Sam.ord. PL - gynekologa
Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Jiný

U pana doktora jsem byla v roce 2019 na prvotrimestrialnim screeningu a ted, v listopadu 2021. Vždy na mě působil velmi mile, vyšetření bylo podrobné, říkal mi co sleduje a proč, když jsem se na něco zeptala, odpověděl. Sestřička byla také velmi milá a pozitivně naladěná. Před návštěvou jsem měla trochu obavu z důvodu recenzí na pana doktora, ale jak v roce 2019, tak teď jsem odcházela spokojená.

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Jiný

Vše proběhlo v pořádnu, i gynekologické prohlídky i prohlídky v těhotenství. Pan doktor je milý, vše vysvětlí, sestřička též ve všem vstřícná. mohu jen doporučit. Vždy jsme šla načas, nikdy jsem nečekala déle než 5 minut.

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Jiný

U pana doktora jsem právě byla na prvotrimestrálním screeningu již při druhém těhotenství. Poprvé jsem s panem Pernicou měla jenom dobré zkušenosti a proto jsem se teď při náhodném přečtení recenzí tady docela zděsila, co se asi tak muselo stát, že se tak změnil. Nestalo se nic, pan doktor Pernica byl pořád velmi milý, vše mi popisoval, nakonec mi popřál ať vše dobře dopadne. Sestřička byla také moc ochotná a milá. Budoucí maminky, které tam jdete poprvé, nemáte se vůbec čeho bát. Myslím, že vše je o tom jak se chováte vy. Pokud tam přijdete s uřvanýma děckama, takže na tak důležité vyšetření není klid, tak se není čemu divit

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Jiný

Absolvovala jsem screening u pana doktora a z toho, co jsem zde cetla jsem mela obavy. Ale musim rict, ze pan doktor jedna velice profesionalne. Vse vysvetli, rekne, co prave zkouma a proc. Nevim jak ostatni maminky, ale ja potrebovala vedet, zda je miminko v poradku, zda ma vsechno co ma mit a jestli to je holcicka nebo chlapecek, neni predmetem tohoto vysetreni. Neocekavejte od pana dr., ze si s vami bude vykladat o pocasi, ale ocekavejte profesionala na svem miste.

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Jiný

Pan doktor je moc milý a hlavně ochotný, po předchozí zkušenosti se svým problémem a jiným lékařem má pan doktor pochopení a empatii. Rád vše vysvětlí a poradí. Moc mi pomohl.

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Jiný

Z MUDr. Pernici jsem byla celkem 4x na prvotrimestrálním screeningu. Sestřička byla vždy velmi ochotná, vstřícná a milá, pan doktor mě pozdravil, představil se mi a sdělil, proč tam jsem a za jakým účelem se vyšetření provádí. Vůbec nebyl arogantní, naopak dostala jsem ještě zdarma fotografii miminka. Myslím, že byl velmi pečlivý a celou dobu vysvětlovat a ukazoval, co dělá. Pro mě i partnera to byl neuvěřitelný zážitek. Při mém druhém těhotenství bohužel partner nemohl být přítomen, protože nastala karanténa z důvodu Covid-19. Byla se zde zaučovat ještě nějaká paní doktorka, která se bohužel nepředstavila jménem, tak ho neznám, ale byla velmi milá a důsledná, užili jsme si všichni plno legrace. Co se týče pohlaví, tak se mě sám pan doktor ptal, zda známe pohlaví, ale opravdu si myslím, že to není prioritní ve screeningu, nicméně chápu nedočkavost některých rodičů. Já to mám tak, že to stejně nezměním a ať se narodí, co se narodí, hlavně, že je miminko zdravé. Určitě si myslím, že je pan doktor odborník a když zaučoval paní doktorku, tak opravdu záleží na každém detailu a milimetru pohybu. Ovládat ten přístroj asi také nebude zrovna legrace. Jen chci říci, že všichni jsme lidé a prostě každý z nás nemá někdy den, nicméně jsem se na pana doktora usmívala a byla milá, i on byl milý. Děkuji za vyšetření.

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Jiný

Odborník to je, odhalil postižení u mého prvního dítěte a těhotenství se stihlo tak přerušit, za to dávám ty tři hvězdičky. Chovat se absolutně neumí, evidentně ho pacientky obtěžují. Když jsem chtěla znovu dítě a nedařilo se, dal mi leták s nějakým produktem, který by mi měl k otěhotnění pomoci a tím to skončilo. Po nějakém čase jsem tam šla znovu s tím, že dítě stále nemám, tak mi vynadal, že jsme proto přeci ani nic neudělali (????). Nakonec jsem otěhotněla bez jeho léčby nebo doporučení nějakého centra, a po porodu syna odešla jinam.

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Jiný

Doktor velmi arogantní, naprosto neschopný komunikace s pacientem. Rozhodovala jsem se o operačním zákroku a na základě svého samostudia (internet,knížky atd.) jsem jej žádala o názor. Naprosto zavrhl mé informace a rozčílil se, že o názor mám žádat gynekologa. Když jsem jej vyzvala, aby mi svůj názor řekl, tak se zesměšnil a nic mi neřekl. Odškrtl si návštěvu pacienta a bez jakýchkoliv informací návštěva skončila.

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa prevence

chodím k panu doktorovi cca 12 let a opravdu zvažuji odchod. Nepředstaví se, vůbec ho nezajímá s kým jedná, přijdu na jeho pokyn po týdnu a on vůbec nedokáže navázat na moji předchozí návštěvu, neví, co se mnou řešil. Od sestřičky si donesu papírovou složku se jménem a datem narození, takže by se měl čeho chytit. Nabídl mě očkování proti rakovině děložního čípku pro moji dceru, posledně se ptal, kolik mám dětí....čekala bych, že gynekolog, který má na stole moji složku a kouká na ní do počítače ví, že děti nemám!!! Z červnové návštěvy jsem odcházela skoro s brekem...dostala jsem kázání o mé laxnosti a nezodpovědnému přístupu k léčbě vysokého krevního tlaku. Nepomohlo mi ani to, že jsem donesla 2 měsíce starou zprávu od mého obvoďáka s výsledky 24 hodinového monitoringu holtrem, ze kterého tlak vysoký nevyšel. Tlak mi prostě zvyšuje jen návštěva MUDr. Pernici...Jinak mě s ničím neléčil, takže to hodnotit nelze

C

Strašně arogantní doktor. Už nikdy víc na něco se člověk zeptá odpověď..tomu nerozumíte to je takhle mějte se nashle, opravdu velké zklamání, příště si radši příplatím za benzín s zajedu si někam jinam.. NEDOPORUČUJI! Celou dobu ticho když se něco nezdálo nechal mě tam 40 minut ležet a nepromluvil