Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Uši

Paní doktorka je odborník nasvém místě,velice milá a vstřícná,zvláště,když přijdete s dětmi,vezme je přednostně a co je pro mě osobně super,že nestrávím půl dne v čekárně.

Hrozna zkusenost. Tuto "doktorku" jsem navstivila se svym triletym synem na doporuceni od detske pani doktorky. Po prohlidce krku a nosu baterkou konstatovala obrovskou nosni mandli, ktera musi neodkladne ven. Rekla jsem si OK. Jeste jsem ji nekolikrat upozornila na bolest ucha. Podivala se a rekla, ze ma usni zatky a nic nevidi..predepsala kapky. Odpovedela jsem, ze kapeme uz min.dva mesice bez uspechu a na to nebrala zretel. Hned kratce na to jsme museli na usni pohotovost. Syn mel akutni zanet ucha. Po preleceni ucha jsem vyhledala jineho pana doktora a ten po prohlidce krku a nosu prislusnymi pristroji (pani Vanurova ani nepouzila) konstatoval, ze mandle je naprosto v poradku a v mezich a onu operaci vubec nechape. Takze za nas - nikdy vic.

Mne též udivují negativní názory...
Myslím si, že paní doktora se nemůže rozčtvrtit a brát všechny. Také si myslím, že stížnost typu - nás nevzala....?, je snad jediná v ČB?
Jinak tedy, naše rodina k paní doktorce chodí již 10let a nikdy nebyl problém, ba naopak.... Velký dík patří právě jí... Myslím si také, že je jedna z mála, kdo je právě tím specialistou a odborníkem na správnem místě...
Také má dojem, že nemůže příjímat paciety z celých Jižních Čech...
Pro akutní případy bych doporučoval ambulanci v nemocnici.
Mnokrát děkujeme za .vstřícný přístup a péči.

Dobrý den,i já přidám hodnocení této lékařky,aniž bychom se k ní vůbec dostali.Odmítla nás přijmout i doporučením.Prý má plno a nikoho jiného nepřijímá.Potřebovala jsem vyšetření 1,5 letého syna s boulí na slinné žláze.Jak je asi rodičům,kteří najdou u dítěte boul,i o které neví jakého je rázu a ještě se nedočkají ani přijetí u lékaře,nemusím zdlouhavě mluvit.Velmi,velmi smutné,mít takovéto lékaře s diplomem!!!Tak jsme z Nových Hradů jeli do Jindřichova Hradce,kde nás vzali ješte v den,kdy jsem volala do Č.B.
V J.HRADCI MĚ PŘÍVÍTALA veliká ochota a profesionální přístup.PATŘÍ JIM VELIKÝ DÍK :)

Velice mě udivují špatná hodnocení paní doktorky. Já sama k ní chodím již 13 let a poměrně dost často. Nikdy na mě nebyla nepříjemná, vždy se vyptá na všechny problémy i na mou dceru (která u ní též absolvovala výplach uší a naprosto bez problémů!). Pak mě prohlédne, vyšetří uši, nos i krk, nasadí léky. V případě nejasností pošle třeba na RTG nebo k dalšímu specialistovi... Takže já za sebe paní doktorce děkuji za skvělý přístup, mnohokrát mi pomohla.

Dobrý den, k paní doktorce jsem přišla akutně kvůli tomu, že moje praktická doktorka byla nemocná. Tekla mi krev z nosu, rýmu jsem měla nezadržitelnou, slzely mi oči, měla jsem zalehlé uši a přes to všechno jsem ochraptěním nemohla ani mluvit. Při setkání s doktorkou jsem se omluvila, že vůbec otravuju bez doporučení, ale že je to tak a tak a potřebuju ošetřit. Ona se zajímala hlavně o to, jak je možné, že mojí praktickou doktorku nikdo nenahrazuje. Zeptala se 3x. Pak mi posvítila do nosu a řekla, že zánět tam neni a že si mam s paralenem lehnout. Za týden samoléčby, kdy jsem zkoupila snad všechno z lékárny a nikterak se muj stav nelepšil, jsem šla na kontrolu už ke své praktické. Ta se celkem zhrozila a poslala mě na rentgen plic a dutin. Nejenže tam byl zánět, ale to už jsem vykašlávala i zelený tuhý žmolky z plic. Výsledek jsou silná antibiotika, antialergika a další týden doma. Nemusim vám říkat, jak nadšení z toho jsou v práci. Proto bych doporučovala paní Vaňurové, aby vrátila diplom anebo aby šla ordinovat do míst, kde nežijou žádný lidi! Jana Poláková.

Paní doktorka je pečlivá, milá a usměvavá, nic nepodcení a je fajn. Vůbec mi na ní ty negativi nesedí. A děti mají obrázek jistý :)

Nechápu, že paní doktorka vůbec může ordinovat, já osobně na ní zvažovala podat stížnost. Ještě před, ale hlavně po výplachu mazové zátky mně začalo ucho strašlivě bolet, řekla jsem jí to po výplachu ale řekla mi, že v uchu v této chvíli není nic, co by mně tam mohlo bolet ať jdu domů. Bolest byla strašlivá a pořád horší, proto jsme rovnou z polikliniky jeli do vojenské nemocnice na ušní, kde se mi do ucha (které 30 minut před tím vyplachovala a kontrolovala tato dáma) podívali a konstatovali jednak zánět a hlavně to, že paní doktorka zátku neodstranila celou, naopak její část vodou přirazila na bubínek a nechala v zaníceném uchu. NIKOMU NEDOPORUČUJI!!!

K paní doktorce Vaňurové chodím již několik let sama i s desetiletou dcerou.Vystřídala jsem několik ušních lékařem,až jsem našla tu pravou.Jsem velice spokojená,její profesionální i lidský přístup je vždy perfektní.
Mám dlouhodobé problémy,paní doktorku navštěvuji často,vždy je milá,usměvavé,pacienta vyslechne,pečlivě vyšetří,vysvětlí problém i léčbu.
Přestože dcera vžky plakala,nyní se snad k paní doktorce vyloženě těší.Děti pohladí,povídá si s nimi,dostanou obráze.¨Jsem ráda,ža jsem našla takovou lékařku, v dnešní době je to opravdu výhra.!Paní doktorko,díky za to,je jste !!!

jsem velmi spokojen a pí doktorkou,chodím k ní s celou rodinou již léta a je vždy milá,příjemná,usměvaná.Dětem dá obrázek a ty k ní rády chodí.