Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ zubní vyšetření

Pan doktor Vávra je neuvěřitelně dobrý člověk, a zubař zároveň. Vždy jsem měla strach jen na zubaře pomyslet, ale od doby, co chodím k panu Vávrovi se tam vždy těším. Velice milý, vstřícný a zábavný člověk. Nedokážu si představit, že bych chodila jinam. Bolel mě jeden den zub, volala jsem panu doktorovi a on mi řekl, ať hned přijedu, že na mě čeká. Což se mi nikdy nestalo :-) TAKŽE DÍKY!!!! :-*

Pan Doktor Jindrich Vavra je nejlepsi stomatolog v mem dosavadnim zivote.Mimo to ze jeho prace je profesionalni a vysledek perfektni,umi odbourat svym lidskym pristupem a smyslem pro humor strach ze zubare i tem z nas ,kteri radeji snesou velkou bolest,uzivaji dlouhodobe analgetika a k zubari je dozene jen zoufalstvi.Vrele doporucuji .Sestricka je take velmi mila a hodna.Dekuji Vam jeste jednou za peci rada se k Vam budu vracet.Klara Vancurova Praha 5

Od dětství jsem měla díky školnímu zubaři panickou hrůzu už jenom ze slova zubař. Po maturitě jsem na doporučení tety a strejdy šla po 7 letech k zubaři - MUDr. Vávrovi. Chodím k němu již skoro 10 let a nedám na něj dopustit. Díky němu mám rovné zuby, skvěle ošetřené a bez problémů vyjmuté osmičky kvůli (rovnátkům). Je milý, usměvavý a sestřička také.Díky němu jsem se i na zubařském křesle smála! :)

Člověk na svém místě

K doktoru Vávrovi chodím takřka dvacet let a jsem po celou dobu velmi spokojena. Absolvovala jsem u něj i jinak ,,hrůzné" zákroky, jako trhání osmiček rostoucích kořenem dovnitř, a vždy to dobře dopadlo. Jeho plomby drží a korunky koušou jídlo, nikoli dásně. Nikdy mi navíc nenutil žádný zbytečný zákrok a ty, jteré byly nutné, mi vysvětlil. Navíc mívá nakažlivě dobrou náladu, takže k zubaři já chodím ráda - a to může říct jen málokdo!

Jana Jílková

Vždy jsem s ním byla velmi spokojena. Jeho přístup je to profesionál s lidským přístupem k pacientovi.

K panu doktorovi chodím už 12 let, je perfektní, milý a komunikativní. Kolikrát i zapomenente že sedíte na zubařském křesle. Doporučuji :-)

skvělý stomatolog, spravil mi zuby ambulantně, i když předtím mi vyhrožovali narkozou svině...