodem technologicky by tu slo taky leccos dohanet, ale to clovek zjisti, az skonci u nekoho jineho, kdo resi to spoust...
Jinak celostni pristup se mi na jedne strane libil, na druhe strane uz to tu je za hranici fanatismu a nemuzu rict, ze bych poznal rozdil, teda az na hromadu mrtvych zubu :)

Umístění: MEDICO - JB, s.r.o. Jiný

Dobrý den.
Veliká spokojenost s celostním pojetím i osobním přístupem! Snaha hledat řešení příčin problémů. Začali jsme s dcerkou (5let) kvůli kazivosti zoubků, přičemž díky tomu jsme začali léčit sebe (tedy rodiče). Odstranění a léčení po amalgánových výplních. Detoxikace. atd. Včetně léčby dalších zdravotních souvislostí.
Změna životosprávy. Cena je pro nás vysoká, ale chápeme a akceptujeme důvody, protože všechny výdaje jsou řádně rozepsány a nebyl důvod něco rozporovat.

Umístění: MEDICO - JB, s.r.o. kazy dcery

K panu doktorovi jsem šla kvůli kazivosti mléčných zoubků dcerky. Jelikož se prezentuje jako celostní zubař, očekávala jsem rozuzlení, proč se dceři kazí zuby, ikdyž se o ně pečlivě staráme (čištění, strava atd...). Kromě standardních doporučení (životospráva atd - žádné nové přínosné informace) mě pro odpověď poslal na rodinné konstalace. Tam se prý dozvím, z jakého důvodu měla kazy.
Doporučuji předem ujednat FINÁLNÍ sumu, za kterou se necháte ošetřit či vyšetřit, informace od sestřičky i od doktora byly v průběhu ošetření (jedno vrtání) rozdílné a konečná suma na faktuře o 70% vyšší, než jakou sliboval v průběhu. Nemám problém zaplatit za smysluplné a prospěšné věci, ale tahle návštěva pro mě opravdu žádný přínos neměla.
Po ošetření jsem chtěla s panem doktorem mluvit, nicméně nikdy "neměl čas", na moje 4 vzkazy, které mu sestřička údajně pečlivě sdělovala se ani jednou neozval.

MUDr. Jiří Benda

S paní Janou jsem hovořil mimo ordinaci ještě několikrát po telefonu a to zhruba asi 40 minut a snažil jsem se jí situaci vysvětlit z pohledu vztahů v rodině, abych ji vysvětlil psychosomatické příčiny vzniku zubního kazu, proto jsem jí doporučil rodinné konstelace pro větší názornost a lepší pochopení. Cena při konečném účtování se lišila proto, že v ordinaci jsme kalkulovali cenu výkonů a po skončení se připočetla ještě časová náročnost ošetření .

ceny jsou zavysene ale byla jsem spokojena s panem doktorem prijemny pan a mela jsem radost ze ma celkem i dost casu takze mi udelal tri plomby najednou coz se mi hodilo ale jak mi vrtal zub tak me rozrizl pod jazykem a to je nehorazna bolest protoze anastesie tam nepusobi a sestricka na me vyjela ze nemam s jazykem kroutit , nic jsem nerekla. Mela jsem dalsi termin a nechtela jsem jit ten den protoze jsem si vzpominala co bylo naposled a nebyla jsem si jista jestli by se to nestalo znova ale zavolala jsem tam naposledni chvili hodinu pred terminem coz by se nemelo dela omluvila jsem se a sestricka mi rekla ze mam zaplatit 3 tisice kdyz neprijdu na termin jsem byla v soku. Jela jsem pak do svycarska protoze jsem nemela ten jeden zub dodelanej a udelali mi snimky a rekli ze pod tema zubama ktery mi zaplomboval pan dokor je kaz takze jsem si tam nechala predelat vsechny zuby znova. Moje maminka ktera taky chodila k panu dokorovi byla z nej nadsena a rikala jak je skvelej zubar to mela mnohem horsi , ona potrebovala zubni implantat takze vythli zub a mela nejakou dobu provizorni implantat ktery stale padal a sestricka rekla ze si to musi zaplatit.Na konec to dopadlo tak ze mame i ten implantat co ji udelal pan dokor nedrzel a ted se bude maminka soudit s panem doktorem . Takze opravdu nedoporucuji pana doktora a opravdu preji lidem kteri chodi k panu doktorovi aby nemeli stejny s nim problemy.

MUDr. Jiří Benda

Na tento komentář musím zareagovat.
Při ošetřování klientů je důležitá vzájemná důvěra a spolupráce. Obě tyto klientky bohužel náležitě nespolupracovaly. Nedodržovaly termíny objednání a ignorovaly má doporučení ohledně terapie. Co se týká kazů, které byly znovu ošetřeny ve Švýcarsku, mohu říci, že pod výplně dávám speciální podložku, která není rentgen kontrastní, aby nedocházelo ke dráždění pulpy zubu.To může vyvolávat dojem, že jde o kaz a to se také zřejmě stalo. Obě klientky jsou cizinky a proto mohlo dojít i k určitým nejasnostem v komunikaci.
Vždy se snažím klientovi maximálně věnovat a každé ošetření trvá minimálně dvě hodiny. Během této doby s klientem komunikuji a snažím se pro něj najít nejlepší řešení. Vždy vnímám klienta celostním pohledem jako biopsychosociální jednotku a proto mne vždy velmi mrzí každé nedorozumění.

Navštívil jej po doporučení k odstranění amalgám.
Zeptal jsem se na konkrétní zuby a udělal chybu a odstranit náplň ze čtyř dalších zubů.
Provizorní plnění dal zlomil, dal jiný a je opět klesat.
Nejhorší lékař jsem navštívil vůbec.
Ceny 2-3 krát dražší než na trhu, a kvalita práce s nízkým všech měřítek.
Jeho kliniky vypadá jako kostel, ještě prochází, že zdravotnické zařízení.
Drž se dál.

Bez komentáře.

Křesťaň, který má nekřesťanské ceny...

MUDr. Jiří Benda

V této,bohužel,tak nekřesťanské době se musím chovat ekonomicky,což je velký problém s tím,jak být sociální a lidský a zároveň ustát ekonomické nároky doby.

Pan doktor Benda patří bezpochyby k nejlepším stomatologům, které jsem kdy zažil. I když uznávám, že nepatří k nejlevnějším. Doslova bych řekl, že má svou profesi "pevně v rukou". Má skutečně něco, co mnohým lékařům chybí: jistotu a rychlost při zákroku. .. a i něco navíc. Umí vás uklidnit, ujistit, přesvědčit, že to prostě pujde dobře. A pokaždé to tak bylo. Je jasné, že toto jsou vlastnosti obzvláště v zubním lékažství k nezaplacení. Uznávám, že jeho holistický až alternativní pohled na medicínu a zdraví pacienta může někomu přijít rušivý, ale i toto mi přišlo smysluplné a zajímavé. Ale zpátky k jeho odbornosti: skutečně jeden z nejlepších zubních lékařů, které jsem zažil. Richard Herrmann

Děkuji Vám velmi mě to potěšilo.Jiří Benda

opravdu že jo.

Péče je vynikající, uplatňované postupy celostní mediciny mají pozoruhodně pozitivní dopady na celý zdravotní stav. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že mi byly vyléčeny potíže označované našimi předními odborníky v oboru stomatologie za neléčitelné s tím, že v odborné literatuře není úspěšná léčba takového stavu doložena. Namísto celkové náhrady mám dosud vlastní zuby, i můj zdravotní stav se výrazně zlepšil. Několik známých, kterým jsem tuto ordinaci doporučil, má podobné zkušenosti.
Pan doktor není podle mne šaramantní, naopak otevřeným rozborem příčin ztrácí některé pacienty, kteří jasné pojmenování svých problémů neunesou. Ceny jsou vysoké, v některých případech se již blíží běžným západoevropským, ale je k dispozici pevný ceník a je možno dohodnout maximální částku předem a podle toho řídit léčbu. Kdo si myslí, že platby "na pojišťovnu" jsou zadarmo, že platit dobrému odborníkovi je špatné a že je nepraktické se starat, kde si mohu něco koupit někde jinde levněji, měl by se odstěhovat na Kubu nebo do Severní Koreje.
Tuto ordinaci mohu doporučit těm, kteří mají velké problémy se zuby i se zdravím obecně, kteří mají vlastní zdraví nastaveno vysoko v žebříčku priorit, kteří mají dost peněz, kteří jsou ochotni na delší dobu změnit životosprávu a dodržovat lékařské rady, a kteří neočekávají "opravu závady" plus něco pilulek "zadarmo" na pojišťovnu.

Výborný lékař,užasný člověk-excelentní spojení.Doporučuji.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěl by sem se zeptat kolik by mne vyšlo udělat kanalek dneska mi ho vyvrtali a zálepili dočasně

Souhlasím s kolegy.
Zdraví

MUDr. Jiří Benda

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

přibíráme nové klienty, ale nemáme smlouvu se ZP.
Zdraví
Vás